Skocz do zawartości
Moto Troter

Kup to, nie tamto

Recommended Posts

Jak zwykle dowiaduję się za późno! Och losie! Co gorsza teraz nikt już ode mnie tego beznadziejnego motocykla nie kupi! ;P Och losie...

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mam kilka pytań :D

Gdzie mogę zobaczyć F650GS z '94? :D

Jaka to jest wersja "S"?

Czy tylko ja wybrałbym motocyk, w którym usterki rozwiązuje się przez przeprogramowanie komputera, niż ten w którym padakę odwala tylny amor/łożysko? (pomijam kwestie mocy i silnika, ale to jak porównywać e30 w wersji 316 do e36 M3 :D)

Edytowane przez Logan

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No jak to sie stalo, ze tyle ludzi moglo sie pomylic... 7 lat sie meczylem z takim cudakiem... To byly fajne lata :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Panie i Panowie ( wkładam kij w mrowisko ) : artykuł wbrew pozorom stara się porównać oba sprzęty w miarę obiektywnie.Ja osobiście nie dam złego słowa powiedzieć na " singla ",ale gdy kupiłem "twina",to jednak widzę różnicę na korzyść tego drugiego.Dobrze jest oceniać,gdy się trochę pojeździło i jednym i drugim,a nie tylko teoretycznie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No dobra, ale jest nowszy, mocniejszy, droższy i byłoby coś nie tak gdyby był gorszy.

A ktoś sobie ubzdurał że jak Dakar to ma skakać po pustyni.

Edytowane przez august
  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No dobra, ale jest nowszy, mocniejszy, droższy i byłoby coś nie tak gdyby był gorszy.

A ktoś sobie ubzdurał że jak Dakar to ma skakać po pustyni.

Z tą opinią się zgadzam :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

wg mnie jest tam trochę błędów techniczno-merytorycznych. O odczuciach trudno mówić, bo ja np singla na twina (w sensie F650GS twin) bym nigdy nie zamieniła i nie zamieniłam, choć opcja była, ale to subiektywna ocena.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
bo ja np singla na twina (w sensie F650GS twin) bym nigdy nie zamieniła i nie zamieniłam, choć opcja była, ale to subiektywna ocena.

Why?

wg mnie jest tam trochę błędów techniczno-merytorycznych. O odczuciach trudno mówić, bo ja np singla na twina (w sensie F650GS twin) bym nigdy nie zamieniła i nie zamieniłam, choć opcja była, ale to subiektywna ocena.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

wg mnie jest tam trochę błędów techniczno-merytorycznych. O odczuciach trudno mówić, bo ja np singla na twina (w sensie F650GS twin) bym nigdy nie zamieniła i nie zamieniłam, choć opcja była, ale to subiektywna ocena.

...a jednak wybrałaś 800-tkę ( skoro jest tak fajnie,to po co ma być inaczej i jeszcze drożej -żart ;) ) i tak można dalej dywagować.Większy twin ma oczywiście więcej zalet od mniejszego,ale za tym idzie cena itd....nie zgodzę się jednak,że nie ma różnicy między singlem a twinem :) Czy to jest subiektywna opinia,chyba nie :)

Edytowane przez ahela

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

...a jednak wybrałaś 800-tkę ( skoro jest tak fajnie,to po co ma być inaczej i jeszcze drożej -żart ;) ) i tak można dalej dywagować.Większy twin ma oczywiście więcej zalet od mniejszego,ale za tym idzie cena itd....nie zgodzę się jednak,że nie ma różnicy między singlem a twinem :) Czy to jest subiektywna opinia,chyba nie :)

Powtórzę,oceniajcie proszę na podstawie przejechanych wielu km i jednym i drugim :)

Edytowane przez ahela

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja też nie twierdzę że nie ma różnicy miedzy singlem a twinem. To zupełnie inne motocykle. Mnie po prostu twin nie przypadł do gustu, źle mi się na nim jeździło i nie dawał więcej satysfakcji z jazdy niż singiel, więc po co zmieniać?

Potem przejechałam się na 800 i znowu - to zupełnie inne moto niż dwa pozostałe i to moto akurat przypadło mi do gustu. Tyle. Wsystkie decyzje podjęte po jazdach i na podstawie własnych odczuć, a nie na podstawie tabelek i opinii innych.

  • Like 6

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To ja sobie zrobię porównanie CBF125 do CBF1000- przecież oba są CBF, to co za różnica? :D

  • Like 4

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Strefa dla palących w knajpie jest jaka jak strefa sikających do basenu

to co za różnica?

  • Like 4

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Co to za gazetka? Porównanie jest imo mówiąc delikatnie nieobiektywne.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Co to za gazetka? Porównanie jest imo mówiąc delikatnie nieobiektywne.

W stopce na stronie gazety masz ze to "MOTOCYKL"

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A rzeczywiście, nie zauważyłem. Chyba nie kupie...znaczy gazety ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Też to przeczytałem i nie widzę nic w tym niestosownego .

To jest artykuł dla laików , dla tych co zamierzają kupić motocykl .

Są porównane ceny i to co można za to kupić .

Nikt nie napisał że DAKAR jest ZŁY :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ale napisał "nie kupuj".

Ja rozumiem to tak, że jak nie mam 6kpln żeby dołożyć to mam nie kupować dakara.

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ale napisał "nie kupuj".

Ja rozumiem to tak, że jak nie mam 6kpln żeby dołożyć to mam nie kupować dakara.

Na szczęście artykuł ukazał się po Twoim zakupie .

I teraz możesz cieszyć się jazdą swoim Dakarem :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×