Skocz do zawartości
arthurr

tarcza hamulcowa przód F650GS używana

Recommended Posts

Do skompletowania drugich kół pod kostki brakuje mi przedniej tarczy hamulcowej - kupię używkę, może być słaba, byle prosta.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

do czego ta tarcza ma byc? ;-) Cos u mnie lezy w garazu

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Do jazdy na kostkach. Chcę mieć drugi komplet kół do przekładania z szosowymi, brakuje mi własnie przedniej tarczy (z pierścieniem abs, ale to mogę dorwać osobno)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Może Jarek ma jeszcze moją starą w garażu, do offroadu powinna się jeszcze nadać :?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jarku, czy mógłbyś się wypowiedzieć? Wreszcie miałbym pretekst żeby podjechać i poznać wredotę wszystkich wredot :D

Tomek, tak, do F650GS singla potrzebuję - dopiero teraz zajarzyłem dlaczego dopytujesz mimo tytułu wątku - w sumie nie mam w profilu singla... ale to dlatego że nie jest mój tylko żony :)

Edytowane przez arthurr

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

mam :-) tylko nie pamiętam czy to singiel czy mały twin, ale wielkość (średnica) i rozstaw śrub jest taka sama. Grubość 4,5 mm. Cena? nie wiem, serio :-) zaproponuj coś na pw.

Edytowane przez tomekm

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Może Jarek ma jeszcze moją starą w garażu, do offroadu powinna się jeszcze nadać :?

Wywołany do tablicy ( przez nauczyciela wf'u :lol: ) pytam: jak sprawy się mają ?? Temat aktualny ??

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bede mial obie jak cos bo wymieniam. Stan graniczny (podam dokladnie jak wyjme) nie bija.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dzięki za odzew.

Tarcza od Tomka jest we władaniu Poczty Polskiej aktualnie - więc mam nadzieję że kiedyś-tam ją dostanę :) Będę aktualizował :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×