Skocz do zawartości
Seb

Dakar vs "Normal"

Recommended Posts

Yaca, przymierz się, przejedż, będziesz wiedział o co mi chodzi. Z tymi tutaj to tak zawsze, jak brakuje merytorycznych argumentów to starają się być dowcipni :lol: :lol:

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

nie wiem na jakiego zwykłego GS`a siadałem, ale moje kolana były nad tą przewidzianą na nie wnękę, pewnie wyglądałbym jak na motorynce , w dakarze jest ok , sprawdź to.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

nie wiem na jakiego zwykłego GS`a siadałem, ale moje kolana były nad tą przewidzianą na nie wnękę, pewnie wyglądałbym jak na motorynce , w dakarze jest ok , sprawdź to.

Może miał obniżaną kanapę? Jeżeli kanapa była tak jak w Twoim Dakarze to kolana powinny być też w tym samym miejscu, wynika to ze wszelkich wyliczeń matematycznych ;-) :lol:

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

nie wiem na jakiego zwykłego GS`a siadałem, ale moje kolana były nad tą przewidzianą na nie wnękę, pewnie wyglądałbym jak na motorynce , w dakarze jest ok , sprawdź to.

Ale przecież odległość między podnóżkami a siedzeniem w wersji standardowej i dakarze jest taka sama :). Chyba że kanapa jest inna ;). No to w sumie napisałem to samo co Vengosh :?

Edytowane przez ARG

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×