Skocz do zawartości
Toster

Toster, Szczecin

Recommended Posts

Witam i pozdrawiam wszystkich GS-owo zakreconych :)

jak widac w tytule, jestem ze Szczecina (czy ktos na forum jest moze z mojej okolicy?). Niestety, na obecnym etapie nie posiadam upragnionego GS-a ale bardzo aktywnie sie za nim rozgladam. Co tu ukrywac, jestem szczesliwym posiadaczem prawka kat. A dopiero od sierpnia. Wczesniej... no coz, 20 lat w innej kategorii :D Powiedzmy, ze jestem na etapie realizacji zyciowego marzenia jakim jest jazda motocyklem. Przyznam, ze na poczatku mojej "choroby" zafascynowany bylem pomrukiem i wygladem cruiserow... Stad tez na poczatku myslalem, ze to bedzie wlasnie moja kategoria. Ale po jakims czasie doszlo do mnie, ze owszem... fajnie sie nieco "polansowac", ale tak naprawde to chcialbym moc wybrac sie tam gdzie mnie oczy poniosa i niekoniecznie musi tam prowadzic asfaltowa aleja... No i tak zmienil mi sie "punkt widzenia" (doslownie i w przenosni, bo przeciez z GS-a patrzy sie bardziej z gory).

Przygladajac sie roznym maszynom z kategorii uniwersalnego enduro, wpadlem na F650GS... i co tu duzo mowic, po prostu zakochalem sie po uszy. Z racji tego, ze to bedzie moje pierwsze moto, to nie chce dosiadac maszyny, ktora bedzie panowala nade mna, ale ja nad nia.

To tyle na poczatek. Raz jeszcze serdecznie pozdrawiam.

Toster

PS. Przepraszam, za brak polskich ogonkow, ale z "przyczyn techniczno-obiektywnych" nie moge ich uzyc...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czołem :D :beer:

Powodzenia w zakupach i do zobaczenia na trasie 8-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj

Udanych łowów i pozdrowienia z pod Koszalina.

Może w końcu ZACHODNIOPOMORSKIE SIĘ OBUDZI :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj :-D, u mnie historia była podobna (oprócz tych cruiserów :D), kat A robiłem 13 lat po B. Powodzenia w zakupach.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj :D

dobrze że do nas trafiłeś, powodzenia w poszukiwaniach, czytaj, pytaj a pomożemy :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj. :D

Ja jak zwykle - do wszystkich mam 200 km, ale czytam tutaj, że kolega BRODATY72 jest spod Koszalina? Czyli skąd, bo chyba przeoczyłem Twój przywitalny wątek, a moze się nie chwaliłeś, może do Ciebie mam w końcu bliżej? :evil:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam Kolegę z jakże oddalonego miasta :D

Kraków pozdrawia Szczecin :beer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Jak to skąd z BIAŁOGARDU

Kuuurrrrr...tka na wacie... to i tak 200 km :evil: :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×