Skocz do zawartości
Dziadek

Sprzedam G650 X-Country

Recommended Posts

Oj jakby się Ania ucieszyła jakbym jej kupił wieśniaka

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Oj jakby się Ania ucieszyła jakbym jej kupił wieśniaka

Marcin, wiesz ile to pali??!!

wysłano z wodoszczelnego

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

X-Country to idealny motek dla mnie - szkoda, że teraz nie czas na tego typy transakcje - szkoda :cry:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Marcin, wiesz ile to pali??!!

Ale to diesel, to zawsze trochę taniej, no i te 11,5l/100km czy to naprawdę dużo ? No dobra przy dobrej orce to i 19 potrafi spalić. No ale to zawsze dieselek jest :)
  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cały airbox nie jest potrzebny, zdaje się, że tylko grzybek do mocowania kanapy, element do którego mocowane są boczne plastiki i chyba pokrywa reszta jest taka sama.

To nie ta zle. Patrzac na zdjecie wydawalo mi sie, ze calosc inna.

Oj szmać, to taka nie kończąca się historia :), wszystko przez to, że do tej pory tłukłem się lekkimi endurakami, kilka ktmów po drodze było :), ale tym dało się jeździć głównie wokół komina, no i w końcu postanowiłem się trochę ucywilizować i kupić coś bardziej uniwersalnego, kupiłem kolejnego pomarańczowego tym razem 690 enduro, niestety pomimo usilnych prób dostosowania go do dlugości moich nóg było po prostu chu....wo, czubkiem palców siedząc na jednym półdupku ledwo sie podparłem, a jak obniżyłem to znowu tył sie zrobił do dupy, no to se panie kupiłem wieśniaka, bo to z zasięgiem nie mam najmniejszych problemów, no i beemka to tak fajna jest :) ale z kolei trochę mu tego endurowego pazura brakuje, oj dość już bo to zdaje się jest dział Sprzedam, a nie Mój kochany pamiętniczku .... :)

Ale Czalendz taki niski wcale nie jest. Na pneumatyku mozna opuscic, ale wtedy robi sie strasznie miekko i na szybka jazde sie to nie nadaje. Probowalem jezdzic z roznym cisnieniem i optymalnie jest tak z 95psi (6.55 bar). Optymalnie, ze jest ok na szybko pokonywanych hopach/dolach, a do ziemi jedna nozka tez sie da.

Cokolwiek ponizej i robi sie niebezpiecznie przy szybszej jezdzie.

Zmieniajac na Ohlins'a czy Wilbers'a czy inne cudo mozna dojsc do ladu. Mam przyjaciela, ktory jest mniej wiecej Twojej postory i radzi sobie swietnie. Ohlins zmawial pod swoja wage i (chyba wzrost)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Po kilku dniach drapania się po głowie ( nie z powodu wszy ) , zdecydowałem, że wieśniak jednak zostaje póki co w garażu.

Szanownych Panów Administratorów proszę o zamknięcie tematu.klodka-icon.jpg

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

×