Skocz do zawartości

Recommended Posts

... a tu się robi komuś wyrzuty że kupił za tanio... no sory... ale to chyba nie ten dział...

... albo załapiesz filozofię tego forum i polubisz, albo będziesz się strasznie męczył, obruszał ....

To jest forum F650GS - inne niż inne fora ;)

Sorry, ale taki tutaj mamy klimat. Jak tak dalej będzie to od nikogo nie usłyszysz: "chcesz w ryj?" ;)

  • Like 7

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

... albo załapiesz filozofię tego forum i polubisz, albo będziesz się strasznie męczył, obruszał ....

To jest forum F650GS - inne niż inne fora ;)

Sorry, ale taki tutaj mamy klimat. Jak tak dalej będzie to od nikogo nie usłyszysz: "chcesz w ryj?" ;)

Jarek, Jarek, Jarek na czułości, to trzeba sobie zasłużyć... :)

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Robi, a Tobie niech moto i strój służy... My Ci po prostu zazdrościmy...

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Twoje zdrowie MT. Ty to już w ogóle... moto... ciuchy... a szkoda gadać, też się za Twoje zdrowie napije...

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wiecie co, teraz to aż mi głupio, że tyle wydałem na buty. Zaczynam jeździć w trampkach, a co ? przecież też można . Najwyżej gipsu będzie trochę więcej. :-D.

A na poważnie- jedni zapinają pasy w autach, inni nie.

Macie rację - ciężko żyć z tą świadomością- udaję się w kierunku barku :beer:

Edytowane przez FALCON

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Najwyżej gipsu będzie trochę więcej. :-D.

Gdzie i po ile masz ten gips. Nie przepłacasz przypadkiem? :lol:

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak na poważnie, ale to w ogóle na poważnie, to każden lubi po swojemu...

Jak mawiał klasyk... ładną zawsze, brzydką chętnie :)

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dla mnie forum BMW. I taki powstał watek przez założyciela co do ceny motoru i ubioru. Więc ja pokazuję na swoim przykładzie co kupiłem i za ile . Jak komuś ten ubiór nie odpowiada, bo ma wieksze wymagania, to niech się nie wypowiada bo tylko odstraszy młodych. Cena 5 tys zł za ubiór na dzień dobry to paranoja. Taki ubiór można sobie kupić po kilku sezonach. Jestem tutaj od 3 tyg , kupiłem bmw f650 klubową bo tak dzięki klubowiczowi na nią trafiłem, ubrałem się i jestem około 900zł do przodu a tu się robi komuś wyrzuty że kupił za tanio... no sory... ale to chyba nie ten dział...

Głównie chodzi o to, że obojętnie jak by nie czytać Twojego posta z linkami (od prawej do lewej czy od dołu do góry) to wynika z niego, że wymienione produkty kupiłeś nowe za 951 zł, a "mój kalkulator" i ceny półkowe, nawet te okazyjne, mówią co innego.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Głównie chodzi o to, że obojętnie jak by nie czytać Twojego posta z linkami (od prawej do lewej czy od dołu do góry) to wynika z niego, że wymienione produkty kupiłeś nowe za 951 zł, a "mój kalkulator" i ceny półkowe, nawet te okazyjne, mówią co innego.

Los terenos , połkowe to półkowe, a inne to inne. Trafiłem na nowe buty za 400zł to kupiłem, przyjdą na dniach to wrzucę foty jak chcecie. Nię bede rozmawiał ze sprzedajacym żeby mi cene podniósł bo rynkowo za mało woła... sory....

nawet jak jedziecie po nowych i tak was lubię :beer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

nawet jak jedziecie po nowych i tak was lubię :beer:

To nie wiesz co Cię czeka jak się z nami zestarzejesz :lol:

Z nowymi to my zawsze delikatne - takie czasy, że im ktoś młodszy to delikatniutki taki :)

To dla Ciebie:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To nie wiesz co Cię czeka jak się z nami zestarzejesz :lol:

Z nowymi to my zawsze delikatne - takie czasy, że im ktoś młodszy to delikatniutki taki :)

To dla Ciebie:

hehehe ... to ja się poddaję jak mam mieć takiego ziomka... :-) żartowałem..... skąd się on urwał :-D jakoś se z wami poradzę :-D

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No i powoli zaczynasz gadać do rzeczy :)

Jarek wszystko jest do ogarnięcia :beer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Los terenos , połkowe to półkowe, a inne to inne. Trafiłem na nowe buty za 400zł to kupiłem, przyjdą na dniach to wrzucę foty jak chcecie. Nię bede rozmawiał ze sprzedajacym żeby mi cene podniósł bo rynkowo za mało woła... sory....

A napisałeś chłopie w pierwszym poście, że kask i rękawice dostałeś gratis i że linki są tylko poglądowe??? Nie kumasz o co mi chodzi, nie ważne...

Życzę Ci udanego sezonu i żebyś był zadowolony z zakupów, szczerze :beer:

Edytowane przez LosTerenos
  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Doooobra, odpuscie już! Robi, chcesz w ryja??? :D

A tak serio, to wybacz tej bandzie ignorantow, Oni maja bardzo małe, ego znaczy, dlegego musza sobie dodawać cyferkami na paragonach. Co jakis czas spotykają sie na jak to nazywają - zlotach i tam sie chwalą swoimi klaserami z paragonami. Oczywiście zaden z nich tych ciuchow nie uzywa, bo żal uszkodzić. No ale - kto bogatemu zabroni. Ja już tak wsiaklem w tą sekte ze postanowilem nawet motura nie kupować, po prostu odkupie od kogoś paragon i będę gość!

Pozdrawiam

Seb

  • Like 4

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Seb,coś w tym musi być co piszesz. Znam takiego jednego który zaczyna rozmowę " a ile dałeś, bo ja tyle " Jak powiesz mniej to jesteś kiepski a jak więcej to ci powie ze to nie możliwe ze to tyle nie kosztuje i z tym musi być coś nie tak ... :D ale jest przy najmniej z takimi ludzi wesoło... spadam podłubać w garażu :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No i SEB w końcu zasłużyłes na pierwsze swoje - w ryj ? :)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak sie "przysłuchuję" i .... Robi - nie bądź takim hipsterem :-D zacznij czytać między wierszami :cool: jak juz wrócisz z tego dłubania

  • Like 5

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A tak serio, to wybacz tej bandzie ignorantow, Oni maja bardzo małe, ego znaczy, dlegego musza sobie dodawać cyferkami na paragonach. Co jakis czas spotykają sie na jak to nazywają - zlotach i tam sie chwalą swoimi klaserami z paragonami. Oczywiście zaden z nich tych ciuchow nie uzywa, bo żal uszkodzić. No ale - kto bogatemu zabroni. Ja już tak wsiaklem w tą sekte ze postanowilem nawet motura nie kupować, po prostu odkupie od kogoś paragon i będę gość!

Seb, ostatnio kupiłem puszkę sprayu do łańcucha. Prawie 5 dych!

Chcesz paragon? Bo nie potrzebuję :P

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Motip w norauto jest za niecałe dwie, przepłaciłeś ;-)

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ven, na byle szajs to ty dziewoji na Disko nie wyrwiesz. Nie ma to jak dobry smar,

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak sie "przysłuchuję" i .... Robi - nie bądź takim hipsterem :-D zacznij czytać między wierszami :cool: jak juz wrócisz z tego dłubania

wróciłem ale idę dalej dłubać bo to co zobaczyłem z kablami w moto to mnie poraziło :shock: spoko Panowie, ja jestem wyluzowany jak sanki w maju :mrgreen:

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×