Skocz do zawartości
petret

Pozdrowienia

Recommended Posts

Witam wszystkich pasjonatów dwóch kółek z małą szachownicą na atrapie baku :D Co prawda nie jestem fanatykiem czterech kółek BMW, ale motocykle z Bawarskich Zakładów Silnikowych fascynują mnie od najmłodszych lat – a zwłaszcza seria GS. Nie ukrywam, że błękitny GS to główny powód dla którego zrobiłem prawo jazdy na motocykl i mam nadzieję, że przed przyszłym sezonem doczekam się takiego cuda w swoim garażu :D

Pozdrawiam i życzę Wam i sobie rychłego nadejścia kolejnego sezonu. A tymczasem... :beer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cześć i czołem:)

Dużo nas szukających, sprzedawcy będą się cieszyć:D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj :-D, Kupuj to razem pojeździmy (też mam gs-a w kolorze błękitnym :mrgreen:)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj. :D

To i ja bym się załapał na pojeżdżawki, ale już chyba w przyszłym sezonie :|

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No sam jestem ciekaw jak będzie z tymi zakupami. Po cichu liczę na to, że większość sprzedawanych GSów pochodzi od właścicieli, którzy obchodzili się z nimi stosunkowo rozsądnie :D Przypuszczam, że łatwiej się naciąć kupując zajechanego ściga niż GSa, no ale czas pokaże. Tak czy siak wierze, że Wasze wskazówki pomogą nabyć coś fajnego...

Vengosh, Dakarowy, pośmigać to będzie trzeba koniecznie... No i przyda mi się dopracować technikę z kimś doświadczonym

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj :D

jest tu dział dla szukających swojego pierwszego GSa, czytaj i pytaj jesteśmy do usług :D

Pozdrawiam

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj !!

Nie ukrywam, że błękitny GS to główny powód dla którego zrobiłem prawo jazdy na motocykl i mam nadzieję, że przed przyszłym sezonem doczekam się takiego cuda w swoim garażu :D

Pozdrawiam i życzę Wam i sobie rychłego nadejścia kolejnego sezonu. A tymczasem... :beer:

Wierzę że błękit działa na wyobraźnię :D Też tak miałem ale po trzech sezonach... tylko pomarańczowy :D Wytrwałości w poszukiwaniach.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

WItam. A moge sie przyłączyc do tych przejazdzek?

Pozdro.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak to powiedział pewien ślepy dżokej przed pardubicką - nie widzę przeszkód :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj

Pamiętaj ! Cierpliwość jest zawsze nagradzana... CHYBA ? :twisted:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj i powodzenia w poszukiwaniach bo nie jest łatwo coś ciekawego i za dobrą kaskę ustrzelić :!:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj, kupuj, pytaj :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×