Skocz do zawartości
mario2007

BMW F800ST BIAŁYSTOK - prośba o ocenę

Recommended Posts

http://otomoto.pl/bmw-f-f800st-f800-st-f-800-st-f800-M3324679.html

dla mnie białystok to prawie koniec świata ;-) - moto jest troche tanie jak na rocznik /jeżeli to rocznik a nie erstezulassung.../ , ale może ktoś ma blisko to prosiłbym o ocene stanu faktycznego .

z góry dzięki za pomoc .

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Do Białego mam 50 km, w tym tygodniu postaram się zajrzeć jak nikt wcześniej się nie zainteresuje, chyba, że zdrowo się napaliłeś to pisz na priv.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

napalony nie jestem , ale jeżeli stan jest taki jak na zdjęciu /to powinien być nowy motocykl.../ to warto to kupic . za ifo bedę wdzięczny .

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak będzie pogoda, żeby się dało motorem jeździć to mogę jutro albo pojutrze podskoczyć i go obejrzeć. Musiałbyś tylko napisać na co konkretnie zwrócić uwagę bo nie znam tego modelu więc ewentualnie mogę sprawdzić/pomierzyć eksploatacyjne rzeczy i ogólnie stwierdzić czy "ładny" jest ale żadnych konkretów nie sprawdzę raczej.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

tak jak napisałem - to powinien byc właściwie nowy motocykl - żanych śladów eksploatacji . jak możesz to zrób troche zdjęć /vin.../ i mi poslij na pw . pytanie o dokumentację czyli ksiażka serwisowa .

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czy ktoś go macał u sprzedawcy - KRZBUR? Jutro lub pojutrze będę w Białym więc chętnie luknę na sprzęt a i kilka krępujących pytań też mogę zadać (jakieś sugestie?), nie jestem znawcą tego modelu, trochę jeździłem na 800ST chyba z 2008r.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

był macany i mam vin . nówka sztuka tylko ta dziwna zmiana koloru ... . moto jest z kanady , gość podobno ma sporo motków do sprzedania .

dostałem info :

Vehicle: 2011 BMW F800ST (WB1023402BZX99782)

08/04/2011 QC Motor Vehicle Dept. CANADIAN RENEWAL

10/08/2011 Accident Source ACCIDENT OR VEHICLE DAMAGE REPORTED: LEFT SIDE

11/10/2011 QC 3,729 km Motor Vehicle Dept. ODOMETER READING FROM CANADIAN PROVINCE

CANADIAN RENEWAL

DAMAGED

znaczy leżał na lewej stronie ... , tylko gdzie on się walał od 2011 roku ???

Edytowane przez mario2007

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pewnie plastiki tego koloru były na zbyciu, może pomiar geometrii w serwisie i się okaże, czy tylko złożony do kupy czy może wymienione tylko plastiki. Daty - zalegał gdzieś póki Polacy nie wyczaili - to moja wersja.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mnie od razu zastanowiło, że oba lusterka pobite a śladu nie widać po plastikach, że coś było nie tak. Jak go zapytałem czy dwóch śladów przypadkiem nie zostawia to odpowiedział mi coś w stylu, że "to prawie nowy motocykl i że jest dobrze". Czyli, że będziesz pan zadowolony. A miał tego w garażu tyle nawalone, że musiał 4 inne wyciągnąć, żeby w ogóle dało się do niego dojść. I to i tak ledwo co się dało coś obejrzeć. Zapytaj o kolor koniecznie jeśli zdarzy Ci się go oglądać.

Edytowane przez krzbur

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×