Skocz do zawartości
patryczek1709

pomoc w zakupie

Recommended Posts

Jak dla mnie to nie Dakar, tylko zwykły GS z plastikami od Dakara. Przebieg podejżany jak dla mnie. Przednia tarczy nowa, siedzenie też na nówke wygląda. Ogulnie motor wygląda zbyt dobrze jak na ten rocznik.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Fotki, nie mające nic do wglądu odnośnie stanu technicznego pojazdu. Tak jak napisał kolega Serek trzeba głębiej się przyjrzeć, chociaż z góry nie można skazywać motka na głębokie oszustwo (przebieg jak zawsze w ogłoszeniach od chandlarzy i nie tylko podobny). Jeżeli nie maja nic przeciwko, sprawdzić w serwisie przed ewentualnym zakupem.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zdjęciowo:

Zawieszenie od zwykłego GS,a.

Kierunki i lusterka nieoryginalne.

Brak ABS'u.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A z przebiegiem to ostatnio usłyszałem w serwisie:

"Włosi nie dbają o historię pojazdów. Nawet jak maszyny są serwisowane, to nie wprowadzają tych danych na serwery i w 90% przypadków nie można prześledzić historii serwisowej".

Najlepiej jest chyba objeździć w koło chałupy, i obejrzeć kilka maszyn. Po obejrzeniu 2-3 szt będziesz wiedział o co chodzi. Sprawdzisz stan hamulców, opon, manetek, wycieków - i sam będziesz mógł ocenić czy przebieg realny czy też nie.

No i zawsze warto ściągnąć kanapę - czy tam coś nie prostowane, malowane. Poza tym look za plastiki - rzadko tam się zagląda a można nieraz odkryć ciekawe rzeczy.

Powodzenia w poszukiwaniach ;-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pseudo Dakarów jest tyle co oryginalnych. Trzeba bardzo uważać. Z drugiej strony jak ktoś jest niskiego wzrostu i marzy mu się taka maszyna to będzie sprzęt dla niego.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak dla mnie to nie Dakar, tylko zwykły GS z plastikami od Dakara. Przebieg podejżany jak dla mnie. Przednia tarczy nowa, siedzenie też na nówke wygląda. Ogulnie motor wygląda zbyt dobrze jak na ten rocznik.

Fotki, nie mające nic do wglądu odnośnie stanu technicznego pojazdu. Tak jak napisał kolega Serek trzeba głębiej się przyjrzeć, chociaż z góry nie można skazywać motka na głębokie oszustwo (przebieg jak zawsze w ogłoszeniach od chandlarzy i nie tylko podobny). Jeżeli nie maja nic przeciwko, sprawdzić w serwisie przed ewentualnym zakupem.

"podejżany", "ogulnie", "chandlarzy" - kurde Panowie, aż oczy bolą!!!

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wszystko przez to, że nie ma regulaminu forum, w którym by pisało (o przepraszam było napisane), że przy pisaniu postów stosujemy ortografię i gramatykę w szczególności j. polskiego ;-) .

A tak to chulaj dósza pjekła nie ma ;-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×