Skocz do zawartości
rene

Poradcie

Recommended Posts

na temat moto nie....

ale Motogryf to firma ktorej wlasciciel sprzedawal swoja utopiona i przeciagnieta na wyprawie przez bezdroza rosji na Czukotke Yamahe TTR jako nowke sztuke... http://advrider.pl/viewtopic.php?f=26&t=4308

do opisow i przedmiotu aukcji podchodzilbym wiec ostroznie :evil:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ze zdjęcia nic nie widać ale jeżeli gotowi są faktycznie zdjąć wszystkie plastiki do sprawdzenia to może warto się zainteresować. Trochę martwi tylko brak jakiegokolwiek wyposażenia dodatkowego (oprócz stelaży na oryginalne kufry boczne).

pozdrawiam

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
na temat moto nie....

ale Motogryf to firma ktorej wlasciciel sprzedawal swoja utopiona i przeciagnieta na wyprawie przez bezdroza rosji na Czukotke Yamahe TTR jako nowke sztuke... http://advrider.pl/viewtopic.php?f=26&t=4308

do opisow i przedmiotu aukcji podchodzilbym wiec ostroznie :evil:

Fakt, daje to trochę do myślenia na temat właściciela komisu... :evil:

pozdrawiam

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A może ktoś wie o jakimś moto do kupienia, który zasługiwałby na wdzięczną nazwę Nighthawk? :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

patrząc na zdjęcie to wydaje mi się, że widziałem je jeszcze w czasie, kiedy szukałem motocykla (tak na 80%). powstawałoby więc pytanie - dlaczego nikt tego nie kupił przez jakieś 8 miesięcy.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Motor ogłaszają już dość długo. Ogólnie opinię w "siedleckim światku motocyklowym" mają dość kiepską. Osobiście z nimi nie miałem nigdy do czynienia. Rozmawiałem z kolesiem który w rozliczeniu zostawił im moto, jak go wystawili na allegro to miał cofnięty licznik.

Jeżeli będziesz nadal zainteresowana, to mogę podlecieć i go obejrzeć .

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wielkie dzięki dla Zwierza, za profesjonalne podejście do tematu i pomoc!!!! Wydaje się, że poprzednie uwagi nie były bezzasadne. A przy tym wysoka cena, stan techniczny i przebieg ;) .

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

"Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66, § 1. Kodeksu Cywilnego. Sprzedający nie odpowiada za ewentualne błędy lub nieaktualność ogłoszenia.”

Może jestem przewrażliwiony, ale jak widzę taki tekst już na stronie aukcji to już mi to pachnie jakimś wałkiem...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×