Skocz do zawartości
arthurr

[S] F650GS 2000 rok, ABS, grzane łapy, gmole, kufer

Recommended Posts

No to namieszaliście w głowie pewnej niewieście i... trzeba sprzedawać.

Motek jak w tytule, przebieg zupełnie nie allegrowy - 75 tys, malowany - a jakże - kaprys poprzedniego właściciela, wyposażony jak w tytule - gmole heeda, kufer ori BMW, dodatkowo szybka od dakara, wyświetlacz biegów, stelaże pod kufry. Samych kufrów nie dokładam - są obklejone, mają wartość sentymentalną, będę je musiał zaadoptować do nowego nabytku. ABS działa, manetki też, świeci, trąbi, jeździ, nic mu nie brakuje. Opony Anakee 2 w dobrym stanie, klocki przód zmienione przed wakacyjnym wyjazdem, tylne dobre, lagi suche, tylny amor sprawny. Słaby akumulator - odpala ale się męczy - zmienię przed odjazdem z nowym właścicielem. Ładowanie sprawdzone, jest ok.

Motocykl należy do mojej żony, jeździ nim drugi sezon, w zeszłym roku jakieś 5 tys km, w tym już jakieś 8. Kupiony tutaj, przez forum, praktycznie w ciemno - nie żałuję ;)

Nabywcy dołożę dodatkowe koła, tylne z tarczą i oponą kostką, z przedniego do wykorzystania w zasadzie tylko tarcza, bo felga ma wyrobiony otwór na łożysko - jest tymczasowo zapunktowane ale tylko pod jakieś wygłupy na kostce koło domu, a opona to slick i nawet do spalenia się nie nadaje - bo nie umiem palić przedniej gumy :P

Zdjęcie zamieszczam jedno, zainteresowanemu poślę ile chce i jakie chce. Nie mam problemu żeby rozebrać motek przy oględzinach "do rosołu" jest bezwypadkowy ale leżał niezliczoną ilość razy czego szlachetne dowody nosi na gmolach :)

Kwota do wydania - 10 tys.

DSC_5505_%2525281024_x_768%252529.jpg

Edytowane przez arthurr

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Widać, że żony. Cały w kwiatach ;)

Kwota do wydania - 10 tys. - ile niby chcesz wydać z tych 10? ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja?? Wszystko :D Ale nie wiem co na to żona....

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czy to nie byłe Bajerowe wozidełko, a później Bartkowe?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Raczej aż takiej "forumowej" przeszłości nie ma. Kupiony od użytkownika Henery, spod Lublina.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ale zmuła... ludzie pewnie już się w kolejkę ustawili, każdy przebiera nóżkami żeby TAKIEGO motura nabyć a ja telefonu nie podałem...

501-214-117

:)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak, ale tym lepszym - Górnym :D

Pozdro, Padre :P

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cośik wysyp singli ostatnio... a mój taki samotny... tak nisko... no to do góry go :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No i się sprzedał się. Poproszę o zamknięcie :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×