Skocz do zawartości
sledziuj

Demontaż wydechu

Recommended Posts

Witam wszystkich!

Zgodnie z radami DYROTON-a postanowiłem zabrać się do polerowania.

( jakby ktoś nie zajrzał wcześniej: http://fora.home.pl/f650gs/viewtopic.php?t=1455&sid=0f89044f13e61f561104d7e8813f85a2)

Wszystkie materiały zgromadzone :lol: , ale pojawił się problem ze ściągnięciem wydechu.

Jak to zrobić :?:

Z powodu bardzo niskiej temperatury ( nieogrzewany garaż, brrr... : :cry: ) chciałbym zrobić to jak najszybciej i w miarę sprawnie. Proszę Was o wszystkie pomocne rady :lol: (najlepiej w jakiej kolejności wszystko robić, żeby było sprawnie)

Z góry dzięki!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zacznij od tego ostatniego, potem luzujesz obejmę nr 4 i wyciągasz ten dłuższy z katalizatorem. Na samym końcu kolanko. Żeby te tłumiki wyciągnąć należy ruszać lekko na boki i wtedy ciągnąć. Nie bij żadnymi młotkami bo sobie je pogniesz.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dokładnie TAK! :lol: Miłej zabawy :lol: :!: :!:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Zacznij od tego ostatniego, potem luzujesz obejmę nr 4 i wyciągasz ten dłuższy z katalizatorem. Na samym końcu kolanko. Żeby te tłumiki wyciągnąć należy ruszać lekko na boki i wtedy ciągnąć. Nie bij żadnymi młotkami bo sobie je pogniesz.

No to i ja się za swoje zabiorę... ale nie jestem twardzielem i poczekam do wczesnej wiosny.. 8-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

:lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Już po bólu! Poszło nawet sprawnie :lol: Dla potomnych dodam jeszcze, że bez młotka i drewnianego klocka się nie obyło :lol: (oczywiście uderzenia w odpowiednich tj. mocnych miejscach na złączach). Żeby było łatwiej ściągnąłem prawy tylny plastik, lewy odpuściłem i w niczym to nie przeszkadzało :lol:

P. S.

Polerowanie już rozpoczęte. Widać pierwsze efekty -prawdziwy szok :shock: , ale pełna "relacja" będzie gotowa jak skończę całość. ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Sledziuj :!: Niech MOC będzie z TOBĄ :lol: :!: :!: :!: :!:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Już po bólu! Poszło nawet sprawnie :lol: Dla potomnych dodam jeszcze, że bez młotka i drewnianego klocka się nie obyło :lol: (oczywiście uderzenia w odpowiednich tj. mocnych miejscach na złączach). Żeby było łatwiej ściągnąłem prawy tylny plastik, lewy odpuściłem i w niczym to nie przeszkadzało :lol:

P. S.

Polerowanie już rozpoczęte. Widać pierwsze efekty -prawdziwy szok :shock: , ale pełna "relacja" będzie gotowa jak skończę całość. ;)

Dla potomnych to trzeba było zdjęcie zrobić z każdego uderzenia.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×