Skocz do zawartości
dakarowy

Akumulator do Dakara nowy

Recommended Posts

Widać, że psa nie masz :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

I tak rozmowa zeszła na psy. :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A ja mam dwa posokowce :D

Bierz aku porządne . Z czystym sumieniem polecam YUASA.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

yuasę jutro odbieram i będę podłączał, więc zobaczymy jak to będzie :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Na początku wszystkie aku działają świetnie. Problem zaczyna się później :D

Dokładnie, u mnie jest jeszcze oryginał BMW by EXIDE i stuknie mu w tym roku 4 latka. Poprzedniej zimy, po około 110 dniach postoju w garażu bez odpalania i doładowywania, o dziwo odpalił dziarsko od strzału! Tej wiosny, również po 3, 5 miesiąca niestety powera starczyło na blade zaświecenie kontrolek - nawet pompa paliwa nie raczyła ruszyć. Na szczęście po dolaniu brakujących 200 ml wody demi i naładowaniu małym prądem działa bez zarzutu :D Parametry ma w normie, ładuje się do 12,6V - będę teraz o niego dbał jak o dziecko :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Na początku wszystkie aku działają świetnie. Problem zaczyna się później :lol:

Dokładnie, u mnie jest jeszcze oryginał BMW by EXIDE i stuknie mu w tym roku 4 latka. Poprzedniej zimy, po około 110 dniach postoju w garażu bez odpalania i doładowywania, o dziwo odpalił dziarsko od strzału! Tej wiosny, również po 3, 5 miesiąca niestety powera starczyło na blade zaświecenie kontrolek - nawet pompa paliwa nie raczyła ruszyć. Na szczęście po dolaniu brakujących 200 ml wody demi i naładowaniu małym prądem działa bez zarzutu ;) Parametry ma w normie, ładuje się do 12,6V - będę teraz o niego dbał jak o dziecko :D

...mój podobnie aku rok 2008 BMW ( nie wiem kto to dla nich robi ) ale po 4 miesiącach mrozów, zebrałem sie w końcu aby aku na zimę wyciągnąć :) :oops: , o dziwo on zapalił od strzału... :shock: ..co jakość to jakość, widzę że dla prpducenta nie robią dziadostwa... dodam ze mam w sowim Mondeo dieselu od nowości aku Ford Motorcraft 9 rok, i tej zimy również palił... a autko jeździ codziennie ( nigdy specjalnie nie ąłdowany ) :D mam farta do akumulatorów.... :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

U mnie ok ale wstawiłem ją na początku sezonu jak temp. była przeważnie na +

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

U mnie też spoko. Wstawiony jeszcze za mrozów :) Polecam zwłaszcza że ma dobry prąd rozruchowy.( strona druga czytaj :twisted: )

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×