Skocz do zawartości
Borowa

[K] F650GS DAKAR obniżony lub kości do obniżenia

Recommended Posts

Hey

jak w temacie

Szukam dla Aski obniżonego Dakara (lagi to prosta rzecz) ale chodzi o tyle zawieszenie

Ewentualnie szukam tzw kości do obniżenia

any one?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak obniżony, to po co Dakar? Trochę bez sensu. Miałem kości do obniżania, ale dałem koleżance o nicku Tycek. Napisz, może ich nie potrzebuje.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisz konkretnie wszystkie dodatkowe kryteria, które musi motek spełnić np: stan, wyposażenie, przebiegu, historia serwisowa itd. :)

Edytowane przez Tomasz

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Po co obniżać na kościach i psuć geometrie jak można zwykłego 650gs kupić, zrobiłem sam kości ( trzy podejścia zanim trafiłem ich długość) do Yamahy, po zamontowaniu wysokość była oki ale zawiecha zrobiła się niebezpiecznie miękka.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

no dobrze wytłumaczę

Fg50GS jest oki, ale w terenie jest ciut słabszy własnie poprzez inne zawieszenie

F650GS nie mozna podnieść, a Dakara można obniżyć (dla laski 170cm)

Dakara mogę powrócić do standardu jak Aska poczuje się pewniej w terenie

Dakar mam opony i przód i tył w rozmiarze niemal identycznym do F800gs który ujeżdzam

Różnica w tyle 130 vs 150, i tutaj 140 będzie oki dla obu motów

Przód jest ten sam

Plan jest zacny

https://www.dropbox.com/s/t6qf8qigx8mc47k/Zrzut%20ekranu%202016-03-02%2014.27.13.png?dl=0

Motor ma dostać trochę doładowania w postaci kufrów/sakiew etc i większa dziura jest tutaj porządana - szkoda dobijać zawieszenie

@Tomasz

serio ? mam to wypisać czy może każdy wie czego poszukuje, a każdy sprzedający może podać co ma.

NIestety motory które oglądałem są bardzo różne od siebie, zarówno w nalocie, jak i stanie.

Jest to forum skupiające grono f650 więc tutaj pytam

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Spoko :) Skoro jak tylko obnizenie to jedyne kryterium to kup normalnego Dakara i np. taki zestaw np. jak ten pan :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mam dakara w Krakowie, obniżony, świeżo zrobiona kanapa, myślę nad sprzedażą. Odezwij się.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×