Skocz do zawartości
ahela

Poszukiwany Twin.

Recommended Posts

Znajomy poszukuje BMW F650GS Twin dla swojej żonki.Podstawowe informacje na temat mota to : rocznik 2008-10,dobrze wyposażony,niska kanapa,kufry nieobowiązkowe.Przebieg najlepiej z Allegro ;) Reszta do dogadania.W sieci mało ofert.Jeśli coś gdzieś,to proszę o informacje. :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

kupcie sobie f800st , jest dużo tańszy i można kupić w bardzo dobrym stanie z udokumentowanym przebiegiem . tylko do terenu trochę gorszy ;-) ale nie wszystkie kobitki preferują ten rodzaj podłoża . jest jeszcze jedna wada - bedzie szybszy od waszych motków i to go zapewne w waszych oczach dyskwalifikuje .

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

I chyba sporo wyższy... Dla niektórych to może być duży problem...

Wytapatalkowane z magicznego pudełka.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

oj chyba niekoniecznie - mam 170 cm wzrostu i całe stopy na ziemi . teoretycznie to 820 mm ale moim zdaniem to jest około 780 mm - to też sprawa ukształtowania kanapy . moze po prostu warto przymierzyć tyłek . poza tym kobitki mają przeważnie dłuższe nogi ;-) .

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Moja nie ma. Przysiadałem się do f800s (nie st, fakt), ale odniosłem wrażenie że jest wyższa niż mój obniżony Dakar, który jest wyższy niż nie obniżony twin albo porównywalny, przynajmniej takie mam odczucia. St jest chyba minimalnie niższy od s, ale nie aż tak...

No i wszystko zależy od tego jaka kobitka :-D

Wytapatalkowane z magicznego pudełka.

Edytowane przez xel

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A jeśli tak, to pamiętaj o kolejce :-P

Wytapatalkowane z magicznego pudełka.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

poniosło was ;-) , to zajefajny motek .

szczerze to się nie spodziewałem że będę tak zadowolony . moim zdaniem to najbardziej niedoceniane bmw w polsce . oczywiście nie jest to enduro-podobny sprzęt i nie wszędzie wjedzie , ale świąteczna eskapada w góry pokazała że wjechać mozna tym prawie wszędzie , natomiast do wyjazdu potrzebna jest pomoc kolegi . jest szybki /chyba nigdy nie jechałem z taka prędkoscią motocyklem :-D / , wygodny /w miarę , pozycja jest deko inna jak w f800gs czy tigerze ale myslę nad lekkim podniesieniem kierownicy albo setupem z f800gt / i mało wciąga paliwa . ceny tego sprzętu są na ziemi , mój jest w tej chwili wart powiedzmy max 13-14 tysięcy pln i to zapewne zapłaciłby tylko ktoś kto wie co kupuje , natomiast ceny niemieckie zaczynają się za rocznik 2008 od 4 tysiecy euro za złom a kończą na 5,5-6 tysiącach za coś w takim stanie jak mój ;-) . czyli głupie niemce chcą kupę siana za szajs z paskiem napędowym :-D .

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

poniosło was ;-) , to zajefajny motek .

szczerze to się nie spodziewałem że będę tak zadowolony . moim zdaniem to najbardziej niedoceniane bmw w polsce . oczywiście nie jest to enduro-podobny sprzęt i nie wszędzie wjedzie , ale świąteczna eskapada w góry pokazała że wjechać mozna tym prawie wszędzie , natomiast do wyjazdu potrzebna jest pomoc kolegi . jest szybki /chyba nigdy nie jechałem z taka prędkoscią motocyklem :-D / , wygodny /w miarę , pozycja jest deko inna jak w f800gs czy tigerze ale myslę nad lekkim podniesieniem kierownicy albo setupem z f800gt / i mało wciąga paliwa . ceny tego sprzętu są na ziemi , mój jest w tej chwili wart powiedzmy max 13-14 tysięcy pln i to zapewne zapłaciłby tylko ktoś kto wie co kupuje , natomiast ceny niemieckie zaczynają się za rocznik 2008 od 4 tysiecy euro za złom a kończą na 5,5-6 tysiącach za coś w takim stanie jak mój ;-) . czyli głupie niemce chcą kupę siana za szajs z paskiem napędowym :-D .

800st też mi się bardzo podoba, trochę jeździłem, amorek skrętu robi fajną robotę.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

co ciekawe jest również w f800r , ale jazda jednym takim egzemplarzem kiedyś kompletnie mnie zniechęciła do zakupu tego modelu ;-) . może źle trafiłem , może to był złom , nie wiem . f800st jeździ sie fajnie , zwłaszcza zadbanym egzemplarzem . to nie jest reklama - w tym sezonie się nie rozstaniemy :-D .

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

....jednak ma to być twin i to z kilku powodów o których częściowo było wyżej napisane.Na końcu ten najważniejszy,podoba się dziewczynie :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

poniosło was ;-) , to zajefajny motek .

szczerze to się nie spodziewałem że będę tak zadowolony . moim zdaniem to najbardziej niedoceniane bmw w polsce . oczywiście nie jest to enduro-podobny sprzęt i nie wszędzie wjedzie , ale świąteczna eskapada w góry pokazała że wjechać mozna tym prawie wszędzie , natomiast do wyjazdu potrzebna jest pomoc kolegi . jest szybki /chyba nigdy nie jechałem z taka prędkoscią motocyklem :-D / , wygodny /w miarę , pozycja jest deko inna jak w f800gs czy tigerze ale myslę nad lekkim podniesieniem kierownicy albo setupem z f800gt / i mało wciąga paliwa . ceny tego sprzętu są na ziemi , mój jest w tej chwili wart powiedzmy max 13-14 tysięcy pln i to zapewne zapłaciłby tylko ktoś kto wie co kupuje , natomiast ceny niemieckie zaczynają się za rocznik 2008 od 4 tysiecy euro za złom a kończą na 5,5-6 tysiącach za coś w takim stanie jak mój ;-) . czyli głupie niemce chcą kupę siana za szajs z paskiem napędowym :-D .

Mario, wg mnie f800st i f650gs twin, to dwa różne motki. Kupno jednego lub drugiego modelu będzie zależeć w dużej mierze od preferencji i stylu jazdy kierownika. Nawet jeżeli kierownik takich preferencji jeszcze nie ma, to Twin jest dużo bardziej uniwersalny.

Peterka jakiś czas temu szukał f800st, ale ostatecznie zdecydował się na Twina.

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

może kiedyś zamienię na f700gs , wyższe modele mnie przerastają :-D - siedemsetka to dla mnie złoty środek w tym segmencie .

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×