Skocz do zawartości
ENT108

Szybę turystyczną do F650GS TWIN / F800

Recommended Posts

W koncu stanelo na autorskiej szybie od motomirka z Nadarzyna. Powiem, że jest niezle... moim zdaniem wygalda niezle, kosztuje niezle i dziala niezle +wchodzi na handbary. Oczywiscie mozna lepiej, ale za duzo wieksza kase - Wunderlich, BMW czy inne.

Mam 180cm wzrostu, i teraz dostaje lekko w czoło powyzjej 80-90. Wiatr nie meczy, predkosci sa teraz bardziej znosne tylko w kasku (Shoei GT-Air) wciasz szumi piekielnie >100kmh. Wiec upoluje sobie jakis zgrabny i lekki delektor i bedzie git.

Drakojak i Endurance Parts wydaja sie byc najlepsze. Chyba pojde w poliweglan, wiec EP.... choc Drakojak akrylowy, to plusem jego jest regulowana wysokosc...

W zalaczeniu efekt po montazu, dzieki za odpowiedzi w watku :)

Pozdrowka

post-4637-0-69352300-1466952718_thumb.jpg

Edytowane przez ENT108

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak czy siak kończy się na zatyczkach do uszu. Przynajmniej u mnie i temat się zamyka. Najmniej much na wizjerze kasku mam przy szybie touratechowej z deflektorem. Poza tym im większa konstrukcja tym bardziej psuje się wentylacja w kasku. Cisza to tylko w aucie :)

Takie coś jest u mnie:

9c21e0319b57ee18c51781e9f5f16c39.jpg

Artur, to ta szyba wchodzi na handbary???

pzdr

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ENT :

No skoro masz już szybę, to na jazdy możemy się umawiać ? :-)

Wysłane na Berdyczów ...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Artur, to ta szyba wchodzi na handbary???

pzdr

Idealnie bezkolizyjnie mija się z handbarami. Ma stosowne "wcięcia" tu widać lepiej:

d9561020f055e6412d2e4252249dd62c.jpg

Co prawda nie podzielam mitu co do jakości Touratechowych ozdóbek choinkowych (a paroma obwiesiłem GuStawa), to fakt, że nigdy mi nie wchodziły w kolizję z resztą motka.

W poprzednim 200 raz dałem się nabrać na gmole Givi. Cóż to była za radość gdy okazało się że montaż wyklucza osłonę silnika plus konieczność dopasowania żeby dało się przykręcić (przy okazji gdześ mi się rzeczona osłona do f/G 650 GS plącze po półkach - chętnie się pozbędę)

Edytowane przez Arthur71

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Idealnie bezkolizyjnie mija się z handbarami. Ma stosowne "wcięcia" tu widać lepiej:

d9561020f055e6412d2e4252249dd62c.jpg

Co prawda nie podzielam mitu co do jakości Touratechowych ozdóbek choinkowych (a paroma obwiesiłem GuStawa), to fakt, że nigdy mi nie wchodziły w kolizję z resztą motka.

W poprzednim 200 raz dałem się nabrać na gmole Givi. Cóż to była za radość gdy okazało się że montaż wyklucza osłonę silnika plus konieczność dopasowania żeby dało się przykręcić (przy okazji gdześ mi się rzeczona osłona do f/G 650 GS plącze po półkach - chętnie się pozbędę)

No faktycznie dobrze... fajnie. BTW Givi TN690, jak masz, to chetnie zakupie - potrzebuje cos na szybko. Masz caly komplet? Srubki, tuleje i rurki? :)

Pzdr!

ENT :

No skoro masz już szybę, to na jazdy możemy się umawiać ? :-)

Wysłane na Berdyczów ...

A pewnie! Chetne poznam jakies okoliczne miejscowki nowe ;) bo mam niedosyt!

pzdr!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×