Jarek

Administrator
 • Zawartość

  15398
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Days Won

  154

Jarek last won the day on 27 Luty

Jarek had the most liked content!

Reputacja

15791 Excellent

O Jarek

 • Tytuł
  Nocny Marek

Kontakt

 • Strona WWW
  http://www.ajp-moto.pl/

Informacje o profilu

 • Płeć
  Nie powiem
 • Lokalizacja:
  : tak bardziej na południe
 • Motocykl
  : tak

Ostatnie wizyty

4332 wyświetleń profilu
 1. Tylko "U"
 2. A po nocach marzy się, żeby kiedyś wyprzedzić Dakarowego, a nie tylko patrzeć na oddalające się jego plecy ...
 3. Opis może wskazywać na kilka powodów - bez realu to tylko wróżenie ... - , ale przyjrzałbym się czujnikowi położenia wału ( czy nie jest obklejony opiłkami ... ) oraz czujnikowi położenia przepustnicy. Nie można też wykluczyć niestabilności prądowej ..... , jakichś luźnych zaśniedziałych połączeń elektrycznych, spadków napięć, oporów .... Opis jest trochę niepełny o zachowanie na zimnym, o powtarzalność objawów .... więc cóż więcej można napisać? Sonda lambda, nieszczelność w kolektorze ssącym, silnik krokowy, ciśnienie paliwa i wydajność pompy .... ? Może być wszystko nawet wibracje mogą "denerwować" czujnik stopki bocznej ... co w pewnym zakresie obrotów może powodować rodzaj "iskrzenia".
 4. 1. Mycie, zdjęcia ogłoszenie ... później się zobaczy 2. Wiosna ... więc taki obrazek zza okna: idzie kotka drogą, a za nią sznurkiem 8 wzdychających kocurów ... może ktoś taki?
 5. Jaki to mądre forum - każdy wie jak człowiek się czuje i co ogarnia, a co nie. Jak ja będę maił jakiś problem w życiowy to też mi powiecie co mi dolega i dlaczego? Bym sam nie musiał się zastanawiać ..... Tak więc ankieta co Agata powinna zrobić ze swoim poglądem na 8setkę?
 6. Była tutaj kiedyś opowieść o panu Staszku co kupił sobie ( chyba ) Audi A8 - bo fajne auto i fajnie mu się jeździło, ale każdą część użytą zamieniał zamiennikami i takimi tam ... To mądra i pouczająca historia ... ktoś pamięta, może odszukać i wkleić?
 7. Znaczy zamiennik zamiennika ...
 8. @Jasinek czegoś tam ... szukał dla córki, ale czy córka chce auto starsze od niej to nie wiem
 9. Przecie napisał wyraźni, że zepsuta część i winowajca problemu Na imię mu stator
 10. Ten co to liczy wie - np. motogodziny od ilości zapłonów na ten przykład Odbija się kartę zegarową na portierni przy wejściu do i wyjściu z roboty ...
 11. To to największe .. https://www.bmwstore.pl/pl/katalog/diagram/13_1249-filtr-powietrza/i51595
 12. To jakieś pytanie jajo?
 13. Z czujnikami VW trzeba troszkę być czujnym ... bo występują dwa rodzaje: włącz / wyłącz i wyłącz/włącz. Kolor czasem też nie jest odniesieniem - różni producenci używają różnych plastików w różnych kolorach - bo tak
 14. Może dlatego właśnie nie wyjeżdżają za bramę?
 15. Przodem ilość kabli i nie zaszkodzi dorzucić kolory. Może jeszcze uda się odczytać producenta ...