Skocz do zawartości
Paweł

Sprzedam zadbaną sztukę - BMW F650GS

Recommended Posts

Witam! Mam na sprzedaż zadbane BMW F650GS z 2002r. Jeżdżę nim od 2013r. tylko asfalt. Motocyklem objechałem w tym roku Bieszczady, Tatry oraz Litwę, Łotwę i Estonię - nawet nie zakaszlał. Sprzęt nie wymaga żadnego wkładu finansowego, nigdy nie zaliczył żadnej gleby. Cena jest do negocjacji. Zainteresowanym mogę po dogadaniu dodać ewentualnie aluminiowy kufer Givi - 42l. Oto link do ogłoszenia z opisem moto: https://www.olx.pl/oferta/bmw-f650gs-od-motocyklisty-zadbany-doinwestowany-CID5-IDiARmF.html

Szczerze polecam! Zainteresowanych zapraszam do kontaktu.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zdaję sobie sprawę, że cena może przerażać ale ewentualny przyszły nabywca nie będzie musiał w nic inwestować. Spokojnie można siąść na moto i ruszać np. w Europę. Moto jest naprawdę perełka - był moim oczkiem w głowie. Myślę, że ciężko znaleźć dzisiaj taką maszynę żeby nie wymagała żadnego wkładu finansowego. A ta zaporowa cena jest do jakiejś tam zawsze negocjacji;-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A na Twina byś się nie zamienił ?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

VSBot To jest oferta, nie jesteś zainteresowany nie komentuj w ten sposób, może cena jest adekwatna do stanu i nie każdy szuka "okazji". 

Edytowane przez Pawel_Ryki
  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
1 minutę temu, Pawel_Ryki napisał:

To jest oferta, nie jesteś zainteresowany nie komentuj w ten sposób, może cena jest adekwatna do stanu i nie każdy szuka "okazji". 

Właśnie!

Pisze się: cena Pewex i to wystarczy :default_icon_e_wink:

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To zapraszam do obejrzenia na żywo kolego Jarku. Cena "Pewex" to jest wtedy gdy kupisz takiego za 10 tys. bez dodatków i chcąc się wybrać w podróż po Europie musisz jeszcze od groma kasy zainwestować. No chyba, że ktoś jeździ wokół domu to ok;-) Mi moto służył dotychczas do podróżowania - bezawaryjnego!!!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dzięki. Zdaję sobie sprawę, ale sporo serca włożyłem w ten motocykl więc trochę szkoda oddać za bezcen. Jak kupowałem to też przepłaciłem, ale teraz z perspektywy czasu nie żałuję, bo jak już ktoś zauważył okazje się nie zdarzają.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Włożonego serca niestety nie odbierzesz teraz raczej w postaci pieniędzy. Kupujący nie da za to nawet złotówki. Takie życie. Jeśli chcesz mieć temat zamknięty, sprzedaj, kup drugi i ciesz się jazdą. To zdrowsze dla psychiki. Sporo osób miesiącami próbuje znaleźć kupca na swoje wspomnienia. Rozumiem to, ale nie działa. 

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pewex . Ja nie chcę wchodzić w szczegóły "oferty" bo każda potwora znajdzie swego amatora , myślę że na dzisiejsze czasy i tak będzie to 10 koła z dużym trudem , albo dożywocie u właściciela . 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Opuścisz tysiaka i na wiosnę pójdzie jak bułeczki :default_cafe2:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Spokojnie, były w tym roku dwa co prawda Dakary i to po lifcie w cenie ponad 14k, tyle że chyba oba z kuframi i full wypas i oba się sprzedały, jeden nawet bardzo szybko. Cuda się zdarzają, dogadaj się z kolegą Siwym ;-)

Wytapatalkowane z magicznego pudełka

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×