Skocz do zawartości
Maddox

[S] BMW F650GS 2004

Recommended Posts

witam,

życie czasem zmusza do bardzo trudnych decyzji. Taką podjąłem wczoraj, tutaj link do ogłoszenia na olx: https://www.olx.pl/oferta/bmw-f650gs-CID5-IDjxW07.html

W skrócie:

BMW F650GS mój pierwszy motocykl, tak naprawdę to dzięki temu modelowi zrobiłem uprawnienia.

rok 2004, u mnie od marca 2015 z przebiegiem 38000, teraz jest +/- 48500 km

kupiony w Polsce od osoby prywatnej, jednak przy zakupie pośredniczył salon BMW Auto Fus, wyposażony w grzane manetki, ABS, oryginalny kufer BMW, tankbag Oxford, dwie szyby - oryginał BMW oraz Loster + deflektor, przegląd na SKP przeszedł 30.12.2016.

Ma drobne mankamenty wizualne jak pęknięcie na plasiku (położyłem moto w koleinie na piachu), przetarta kanapa, nie umyty - wszystko na zdjęciach.

Wg mnie, mechanicznie ok, miałem przygode podczas powrotu z Kazimierza, ale to nie była awaria a odkręcona śruba od zacisku hamulcowego(pisałem o tym na forum), serwisowany w MK Moto Piaseczno.

kilka fotek poniżej, więcej na OLX.

ca70406a63e8c678med.jpg

3a392e7b0798b4d5med.jpg

5094df1690a5cc12med.jpg

53252245170fe658med.jpg

wstępna wycena to 13400 PLN

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
2 godziny temu, Maddox napisał:

wstępna wycena to 13400 PLN

Ze tak zapytam za tych co śmiałości nie majo,

a końcowa? 

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

nie wierzę, że komukolwiek tutaj brakuje śmiałości ;-)

końcowa na miejscu, przy oglądaniu, może coś ktoś jeszcze znajdzie co mój zakochany umysł nie był w stanie wychwycić.

Miłość do motocykla to jak miłość do kobiety, widać same zalety, dopiero ktoś z boku powie, że ma tu ma za małe, tam za dużo :-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A ja Dakara 6 lat temu :-D

Wysłane za pobraniem

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

 

Panowie, dajcie spokój. Każdemu wolno sprzedawać za tyle ile chce a czy się sprzeda to inna sprawa.

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dokładnie
Sprzęt jest wart tyle ile kupiec jest gotowy zapłacić

taptarapta

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

a ja mam takie pytanie, jak żeś go wepchnął bokiem do tego garażu , ostatnie foto. ?

Edytowane przez Pawel_Ryki

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
10 minut temu, Pawel_Ryki napisał:

a ja mam takie pytanie, jak żeś go wepchnął bokiem do tego garażu , ostatnie foto. ?

Wjechał na ręcznym ;-)

Edytowane przez Vengosh10
  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
10 minut temu, Pawel_Ryki napisał:

a ja mam takie pytanie, jak żeś go wepchnął bokiem do tego garażu , ostatnie foto. ?

Ja latem stawiam tak samo. Pchnę go tyłem na skręcie niemalże do same ściany, a potem wyrównuję na raz, czasem na dwa, aby opchnąć lekko do przodu i postawić na centralce. Noc trudnego w tym nie ma. Ja muszę pomocować z wagą motocykla dlatego wciągam go tyłem do garażu pod lekką górkę.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
3 godziny temu, Pawel_Ryki napisał:

a ja mam takie pytanie, jak żeś go wepchnął bokiem do tego garażu , ostatnie foto. ?

Ja używam wózek pod stopę centralną, polecam.

http://www.wozkimotocyklowe.pl/

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
4 godziny temu, Pawel_Ryki napisał:

a ja mam takie pytanie, jak żeś go wepchnął bokiem do tego garażu , ostatnie foto. ?

dokładnie tak jak to opisał KaeS.

Do tyłu w opór, później do przodu i myk na centralke.

I tak dwa razy dziennie, jak wyjeżdżam i przyjeżdżam autem, a jak jeszcze ruszam na moto to dodatkowo :-)

Już mółgbym to robić z zamkniętymi oczami.

Ale za tydzień(jak nikt go nie kupi) to wstawie go niestety na koniec pod ścianę i do szpitala na operacje.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Temat do zamknięcia.

Wczoraj wieczorem mój mały GS zmienił właściciela na właścicielkę. Tak wyglądał przed odjazdem:

a17ee29f510c3173med.jpg

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

×