Skocz do zawartości
Gregur

Witam

Recommended Posts

Witam

Obecnie jestem na etapie szukania 650 GS-a. Będzie to mój pierwszy motocykl wiec wdzięczny będę za pomoc i rady doświadczonych kolegów z forum.

Znalazłem taki egzemplarz: http://moto.allegro.pl/bmw-650-gs-rok-2 ... 33254.html Czy ktoś może już oglądał tego GS-a albo coś słyszał?

Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

witaj

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

SIEMANDURO !!

Opisów jest tu sporo co i jak zrobić aby nie kupić szrota. Najlepiej gdy ktoś z bardziej obytych jedzie na miejsce i ogląda motocykl dla Ciebie. Popytaj pomarudź :D może ktoś z Siedlc lub okolicy podjedzie i obejrzy towar :D Ja bym już wolał uderzać w 2004 rocznik. Rok różnicy w cenie a jaka odmiana motocykla :) ja mojego to za 12 tys mógłbym sprzedać :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czołem :D

... ja mojego to za 12 tys mógłbym sprzedać :D

Jak to Pietro, jeszcze się nie ożeniłeś, a już moto sprzedajesz... oj, co to będzie po ślubie :twisted:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj :D

Znalazłem taki egzemplarz: http://moto.allegro.pl/bmw-650-gs-rok-2 ... 33254.html Czy ktoś może już oglądał tego GS-a albo coś słyszał?

Z tego co już było poruszane na tym forum nt. tego egzemplarza wiemy, że ten na zdjęciu nie jest chyba tym sprzedawanym :roll: a podobno sprzedawcy trzeba się bać jak ognia.. :D Powodzenia w dalszych poszukiwaniach :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pietro,

jeśli poważnie myślisz o sprzedaży to napisz coś więcej... jakieś fotki jak masz.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj. Pietro chyba na razie nie sprzedaje a po ślubie żona decyzję podejmie.Jak się będzie dobrze starał to może moto zachowa i moze nawet czasem będzie mógł pojeździć :D :D :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj!

Oglądałem kiedyś ten motor dla RENE z naszego forum.

Wkleję e-mail który jej wysłałem

" Witaj

Byłem , widziałem.

Nie jestem mechanikiem , więc moja ocena będzie opierała się głównie na porównaniu z moim Gs. Do rzeczy:

Moto rok 2003 sprowadzony z Włoch z komisu przy salonie, koleś ma fakturę zakupu. Motor nieprzerejestrowany , dokumenty nie zrobione(tłumaczenia, opłaty).Gość może to zrobić w cenie, bądź spuścić z ceny. żadnych dokumentów nie widziałem bo wszystko ma w domu, nie pamiętał ilu moto miało właścicieli, ale jak Będziesz chciała to może podać Ci przez telefon.

Codo stanu, to motor troszkę zaniedbany, do kosmetyki. Dużo jest ognisk rdzy, na śrubkach(zdjęcie nr4829), kierownicy(4838). Klocki przód do wymiany, płyn hamulcowy przód i tył do wymiany.Klamka sprzęgła straszny luz, sprzęgło bierze bardzo późno (albo do regulacji linka albo sprzęgło do roboty?). Mimo luźnego sprzęgła biegi zmieniają się dobrze i nawet na postoju luz można złapać. Co do prowadzeni się motoru to niewiele mogę powiedzieć, przejechałem się tylko po placu na 1 i 2. Jest coś z linką od gazu bo przy skręcie w lewo dodaje się gaz.

Motor zapalił dość dobrze bez gazu, mimo że stał na nieogrzewanej hali.silnik pracuje równo bez jakiś dziwnych odgłosów. Przy gaszeniu tylko słychać głośne "uderzenie bendiksa rozrusznika" ale Gs podobno tak mają, u mnie też to występuje tylko o wiele ciszej.Silnik ogólnie czysty tylko pod osłonką(4832,4835) jest tłusty bród.

Coś było grzebane przy przewodach elektrycznych(4832,4835) są po izolowane.

Przebieg 18000? Ślady zużycia manetek by go potwierdzały ale wytarte stopki kierowcy i dźwignia zmiany biegów (4830) wskazują na wiele większy.Wydech bardzo przepalone(4843,4830)

Bezwypadkowy ? Podobno - gość zapewnia że może zdjąć plastiki jak dojdzie do poważnych rozmów. Lampa przód zaskakująco przejrzysta jak nowa, brak śrubki przy czaszy(4841).Prawy boczek niby baku od strony kierowcy delikatnie wytarty i widać czerwony kolor(może malowany?)

Na focie 4839 masz nr.VIN to potwierdź sobie rocznik

Jeszcze- opony i napęd do jazdy. Motor posiada oryginalne stelaże pod kufry boczne i grzane manetki.

Moja ocena: motor do kosmetyki, za drogi jak na ten stan o jakieś 2tyś.

ALE DECYZJA NALEŻY DO CIEBIE "

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dzięki serdeczne !!!, zaoszczędziłeś mi jazdy do Siedlec :D ... szukam jednak czegoś pewniejszego ...

a z tym ciężko :D

Pozdrawiam

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj :-D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×