Skocz do zawartości

Recommended Posts

dycha za dakara po lifcie to okazja

No i nie da się ukryć że w ładnym stanie.. no może brakuje mu oryginalnej szyby (która i tak jest brzydka) ale reszta poza zadrapanym przednim błotnikiem ze zdjęć nie budzi zastrzeżeń. ;-) no dobra ma jeszcze nieoryginalne manetki :-P

Edytowane przez dakarowy

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cena świetna! Lagi mi się nie podobają - albo zdjęcia przekłamują, albo są krzywe ;) - Da się naprawić jakby co :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

cos sie z przodem działo, kierunki tez jakies takie bayeranckie

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

cos sie z przodem działo, kierunki tez jakies takie bayeranckie

Dlaczego Paweł może niekoniecznie, widzisz że klient - właściciel miał stajla i sobie powymieniał i pooklejał, plastiki wyglądaja na całe, nie ma to jak zobaczyć na żywo.. ale w studio Kazik :-) :beer:

Edytowane przez dakarowy

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czołem, jestem nowy na forum - od jakiegoś czasu poszukuję odpowiedniego dla siebie motocykla, póki co bez sukcesu.

Co sądzicie o tym 'ideale z gwarancją' Motonita Podkowa Leśna:

http://otomoto.pl/bm...n-M3139317.html

Nie jestem pewiem, ale chyba w poście, z tego wątku, z dnia 18 kwiecień 2012 - 09:07 było na jego temat rozpytanie (ten sam link), w odpowiedzi było coś o żółtej kanapie , lecz bez szczegółów...

Czy ktoś z forumowiczów fachowym okiem na niego zerkał? Czyżby rekombinowany?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czołem, jestem nowy na forum - od jakiegoś czasu poszukuję odpowiedniego dla siebie motocykla, póki co bez sukcesu.

Co sądzicie o tym ?

Ja sądzę, że będzie łatwiej Ci pomóc jak się przedstawisz i przywitasz w Przywitalni ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cześć,

czy moglibyście rzucić okiem na to ogłoszenie ? :

http://otomoto.pl/bm...i-M3418141.html

wisi już od dawna, nikt go nie wziął, a cena wydaje się atrakcyjna.

Duża wada na dzień dobry : niecałe 70tys km przejechane :/

Wiem, że na tej maszynie można zrobić i 100k, ale czy później ktoś go zechce ode mnie odkupić, jak będę chciał zmienić na nowszy ?

Transport za 400zł, bo do Szczecina mi nie po drodze, komplet dokumentów, rejestracja i można jechać :)

Może jak na pierwsze moto będzie ok ?

Jeśli możecie to porównajcie jeszcze z tym egzemplarzem :

http://allegro.pl/bmw-f650-bardzo-ladne-i2674298988.html

Serdecznie dziękuję za info

Sie ma. Niestety nie pomogę Ci w Twoim pytaniu bo nie oglądałem ww moto.Jeżeli interesuje Cię Funduro to zapraszam do obejrzenia sprzedam swoje tutaj foto http://dealer.mobile.eu/PPHUMAREKH#des_168653445 w połowie sezonu naprawiłem wszystko co wymagało naprawy.Oddam tylko w dobre ręce to porządny motocykl :) z Krakowa masz do mnie 80km.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

I teraz pytanie zasadnicze.. dlaczego tak tanio??? :shock:

wsiadaj w auto i szoruj póki nikt Ci sprzed nosa nie sprzątnie, a jak będzie wtopa to najwyżej będziesz wachę w plecy ;-)

Tu pojawia się problem, 500 kilosów + brak własnego transportu ;D Ale spróbuję coś wykombinować zatem...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tu pojawia się problem, 500 kilosów + brak własnego transportu ;D Ale spróbuję coś wykombinować zatem...

Ja po mojego Dakara jechałem niegdys 650 km w ciemno w zasadzie i jakoś sie udało, trzeba optymistycznie do tematu podejść, a nóz widelec się uda ;-)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tu pojawia się problem, 500 kilosów + brak własnego transportu ;D Ale spróbuję coś wykombinować zatem...

Ja bym już w pociąg wsiadał , za tę kasę to ogłoszenie szybko zniknie , nawet komuś na "handel" by się opłacało . No chyba że jest jakimś mega "dzwonem" na co nie wygląda , wręcz przeciwnie wygląda na prawdę dobrze . Najwyżej stracisz "na bilet" , ale jak nie zaryzykujesz to się nie dowiesz ... Po uchwycie tablicy widać że moto jest z Włoch ...

Edytowane przez Przem.ek

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ja po gs jechałem 500km w jedną stronę też w ciemno ale się udało jeżdżę do dziś

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ja po gs jechałem 500km w jedną stronę też w ciemno ale się udało jeżdżę do dziś

no chyba nie do końca jak jeszcze nie wróciłeś :-D

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Na motka od handlarza to bym się nie napalał, ale a nuż a widelec jakiś maniak, niekumaty albo co... albo dostał "w promocji" i szybko chce odzyskać kasę. Jechałbym, obejrzał wnikliwie... i jak wszystko OK albo do małego grzebnięcia to brałbym. Przez zimę się wyszykujesz.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja dzwoniłem wczoraj rano to już było nieaktualne. szybko zeszło. szkoda że w weekend nie znalazłem czasu żeby podjechać :-/

Dziwiłbym się jakby było inaczej . Swoją drogą Polakowi nigdy nie dogodzisz , drogo- zle , tanio - jeszcze gorzej .

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dziwiłbym się jakby było inaczej . Swoją drogą Polakowi nigdy nie dogodzisz , drogo- zle , tanio - jeszcze gorzej .

Tak się zastanawiam, komentarz ma jakiegoś konkretnego adresata, czy tak po prostu sobie dla zasady narzekasz online?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak się zastanawiam, komentarz ma jakiegoś konkretnego adresata, czy tak po prostu sobie dla zasady narzekasz online?

To jest forum... wolno mu, i nie rób rasta zadym... :)

Dajcie lepiej jakieś nowe linki... zamiast nawijać jak to warto jechać po co i za ile...

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak się zastanawiam, komentarz ma jakiegoś konkretnego adresata, czy tak po prostu sobie dla zasady narzekasz online?

Dla zasady , to potrafię najlepiej ....

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

http://moto.allegro....2715452117.html

Hmmm cena bardzo atrakcyjna, rocznik dobry, prezentuje się nieźle...może zauważycie coś więcej? To na pewno oryginalny GS? :)

Ciekawa propozycja.

Pewny sprzedawca, 99,5% pozytywnych komentarzy, ale podejrzana cena.

Koleś coś w wymiarach się pomylił, przecinek o jedno miejsce w prawo powinien być przesunięty :-]

Jest telefon, dzwoń, pytaj czy to nie ściema ;-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

http://moto.allegro....2715452117.html

Hmmm cena bardzo atrakcyjna, rocznik dobry, prezentuje się nieźle...może zauważycie coś więcej? To na pewno oryginalny GS? :)

jak na golasa bez akcesoryjnych dodatków (kufry, gmole itd, itp.) to cena Peweks

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×