Skocz do zawartości

Recommended Posts

Hej - szukam maszyny idealnej :) - na przyszłość. Co powiecie o czymś jak niżej? Na mnie robi wrażenie. Cel zakupu to podróż do Chin w 2015 z jakąś dziką bandą ;)

http://moto.allegro....2749802048.html

Do Chin powiadasz... a tam to można tak sobie wjechać? Pogadaj z Kowalem - powinien móc Ci pomóc (o ile już z nim nie planujesz wyjazdu ;) ) :)

A co do motka... zawias na pewno najlepszy na bezdroża, ale czy ja wiem... Wsiądź, przejedź się. Zobacz, czy Ci się spodoba. Wibracje, wysokość siedzenia. Jak zachorujesz to zachorujesz :) To motor nie dla każdego :) Zupełnie co innego niż F650GS. Może łatwiej przesiąść się na małego Twina? Znam jednego, który chce sprzedać ;)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Do Chin powiadasz... a tam to można tak sobie wjechać? Pogadaj z Kowalem - powinien móc Ci pomóc (o ile już z nim nie planujesz wyjazdu ;) ) :)

A co do motka... zawias na pewno najlepszy na bezdroża, ale czy ja wiem... Wsiądź, przejedź się. Zobacz, czy Ci się spodoba. Wibracje, wysokość siedzenia. Jak zachorujesz to zachorujesz :) To motor nie dla każdego :) Zupełnie co innego niż F650GS. Może łatwiej przesiąść się na małego Twina? Znam jednego, który chce sprzedać ;)

Nie wiem jeszcze z kim pojadę - może jedwabnym szlakiem z discovery channel a może z Wami - w końcu najgorsze w życiu to się niepotrzebnie ograniczać więc plany (jak zawsze) mam obszerne.

Motor mi się podoba "wizualnie" i tyle - wiem głupio robię ale tak mam (wina też często kupuje dla ładnych etykiet -> za wyjątkiem frizante, tu mam ustalone gusta) - ale pytam poważnie, szkoda mi kasy na F800 bo mam ciekawsze wydatki na tą chwilę a to jest niezłe moto na najbliższe 2 - 3 lata.

Chyba pojadę w niedziele to się sam przekonam.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Z tego co się orientuję, wjazd do Chin własnym pojazdem to dziesiątki papierów począwszy od chińskiej tablicy rejestracyjnej po pozwolenia na przekraczanie granic prowincji (wtf?), na chińskim prawie jazdy kończąc. Ale generalnie jest to możliwe.

BTW: Fellow, to sprzedajesz tą swoję eFkę, czy nie? Bo mnie się podoba. ;-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Do Chin powiadasz... a tam to można tak sobie wjechać? Pogadaj z Kowalem - powinien móc Ci pomóc (o ile już z nim nie planujesz wyjazdu ;) ) :)

A co do motka... zawias na pewno najlepszy na bezdroża, ale czy ja wiem... Wsiądź, przejedź się. Zobacz, czy Ci się spodoba. Wibracje, wysokość siedzenia. Jak zachorujesz to zachorujesz :) To motor nie dla każdego :) Zupełnie co innego niż F650GS. Może łatwiej przesiąść się na małego Twina? Znam jednego, który chce sprzedać ;)

Można więcej info w temacie "mały twin"?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

mały twin to F650GS, pojemność 799ccm ale moc miejsza, inny zawias, inne koła, inne heble, inne ....

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

mały twin to F650GS, pojemność 799ccm ale moc miejsza, inny zawias, inne koła, inne heble, inne ....

Zwięźle mówiąc -> wszystko mniejsze... :wacko:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Policyjny boxer po renowacji

http://allegro.pl/bm...2749603386.html

Heh - wygląda na jeden z tych "hiszpańczyków" :) Ciekawe, że za 7k idzie pomalowany i niby wyremontowany, a oferowali je za mniej więcej tyle...

Edytowane przez kptBurek

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Heh - wygląda na jeden z tych "hiszpańczyków" :) Ciekawe, że za 7k idzie pomalowany i niby wyremontowany, a oferowali je za mniej więcej tyle...

Nie warty zachodu.

Edytowane przez martix35

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Faktycznie, to ojciec dzisiejszych "dziubków".

Motocykl wymagający od kierownika bardzo wiele, nie wybacza błędów, strasznie lubi zadki BMW, nie polecam :lol:

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Motocykl wymagający od kierownika bardzo wiele, nie wybacza błędów, strasznie lubi zadki BMW, nie polecam :lol:

Przekonales mnie ;)

Fajny klasyk, moze w przyszlosci...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Rampus, znam kogoś kto ma i może dać się przejechać.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Rampus, znam kogoś kto ma i może dać się przejechać.

Zgłoszę się o odpowiedniej porze i czasie. Zaintrygował mnie :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Widział , macał . Kolega ma w fazerce . BDB jakość - Sam sobie nabijał na siedzenie .( potrzebny tacker do zszywek )

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dzięki za opinię. Bardzo mi się podoba. I tacker mam. :-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

...tacker mam. :-)

Tak dla innych - tam są takie króciutkie zszywki ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×