Skocz do zawartości

Recommended Posts

ten motocykl wisi w ogloszeniach chyba ze dwa lata, jak szukalem dakara to juz byl, kiedys chcieli za niego 22 tys, o ile dobrze pamiÄtam kiedyĹ byĹy w ogĹoszeniu zdjÄcia z zaworĂłw.

Cena czyni cuda. W końcu znajdzie amatora.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Cena czyni cuda. W końcu znajdzie amatora.

Do tego Xchallenge'a trzeba doliczyć Vat co daje cenę ponad 20k :?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Chyba go jeszcze nie było- Na zdjęciach wygląda stosunkowo ładnie (Co z prawym lustrem? Chyba nie ten rocznik, albo po wymianie wszystkich plastików i kierunków przód). Może być alternatywą dla mojego, jeżeli stan się potwierdzi.

http://allegro.pl/bmw-f650-zadbany-i-se ... 72176.html

vp557_P7260035male.jpg

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie bardzo wierze, ze to jest nie bite moto. Przedewszystkim plastiki chyba byly inne w 94roku, na zadupkach brak naklejek. Dziwna rozporka na kierownicy (fabryczna chyba byla przystpawana a ta jakas przykrecana). Brak zaslepek kolo seta - tam gdzie chyba jest silnik mocowany. Lancuch brudny jakis taki i widac, ze calkiem nie dawno przestawiany do przodu (czyzby do zdjec??). Brak ciezarkow na kierownicy. Kilka nie fabrycznych srobek przy oslonie lancucha (tej dolnej) - szczegol ale swiadczacy o niechlujnosci :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

On już był tutaj pokazywany jakieś 2 tygodnie temu.

To jest ST.

Brak zdjęć prawej strony motocykla jest podejrzane.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A czy ST nie byl czasem produkowany od `96 (tego nie jestem pewny)??

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Centrino - wiesz - nie to, że ja poznałam ze zdjęć, że to ST - takim specem nie jestem :lol:

Wyczytałam to w różnych miejscach w sieci, gdzie wypowiada się jego właściciel i wszędzie mówi, że jeździ BMW ST - każdy zresztą może sprawdzić, wystarczy trochę potropić :lol:

Pewnie dlatego ta poprzeczka na kierownicy jest "dziwna", bo ST jej nie miały [dobrze pamiętam?].

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

spokojnie, mamy jesień, spadają liście z drzew i ceny :lol:

Napewno coś fajnego trafisz. Trzymam kciuki!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Chyba już tu o nim było. Nic szczególnie godnego uwagi nie napisaliśmy, poza rozważaniem o dziurze w tle.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Powiedziałbym,że motek średni przebieg (o ile prawdziwy) średni cena też taka sobie.Nie ma ABS tłumiki trochę za czarne jak na taki przebieg,Czy w roczniku 2003 były dwie świece ? Bo mnie się wydaje że weszły od 2004 ale nie wiem dokładnie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Od 2004 roku był lift, i wtedy wprowadzono 2 świece. Pytanie tylko czy były jakieś pośrednie roczniki z silnikiem 2 spark i "starym" wyglądem? Najlepiej poproś sprzedającego o vin. Lewa manetka sporo odstaje, chyba zamontował jakieś akcesoryjne. Tłumiki dojść zjarane jak na taki przebieg.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

wydaje mi się, że leżał bo napis jest na jednym deklu. Powinien być z obu stron. Ktoś chyba zmienił jeden dekielek.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

$(KGrHqUOKnIE535F(Y2dBOhvzJrfHQ~~60_12.JPG

http://www.ebay.de/itm/BMW-R-1150-RS-Un ... 4cfa869efd

Myślę że okazja. Po szlifie. Ze Szwajcarii . Oclona w Niemczech. 2003 r, 28 tys km , 2800 € ( na chwilę obecną ) WARTO POOBSERWOWC . Wprawdzie szosowy ale cena OK

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A powiedzcie jak to z tymi tłumikami jest. Po jakim przebiegu zaczynają robić się brązowe, oglądałem takiego z 2001r i przebiegu (autentycznym!) 16 tys i miał w miarę jasne tłumiki. Natomiast przy przebiegu (nieudokumentowanym) 35 tys. tłumiki były całkiem brązowe. Wiem że można przypolerować ale mimo wszystko jak według was to wygląda?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak nie dojdziesz do niczego. Nawet jak przebieg jest autentyczny to, czy przez tych 8-10 lat motek stał w suchym garażu czy pod plandeką, a może w wilgotnym garażu czy pod chmurką, był sprowadzony z wysp czy Włoch. Polerka też mogła się trafić, jak wymiana tłumika. Nie ma też pewności, że każdy motek ma tłumik z tego samego materiału - producenci czasem korzystają z kilku dostawców czy producentów blach. Mało jest motków używanych, aby historia jego była przejrzysta jak się należy.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mogę zerknąć tam (to w Centrum) i dowiedzieć się więcej jak ktoś zainteresowany :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Oj co by ktoś podsunął dla mnie taką ofertę GS-a jak ta na Yamahę, ciężko coś pewnego znaleźć do kilkunastu tys zł:lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ttochę ma nakręcone ta tenera. Widziałem ją lub podobną na ebay.co.uk za około 2500funtów i wyglądała na zjechaną.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Ttochę ma nakręcone ta tenera.

No i angolski reflektor do wymiany.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Alik te zdjecia nie sądzę żeby były z ul. Libelta... mieszkałem na tej ulicy kilka lat i takiej okolicy tam ni ma

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×