Skocz do zawartości

Recommended Posts

Proponuje najpierw aby sprzedajacy podeslal wiecej zdjec. Przede wszystkim lepszej jakosci.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Widział ktoś z forumowiczów ten moto na żywo? Jestem zainteesowany, ale z Warszawy do Rzeszowa to mordęga...

A w przywitalni był. Przywitał się z frumowiczami ? Czy tylko na usłudze mu zależy? :oops:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Właśnie go nabyłem (sobota od 5 rano, 2 w nocy w domu, zrobiłem 760 km z przyczepką) Jestem i powinienem być zadowolony:)Motorek oprócz kanapy w idealnym stanie, Papiery serwisowe, 3 klucze, pilot z alarmem. Serwisowany, Nawet żdziwiony byłem jakością do ceny. Bardzo miły młody sprzedawca. Napalił się na coś takiego http://otomoto.pl/bmw-gs-adventure-1200-M2873060.html. Podpowiedzcie bo mam dylemat w jakim kolorze doradzicie obić kanapę?, bo myślałem nie robić tego w czerni.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie bądź taki :lol:

Pochwal się, pokaż foty, napisz relację :lol:

EDIT: jak szybciutko dopisał jak ja pisałem, ale może coś więcej?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Do ciemnego błękitu pasowałby jasny beż :lol:

Edit:

Ale czy by się nie brudził? :roll:

Gdzieś widziałam brąz [taki koloru ciemnego miodu] - mi sie osobiście mało podobało, ale rozważ sobie :lol:

Ewentualnie różne odcienie popielu można wziąć pod uwagę - na pewno będzie pasować, kontrast cieplny barw będzie jednak mniejszy, niż z beżami, przez co będzie nieco nudno :lol:

A ja lubisz coś wystrzałowego, to POMARAŃCZ! :mrgreen:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czarny. Praktycznie i seryjnie. Nie ma wydziwiania przy odsprzedaży.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Co tu się chwalić, postanowiłem o 6 rano z Bełchatowa wyjechać najpierw na Biłgoraj ~ 298 km(tam jest za 11,9tys. zł ) można go alledrogo zobaczyć - to była porażka, moto naprawde było obijane, prawe mocowanie osi przedniego koła spawane i widać pęknięcie w spawie!!!! to nadaje się dla samobójcy!! co za idiota takie rzeczy spawa?! właściciel zrobił wielkie oczy jak pokazałem, pomalowany cały ale też widać boby na lakierze. Silnik ładnie pracuje. sprowadzony 5 lat temu z USA, rok temu zarejestr. w Polsce. Przebieg na liczniku 5 tys mil, chyba nierealny. uchwyty od ramy mocujące kanape ponadrywane, itp przypadłości, jak coś to na PW proszę. tylko wizualnie ładny, raczej nie serwisowany, bo łańcuch suchy jak pieprz. Zabrałem dupe nie dyskutując o cenie, może dla kogoś kto lubi pracę to za 5-6 tys zł był by wart.

Obrałem kurs na Rzeszów - 100km przede mną, tutaj są ze 3szt i zaraz w Sędziszowie 2szt, dzwoniłem do naszego kolegi "tomekwino" z Rzeszowa do którego chciałem wjechać, niestety nie zgraliśmy się czasowo (dzięki tomku za cenne podpowiedzi;)) podjechałem najpierw tutaj, choć raczej zrezygnowany, głodny i zły po tym Biłgoraju gdzie miał być taki pienkny amerykanski!

http://motoallegro.pl/bmw-f650-gs-2003r ... 45169.html - tu macie parę zdjęć. I tak, jak pisałem zostałem mile zaskoczony stanem moto i konkretnym miłym sprzedawcą, choć najpierw przewiózł mnie przez cały Rzeszów aż z jakieś 15-20 km za, do jakiejś wioski, okazało się dom jego rodziców. GS przyjechał z Włoch w 2008 roku.

Pierwszy właściciel w Polsce

Oględziny, przejażdżka (temp 5 st !!) brrrr

Moto po wymianach płynów

Przebieg 35,5 tys, może być bo we Włoszech po książce nie widać że ktoś dużo jeździł (22tys) zresztą po moto nie widać że najechane nie wiadomo ile, tak sobie to tłumacze hahaha.

nowy cały napęd (faktura oryg BMW)

Kanapa nie wygląda na poprzecieraną, to jakieś mechan. uszkodz, które popękały już w Polsce

Książki serwisowa, instrukcje itp w oryg teczce BMW

3 klucze, pilot od alarmu (ale skubaniec wyje;)

bez wycieków

tylne boczki i dziób malowany ale widać że to kosmetyka bo reszta i pod spodem uchwyty oki.

nie widać jakiś większych przygód z parkietem.

przednia opona nowa Dunlop, tylna Dunlop raczej na sezon, może nie

kufer BMW- klucz do kufra ten od moto a nie dodatkowy

moto ogólnie zadbane, tyle że właściciel już nie chciał robić kanapy do sprzedaży.

Po załatwieniu formalności (nie cierpię papierów:( Moto na przyczepkę i jazda do domu, była 17-ta, droga fatalna, wracałem przez Katowice, zakorkowane oczywiście i tu zaczęło padać, już mam dosyć ale humor nie najgorszy bo wracam na tarczy a nie pod hahaha. Po 1-ej w nocy na miejscu, zdjąć moto, oddać do wypożyczalni przyczepkę i zrobiła się druga w nocy. Zrobię jakieś zdjęcia jak pogoda dopisze;)

Dzisiaj (sobota, około południa mała rundka - jesu jak zimno, znowu pada, koniec uciechy)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

drodzy Specjaliście :lol: a co powiecie na te 2?

a jeszcze dziś będę oglądała tego gs'a

http://sprzedajemy.pl/bmw-f-650-gs-igla ... kie,248260

to 2003 rocznik więc nie wiem czy cena nie za wysoka, niezależnie od wyposażenia. co myślicie?

a widziałam już tego:

http://otomoto.pl/bmw-gs-650-M2854578.html

wygląda ok, silnik dobrze pracował, kolega mówił, że jest ok.

tylko pierwsza rzecz jaką zrobię to zamontuję gmole :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Popraw link 1 bo się nie otwiera :lol:

Jeżeli chodzi o 2 to trzeba poczekać jak znawcy modeli zjadą na wieczór - ja jakoś nalepek na wahaczach nie widzę, a całość też jakaś za świeża :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ten drugi z linku na zdjęciach wygląda dobrze, rzucają mi się w oczy dwa elementy: lewa kapa (wydaje się malowana ale mogę się mylić) oraz łańcuch - wygląda na zmęczony - sprawdź stan zębatek oraz luz. Oczywiście jest to rzecz eksploatacyjna ale może być argumentem do zbicia ceny. Granatowy też wygląda dobrze - na "+" bogate wyposażenie, na"-" w porównaniu do poprzedniego modelu - silnik 1spark.

Do Nokian: fajny sprzęt i naprawdę niedrogi! :beer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Ten drugi z linku na zdjęciach wygląda dobrze, rzucają mi się w oczy dwa elementy: lewa kapa (wydaje się malowana ale mogę się mylić) oraz łańcuch - wygląda na zmęczony - sprawdź stan zębatek oraz luz. Oczywiście jest to rzecz eksploatacyjna ale może być argumentem do zbicia ceny. Granatowy też wygląda dobrze - na "+" bogate wyposażenie, na"-" w porównaniu do poprzedniego modelu - silnik 1spark.

tak na prawdę, to dlaczego silnik 1spark, jest na "-" w porównaniu do 2spark?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Podobno charakteryzuje się większą kulturą pracy

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Podobno charakteryzuje się większą kulturą pracy

A tak konkretnie, to oprócz wieku, czy ktoś z Was zna istotne różnice pomiędzy tymi modelami silnika?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
...na prawdę, to dlaczego silnik 1spark, jest na "-" w porównaniu do 2spark?

No to zajrzyjmy pod głowicę :lol:

Kończy się proces sprężania, kilka stopni przed GZP ( górnym zwrotnym położeniem ) przygotowana mieszanka jest gotowa do zapłonu. Odpowiednia ilość rozpylonego paliwa w odpowiedniej ilości tlenu (powietrza) oraz pod odpowiednim ciśnieniem - czego nam trzeba - zainicjowania zapłonu. W silnikach iskrowych do tego służy świeca zapłonowa. Czyli aby dobrze wybuchło pomiędzy tłokiem, a głowicą potrzebujemy dobrej jakości iskry. Dwie świece dają dwie iskry w różnych miejscach mieszanki co znacznie poprawia sam moment i jakość zapłonu, nawet jak jedna ze świec ma chwilowe problemy (jakieś przebicie czy nagar ) Bonusem jest większa niezawodność zapłonu. :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Teoria jest mi znana, pytam się czy ktoś z Was widzi ISTOTNE różnice. Ja mam 1 świecowy silnik, ale kilka razy jeździłem na 2 świecowym i nie zauważyłem żadnej różnicy

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Teoria jest mi znana, pytam się czy ktoś z Was widzi ISTOTNE różnice. Ja mam 1 świecowy silnik, ale kilka razy jeździłem na 2 świecowym i nie zauważyłem żadnej różnicy

To nie jest zjawisko "zauważalne" Tak jak nikt nie jest w stanie wyczuć różnicę pomiędzy spalaniem 4,7 a 4,8 litra na 100. To są ważne subtelności.

Edit: To jest trochę tak jak z felgami stalowymi i aluminiowymi. Po za estetyką to aluminiowe są lżejsze czyli mają mniejszą bezwładność, ale jak jedziesz autem z 200 konnym silnikiem to zapewniam, że istotnej różnicy się nie odczuje, ale po 100 tyś km jakieś oszczędności są.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jarek, to co piszesz jest oczywiste, nie pytam o teorię i "subtelności". Ciekawi mnie czy ktoś, kto jeździł na obu modelach zauważył jakieś praktyczne różnice

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Drodzy Panowie i Panie, właśnie wróciłam z oglądania tego niebieskiego z 2003 roku. kolega go "dosiadł", i stwierdził że nie było nic do czego mógłby się doczepić. motocykl jest w bdb stanie, z papierami, wszystko udokumentowane. gdybyście mieli wybierać, który z tych 2 byście wybrali? nie ma większego znaczenia czy 2003 rok czy 2005? 15.500tyś, negocjacje możliwe, ale nie za wielkie. na rynku chodzą o 2tyś taniej (ale bez tych bajerów)

teoretycznie do tego z 2005 roku musiałabym dokupić dłuższą szybę i gmole. reszta chyba nie jest jakimś niezbędnym wyposażeniem.

i wielkie dzięki za poprzednie komentarze :lol: zwłaszcza co do silnika.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Osobiście wybrałabym ten, na którym by mi sie lepiej jeździło i który by spowodował mocniejsze bicie serca :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No tak.

Ale zrozumiałam, że stan techniczny jest raczej podobny, a koleżanka o zdanie pyta się nas na forum, którzy nie widzieli tych motocykli na oczy.

:lol:

I odpowiadam, że skoro nie widac różnic, to niech weźmie tego który jej się bardziej podoba :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×