Skocz do zawartości

Recommended Posts

$(KGrHqN,!lsE5ZUFBvLJBOghN5IJjw~~60_12.JPG

http://www.ebay.de/itm/120785321676?ssP ... 1423.l2649

Gdzieś widziałem chętnego na GSa doposażonego , z niezbyt duzym przebiegiem do 20 tys zł . To może coś dla niego ? Myślę że dla zdecydowanego za 3,4 - 3,5 tys € pójdzie . 2004 r 39 tys przebieg , kufry , ABs .

Pod Berlinem ( a właściwie pod Poczdamem ) ok 130 km odemnie

Jednak to chodziło o doposażonego Dakara :oops:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Ttochę ma nakręcone ta tenera.

No i angolski reflektor do wymiany.

Tomaszu reflktor, jak ktoś się uprze to koszt 800 zł, ale oryginał świeci centralnie, więc nie trzeba go zmieniać :lol:

Co do przebiegu to bardzo realnhy i nie wydaje mi się żeby przy tym przebiegu był od razu zajechany, ale różnie to bywa :roll:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zgadzam się z Dakarowym.Sam przebieg to jedno a sposób eksploatacji to inna sprawa. spotkałem się z poglądem że w naszych maszynach po 50 kkm silnik zaczyna zbliżać się do remontu.Nie wiem czy to na pewno prawda bo testy wykazały że po takim dystansie niewielkie zużycie wykazują jedynie panewki i to raczej nie w każdym egzemplarzu.Myślę że pies jest pogrzebany w tym,że jak się kupuje u nas motka to jego przebieg zna jedynie ten co licznik cofał

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
$(KGrHqN,!lsE5ZUFBvLJBOghN5IJjw~~60_12.JPG

http://www.ebay.de/itm/120785321676?ssP ... 1423.l2649

Gdzieś widziałem chętnego na GSa doposażonego , z niezbyt duzym przebiegiem do 20 tys zł . To może coś dla niego ? Myślę że dla zdecydowanego za 3,4 - 3,5 tys € pójdzie . 2004 r 39 tys przebieg , kufry , ABs .

Pod Berlinem ( a właściwie pod Poczdamem ) ok 130 km odemnie

Jednak to chodziło o doposażonego Dakara :oops:

Takiego F650GS właśnie oddałem w inne recę i szukam doposarzonego Dakara. :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Ttochę ma nakręcone ta tenera.

No i angolski reflektor do wymiany.

Tomaszu reflktor, jak ktoś się uprze to koszt 800 zł, ale oryginał świeci centralnie, więc nie trzeba go zmieniać :lol:

No... no... :lol: Ty się tak z tym nie obnoś bo nie tak dawno na forum odżegnywano od czci i wiary tych co zamierzali z wyspiarskim reflektorem jeździć. :roll:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja tam mam i świeci. Przynajmniej nie jezdze na "długich" żeby mnie było lepiej widać.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak by co, to moja- Cena dla forumowicza razem z wszystkimi dodatkami- 4500, tak, jak ostatnio pisałem Mygosi na privie. Wszystko, co wiem sam, jest w moich postach- reszta to zagadki.

http://allegro.pl/bmw-f650-f-650-stan-b ... 20033.html

1860620033

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jeżeli przebieg taki jak podają to warto łyknąć.Tak po zdjęciach sądząc to ładny.Cena też niezła.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Coć dla Mygosi ) Niestety Zagłębie Ruhry .

Niestety - do odwołania, wyjazdy moim golfem ponad 100km w jedną stronę, są zupełnie nierealne... :roll:

A pociągiem tez daleko :lol:

Tak więc zachowuję spokój [haha] i rozglądam się po okolicy [pustynia]... Mam duuużo czasu, który działa na moją korzyść [uzbieram więcej kasy na coś nowszego/lepszego :lol: ].

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Na stronie www.bmw-motorrad.pl w zakładce używane jest tegoroczny G 650GS za ok. 27 tys zł. To tak z 20% niżej od ceny nówki. No i są jeszcze akcje kredytowe. BMW ma 3x33% i pakiet ubezpieczeniowy za 2%. :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Takie cóś stoi w Niemcach...

259035_1.jpg

Przebieg 42 tys km. Cena 4700 ojro.

ABS, grzane manety, osłony dłoni, Topcase, centralna podstawka, kraszbary, szyba, nowe gumy z przodu i z tyłu nowe, nowy akumulator, 12 miesięcy gwarancji sprzedawcy (salon BMW), bezwypadkowy.

Pierwsza rejestracja marzec 2006. Tylko, że to gdzieś w Riedlingen - kawałek za Monachium. Z drugiej strony polski czy niemiecki dealer może to moto dla ciebie ściągnąć. Wszystko kwestia dogadania. :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

I tutaj masz jeszcze taki

260123_1.jpg

Cena 3950 ejro, możliwość dostawy na terenie całych Niemiec. I rej. 2004 r. Przebieg ok. 27 tys. km

:beer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tzn. powiem tak - cenat 4000ojro, to jest raczej już poza górną granicą moich możliwości finansowych.

A jakbym miała tyle na już - to bym wolała ściągnąć z niemiec tego militarnego ;-)

Kurcze - mam o czym myśleć :lol:

Bo jakby poczekać, to staje się to całkiem realne...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Idzie zima. Będą Święta i jakiś Mikołaj czy aniołek... wtedy prosimy o prezenty w postaci biletów NBP tudzież ojro. Drugie: izie zima - sprzedajesz pasikonika. Trzecie: szukasz, znajdujesz, kupujesz. Prawie jak veni vidi vici. :lol:

Ja nie mogę czekać, ja mam już z górki, ale przed tobą całe życie. Chwilę poczekać możesz :lol: :beer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hej! Jeśli można...testowałam to właśnie G650, demo z salonu i jest zgodnie z literą w nazwie g...niane. Jest twardy, ma dziwnie umieszczony środek ciężkości...też wiązałam z nim nadzieje, ale okazał się niewypałem. Nie bazuję tylko na swoim doświadczeniu, bo nie jest duże, ale mój ukochany, z którym jeżdzimy na gs-ie, też podzielił moją opinię. Ale to tylko luźna uwaga, można mieć inne odczucia...

Wniosek: nie ma to jak "efka".

pozdro;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
I ..Ja nie mogę czekać, ja mam już z górki, ale przed tobą całe życie. :lol: :beer:

Leff - nie załamuj się. To że jesteś po 30stce wcale nie znaczy, że już się do niczego nie nadajesz. Może jeszcze trochę dasz radę - nie musisz tak szybko jak na filmach :lol: :lol: :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
I ..Ja nie mogę czekać, ja mam już z górki, ale przed tobą całe życie. :lol: :beer:

Leff - nie załamuj się. To że jesteś po 30stce wcale nie znaczy, że już się do niczego nie nadajesz. Może jeszcze trochę dasz radę - nie musisz tak szybko jak na filmach :lol: :lol: :lol:

Po 30stce? A kiedy to było? Po 30stce, to ja młody byłem :lol: :lol: :lol: Alik z Bajerem widują mnie, to mogą potwierdzić: wzrok błędny, suknia plugawa, oko kaprawe, pijak, hulaka i przyjaciel celników. ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Aniu - z tym, że to sa wybitnie subiektywne odczucia :lol:

I pewnie wielu by podpasował.

Leff - kurde - wcale tak wiele czasu nie mam :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

$(KGrHqR,!hIE5oiL-UdkBOhGqO5vH!~~60_12.JPG

http://www.ebay.de/itm/BMW-F-650-Enduro ... 415dcf6514

1999r cena pewnie koło 1600 € . Niecałe 30 tys km. Może ten Mygosi :?: Do mnie 400 km ( koło Bremy) W razie co moim busem można jak golf niepewny.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Esteta jakiś :lol:

Deseczka pod centralką na kostce. Gdzieś taki temat na naszym forum juą był :lol: :lol: :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×