Skocz do zawartości

Recommended Posts

żeby było wszystko po ludzku to powinien mieć przywiezioną z włoch gotową umowę z danymi sprzedającego i oczywiście jego podpisem , Ty wypełniasz drugą rubrykę jako kupujący, podpisujesz się i to wszystko, umowa jest zawarta między włochem a Tobą. Później uwierzytelniasz u tłumacza bo jest to umowa włosko-polska, tłumaczysz dowód włoski,certyfikat i załatwione.

oczywiście trzeba wszystko sprawdzić ,czy wszystkie dane z dowodu i certyfikatu włoskiego są zgodne z zapisanymi w umowie kupna-sprzedaży.

Edytowane przez Pawełłł

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

nie ma co panikować - coś w stylu komisu..

Właściciel oddaje sprzęt do sprzedaży i wypełnia umowę..

Pośrednik do umowywpisuje dane kupującego i już..

To stary sposób handlarzy samochodów na uniknięcie podatków, skarbówki etc..

Myślę że moto jest conajmniej warte obejrzenia..

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bardzo rozsądna cena, wart zainteresowania.

Lusterka i manetki nieoryginalne, "pampers" odłamany.

pompa wody cieknie lub ciekła, trzeba sprawdzić (charakterystyczne przebarwienie)

Edytowane przez Vengosh10

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

..właściciel oddaje sprzęt w rozliczeniu do serwisu odbiera nowy zostawia stary z dokumentami i nikt nie pisze we Włoszech żadnej umowy.... serwis sprzedaje 6 szt Polskiemu "kupującemu" bo wtedy sie opłaca i daja rabat z ceny, i tez nie piszą umów kasa- wyrejestrowanie i wyjazd busikiem...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Co sądzicie o tym motocyklu bo kolega się zastanawia nad kupnem, ale trochę ten przebieg jest podejrzanie mały :/ ? Ja puki co kupiłem dopiero swoje pierwsze moto i nie znam się jakoś super, stąd do was to pytanie :).

http://otomoto.pl/bmw-f-650-f650-ladny-stan-od-kobiety-M2954548.html

Z góry dzięki za pomoc :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W zasadzie lepiej by było wrzucić temat do ,,Nowości z otomoto''.Co do motka to brak jest nalepek i odważników kierownicy.Wypucowany jest ale to o niczym nie musiswiadczyć niemniej lakier jakiś taki dziwny Znaczki BMW też nieciekawe.Ale to tylko moje zdanie

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Alu folia na przewodzie powietrza ??

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zgadza się przegapiłem.Ten element składa się z kilku warstw gumy niezbyt trwałej i z czasem warstwa po warstwie parcieje.Ja w swoim wymieniłem.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

mirek2404: rzeczywiście powinienem to wrzucić do tamtego tematu, ale niestety już nie mogę tego przenieść (prośba do moderatorów o przeniesienie), co do znaczka to zauważyliśmy ale takie szczegóły się dla kolegi jakoś super nie liczą, bardziej żeby lakier był oryginalny i nie było nic robione przy plastikach

Marcin: rzeczywiście trochę nie ciekawie musimy się go dopytać co tam się działo :/

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie podniecajcie sie. Motor sprzedany za 5 tys. :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak na kastrata to chyba za wysoko, biorąc pod uwage zimę.

ps

Logan chyba w końcu siana nazbierał :-P

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nazbierał, jak nazbierał. Zbiera ciągle, ale emocje mówią: staraj się o kredyt :P Choć jeżeli mam rozważać taki pułap cenowy, to pewnie skończy się na NC700X ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

czyli 25 tys potrzebne

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A ten: http://otomoto.pl/bm...i-M3025976.html

Cena wydaje się niska za 2010, więc pewnie gdzieś jest haczyk?

To już 100 stron :o

Nie ma haczyka. Moto może być z produkcji 2009 i raczej nie ma ABS-u (brak przycisku do wyłączania po prawej stronie przy manetce) wbrew twierdzeniim sprzedającego. Poza tym nie ma komputera, więc golas straszny. Po blachach widać, że z UK, a więc przednia lampa do wymiany i stąd cena. Przy tym wszystkim, wcale nie taka niska...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie ma haczyka. Moto może być z produkcji 2009 i raczej nie ma ABS-u (brak przycisku do wyłączania po prawej stronie przy manetce) wbrew twierdzeniim sprzedającego. Poza tym nie ma komputera, więc golas straszny. Po blachach widać, że z UK, a więc przednia lampa do wymiany i stąd cena. Przy tym wszystkim, wcale nie taka niska...

Leffu, zapomniałeś o drugiej opcji, zamiast wymieniać lampę można jechać drugą stroną :-D jak to oglądaliśmy ostatnio w Top Gear z Indii :-P

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie ma haczyka. Moto może być z produkcji 2009 i raczej nie ma ABS-u (brak przycisku do wyłączania po prawej stronie przy manetce) wbrew twierdzeniim sprzedającego. Poza tym nie ma komputera, więc golas straszny. Po blachach widać, że z UK, a więc przednia lampa do wymiany i stąd cena. Przy tym wszystkim, wcale nie taka niska...

Co do lampy to sie z tobą nie zgodzę choć ręki nie dam uciąć, ale gdzieś czytałem że wystarczy kąt ustawić na śrubach mocujących lampę. Ale mogę nie mieć racji tak mi sie coś o oczy obiło :mrgreen:

Edytowane przez elektrician

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

dziwi mnie tylko dlaczego licznik ma w km, a nie w milach :?

skoro gość nawet pisze, że moto jest z UK.

Edit: dzwina sprawa z tym ABSem bo w ogłoszeniu jest kilka razy o tym wspomniane, a przy kole przecież czujnika nie ma :?

Edytowane przez waflo

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

dziwi mnie tylko dlaczego licznik ma w km, a nie w milach :?

skoro gość nawet pisze, że moto jest z UK.

Edit: dzwina sprawa z tym ABSem bo w ogłoszeniu jest kilka razy o tym wspomniane, a przy kole przecież czujnika nie ma :?

ABS-y są w tych motocyklach opcjonalne. Moim zdaniem sprzedawca albo nie wie o czym pisze, albo oszukuje.

Mile / km - w UK te motocykle mają prędkościomierze wyskalowane w km.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A co myślicie o tym?

http://otomoto.pl/ktm-lc-lc8-990-adventure-M3026663.html

Byłem dziś w Profi, gdzie sprzedają Hondy, Suzuki i KTMy. Okazuje się, że nawet przy moim wzroście, utrzymanie go nie sprawia problemów :D

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A co myślicie o tym?

http://otomoto.pl/kt...e-M3026663.html

Byłem dziś w Profi, gdzie sprzedają Hondy, Suzuki i KTMy. Okazuje się, że nawet przy moim wzroście, utrzymanie go nie sprawia problemów :D

Widać że miał bliskie spotkanie z naszym Zwierzem

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

mówisz o szybie, czy czegoś nie zauważyłem? ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×