Skocz do zawartości

Recommended Posts

Hans! Wreszcie jesteś Hans pełną gębą :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hans, cieszę sie twoim szczęsciem :)

Edytowane przez tejk

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Gratulacje, wiosna już tuż tuż więc będzie się można cieszyć nabytkiem na całego... :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Gratulacje, wiosna już tuż tuż więc będzie się można cieszyć nabytkiem na całego... :)

jak to wiosna tuż tuż, a nie od 22 lutego :megreen: Hans gratulacje :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Gratulacje, wiosna już tuż tuż więc będzie się można cieszyć nabytkiem na całego... :)

jak to wiosna tuż tuż, a nie od 22 lutego :megreen: Hans gratulacje :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witojcie,

czy ktoś z Was oglądał tego Dakara z Tych: http://otomoto.pl/bm...r-M3051938.html ???

czy jest ktoś kto go widział i wypowiedziałby sie trochę

Dzień dobry! Jak wchodzimy po raz pierwszy, to się witamy (tutaj w miarę ok.), przedstawiamy. Wszyscy staramy się, żeby to Forum nie stało się mieszkaniem dla krówek albo świnek. Czy jasno napisałem?

Edytowane przez leff
  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dzień dobry! Jak wchodzimy po raz pierwszy, to się witamy (tutaj w miarę ok.), przedstawiamy. Wszyscy staramy się, żeby to Forum nie stało się mieszkaniem dla krówek albo świnek. Czy jasno napisałem?

rozumiem leff, wszystko jest jak należy, nie rozumiem skąd Twoja lekcja...

czytam forum od pół roku, wchodząc w grono posiadaczy i entuzjastów GSów nigdy nie odniosłem wrażenia że jest to miejsce dla krówek i świnek...

Od dzisiaj mi również zależy na jakosci tego forum bardziej niż przez ostatnie pół roku, chcę tu na dłużej pzostać (taki mam cel, kolejny to zakup Mojego GSa); nie chcę ciągnąc tego tematu, bo nie warto.

pozdrawiam Cię gorąco, ajezier (Adam)

PS. moja prośba jest nadal aktualna...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mala uwaga niemerytoryczna - jednego Jeziera juz mamy ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jeziera mamy - teraz nastepuje przyrost alfabetyczny ajezier bjezier cjezier (po skończeniu się alfabetu - przyrost liczbowy 1jezier, 2jezier) później przyrost alfabetyczny podwójny aajezier abjezier

(drodzy ajezier i Jezier nie bierzcie tego do siebie, ((a jeśli już koniecznie musicie - weźcie to do siebie, na zlocie dacie mi po pysku i rachunki zostaną wyrównane))

a wracając do zapytania kolegi ajeziera.

Moto do obejrzenia - z opisu wygląda na sprzęt normalny, z uszkodzeń wygląda na sprzęt dosyć goniony po terenie (po coś ma te TKC założone ;-))

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ten Dakar był opisywany chyba w tym albo w innym wątku w miarę dokładnie, wystarczy poszukać ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jeziera mamy - teraz nastepuje przyrost alfabetyczny ajezier bjezier cjezier (po skończeniu się alfabetu - przyrost liczbowy 1jezier, 2jezier) później przyrost alfabetyczny podwójny aajezier abjezier

No to ciekawe jak po :drinkbeer: przy ognisku będziesz w stanie zobaczyć różnicę na forumowych koszulkach :-D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No to ciekawe jak po :drinkbeer: przy ognisku będziesz w stanie zobaczyć różnicę na forumowych koszulkach :-D

To proste, prawdziwy jezier jeżdzi, je albo śpi a od rana powtarza :-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

rozumiem leff, wszystko jest jak należy, nie rozumiem skąd Twoja lekcja...

czytam forum od pół roku, wchodząc w grono posiadaczy i entuzjastów GSów nigdy nie odniosłem wrażenia że jest to miejsce dla krówek i świnek...

Od dzisiaj mi również zależy na jakosci tego forum bardziej niż przez ostatnie pół roku, chcę tu na dłużej pzostać (taki mam cel, kolejny to zakup Mojego GSa); nie chcę ciągnąc tego tematu, bo nie warto.

pozdrawiam Cię gorąco, ajezier (Adam)

PS. moja prośba jest nadal aktualna...

No i leff wyszedł na wała! :)

Pod twoim postem było info, że masz 1 post i stąd sądziłem, że Przywitalnia cię ominęła. Teraz powinieneś mieć więcej niż 2 posty (dwa tutaj i chyba 2 w Przywitalni), a nadal masz tylko 2.

Innymi słowy Adminy podarły ze mnie łacha. :D Nic osobistego do ciebie nie mam i biję się teraz w piersi, bo dałem ci po uszach niesłusznie. Mea culpa.;)

Kupuj Dakara, przybywaj na Zlot w Bieszczady i zamiast dawnym zwyczajem lać wodę na szable polejemy borwary albo gorzałę w gardła. Jak nie pijesz %%, to wypiję za ciebie. :lol:

P.S.

Pany Adminy zróbcie porządek z liczbą postów, żeby nie kłamało, bo niewinnym się dostaje, później "porządkowi" wychodzą niczym kardany, a wy macie radochę. ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To proste, prawdziwy jezier jeżdzi, je albo śpi a od rana powtarza :-)

Tam jeszcze był chyba sex. :lol:

Oprócz Przemków będzie też Jezier - Jezier...Jezier - bardzo mi miło, Jazier - Jezier... :D

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No i leff wyszedł na wała! :)

Pod twoim postem było info, że masz 1 post i stąd sądziłem, że Przywitalnia cię ominęła. Teraz powinieneś mieć więcej niż 2 posty (dwa tutaj i chyba 2 w Przywitalni), a nadal masz tylko 2.

Innymi słowy Adminy podarły ze mnie łacha. :D Nic osobistego do ciebie nie mam i biję się teraz w piersi, bo dałem ci po uszach niesłusznie. Mea culpa. ;)

Kupuj Dakara, przybywaj na Zlot w Bieszczady i zamiast dawnym zwyczajem lać wodę na szable polejemy borwary albo gorzałę w gardła. Jak nie pijesz %%, to wypiję za ciebie. :lol:

P.S.

Pany Adminy zróbcie porządek z liczbą postów, żeby nie kłamało, bo niewinnym się dostaje, później "porządkowi" wychodzą niczym kardany, a wy macie radochę. ;)

Leff od kilku dni czytającym forum :lol: oznajmiono że w przywitalni posty się nie dodają do punktacji (tak dla Ciebie - to jest coś na zasadzie -1 ale nie +1 zeby było jasne) :lol:

Edytowane przez dakarowy
  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Leff od kilku dni czytającym forum :lol: oznajmiono że w przywitalni posty się nie dodają do punktacji (tak dla Ciebie - to jest coś na zasadzie -1 ale nie +1 zeby było jasne) :lol:

Leff'ie - ja, Dakarowy - możemy Cię przeszkolić - my już wiemy jak to działa, ale widzę że ty też łapiesz :lol: :lol:

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A już coś sobie przypominam. Skąd w takim razie mamy wiedzieć kto był, a kto nie w Przywitalni? :?: :oops: :drinkbeer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A już coś sobie przypominam. Skąd w takim razie mamy wiedzieć kto był, a kto nie w Przywitalni? :?: :oops: :drinkbeer:

Powiem Ci jedno... przejebane teraz Panie tu na forum jest... :lol: trza mieć oczy dookoła głowy :lol: :beer:

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A już coś sobie przypominam. Skąd w takim razie mamy wiedzieć kto był, a kto nie w Przywitalni? :?: :oops: :drinkbeer:

Spieszę z odpowiedzią:

Klikasz w nicka -> potem w "moją zawartość" -> czytasz aktywność w wątkach-> wiesz -> witasz się lub krzywisz :lol: :beer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Poznaj Stachu po zapachu :)

A już coś sobie przypominam. Skąd w takim razie mamy wiedzieć kto był, a kto nie w Przywitalni? :?: :oops: :drinkbeer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Spieszę z odpowiedzią:

Klikasz w nicka -> potem w "moją zawartość" -> czytasz aktywność w wątkach-> wiesz -> witasz się lub krzywisz :lol: :beer:

Łomatkobosko, kyrieelejson, święty Józefie i kurde balans...curwa jaki kyrk...jużjestem skrzywiony. :drinkbeer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

leffie Szanowny, browar wypije, %% się napiję, w Bieszczady chętnie wyskocze... ino Dakara mi trzeba.

pomóż chłopie drogi a złości do Ciebie nie żywię, jakem jezier z Jezierów, tych co już dwóch na forum zamieszkało

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×