Skocz do zawartości

Recommended Posts

Z komorki nie widze wszystkiego ale mimo sredniopopularnego koloru motorek wyglada przyzwoicie. Ma szybe od Dakara, kostki... Choc w przebieg nie bardzo wierze to mysle ze moznq by pojechac i go oblukac.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ładny jak na swoje lata, kiedyś miał komplet kufrów.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No to brać - jedyna opcja dostawy to priorytet gratis, a płatność z góry ;)

Edytowane przez Jarek

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A gdzie Ty widzisz dakara? To GS

Ale amortyzator ma od Dakara :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Oponki do wymiany

Śrubki pordzewiałe z nalotem, może być z północy porządna myjka karcherem wskazana żeby wypłukać cały nalot soli zgromadzonej w zakamarkach.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Krawiec gratuluję zakupu...

miałem na niego też chęć... dzwoniłem do gościa w czwartek (zaraz po wstawieniu posta na forum), już miałem nawet jechać ale zastanawiał mnie przebieg, a sprzedawca sam uczciwie potwierdził że pewnie jest cofniety jakieś 20-25k, ale stan jego jest idealny, więc się zastanawiałem.... miałem go obejrzeć w sobotę... dzwonię w piątek by sie umówić... a tutaj już pozamiatane :) gość był zdziwiony że sprzedał się tak szybko, sam stwierdził że za tanio puścił... Jeszcze raz gratuluję zakupu...

pochwal sie proszę, jakieś zdjęcia... i do zobaczenia na trasie (ja nadal szukam "swojego" dakara)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Chłopaki, przyglądaliście się już temu egzemplarzowi?

http://otomoto.pl/bm...0-M3077791.html

wygląda zajefajnie i do tego ma moje imię na baku :D.

No ale wiadomo... nie wszystko złoto co się świeci.... ;)

Bardzo ładny GS, dawno takiego na sprzedaż nie było ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kilka nowosci:

• Szwajcar, otoczenie mało zachęcające, ale może… http://allegro.pl/show_item.php?item=2210546300

Witam, Motocykl przywieziony ze Szwajcarii dla mojej siostry, która stwierdziła po pierwszej przejażdźce że chce troche mniejszy. Opony przód i tył w takim samym stanie. Wszystko sprawne, motocykl opłacony, zrobiony jest przegląd - gotowy do rejestracji. Wszelkie informacje pod numerem 508371338 __________________________ ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ KREDYTU NA ZAKUP MOTOCYKLA. OSOBY ZDECYDOWANE PROSZE O KONTAK TELEFONICZNY.

2210546300

• I drugi Szwajcar:

M3081972_1.jpg

Import Szwajcaria motocykl oplacony gotowy do rejestracji,oryginalny bezwypadkowy,wersja z ABS,nowy zestaw napedowy (lancuch i zebatki) wymieniony olej w silniku i przednim zawieszeniu,akumulator nowy na gwarancji.Wiecej inf udziele telefonicznie.Nie odpowiadam na maile i smsy!

• Polak, zarejstrowany, Piaseczno, dość drogo, ale świeży rocznik:

http://allegro.pl/show_item.php?item=2214128226

• 1150GS w ciekawej cenie i wyposażeniu:

http://allegro.pl/show_item.php?item=2210564544

Przedmiotem aukcji jest BMW R 1150 GS ADVENTURE z 2003r sprowadzony z Niemiec w 2007 roku jest to wersja limitowana – w tym malowaniu wyprodukowano ok. 500 egzemplarzy. Stan licznika 53000 km. Stan Techniczny BDB. Motocykl nigdy nie uległ POWAŻNEMU wypadkowi – zwykłe gleby – nic poważniejszego.

Przed każdym sezonem sprzęt serwisowany.

Wyposażenie:

1. Wersja Adventure – ABS z możliwością wyłączania na teren, Serwo(elektryczne wspomaganie hamulca jednym palcem naciskając klamkę pozwala wyhamować motor), wspomaganie sprzęgła, przewody w stalowym oplocie, alarm, immobiliser, blokada kierownicy, wyższe zawieszenie, zbiornik paliwa 30 litrów, 2 świece na cylinder, wysoka szyba, krótszy pierwszy bieg, 2 gniazda zasilania (jedno przy kokpicie, jedno pod siedzeniem), zestaw narzędzi wraz z pokrowcem, zapasowy kluczyk, podgrzewane manetki.

2. OPCJONALNIE ZA DODATKOWĄ OPŁATĄ - oryginalny zestaw trzech kufrów wodoszczelnych BMW Adventure do modelu 1150 GS obsługiwane jednym kluczykiem UWAGA – dwa boczne kufry mają uszkodzone zamki – cena do negocjacji, a jeden – centralny kufer 100% sprawny

3. Stelaże pod zestaw kufrów – zamontowane, w cenie.

4. Akcesoryjna dźwignia zmiany biegów Wunderlich - dłuższa - pozwala komfortowo zmieniać biegi na stojąco

5. Podgrzewane manetki

6. Gmole firmy Holan na licencji Touratech (bardzo wytrzymałe oraz świetnie wyglądające - doskonale chronią cylindry i pokrywy zaworów)

7. Tylny reflektor Touratech - dobrze widoczny w nocy - odświeża wygląd motocykla

8. Osłona kratkowa na przedni reflektor Touratech/Holan

9. Rozszerzenie podnóżki bocznej Touratech - doskonale zdaje egzamin na luźnych nawierzchniach.

10. Powiększone doloty powietrza do przepustnic - powodują, że motocykl lepiej oddycha i zbiera się z niższych obrotów dodając mu jeszcze momentu obrotowego chociaż standardowo jest potężny.

11. Pełny Wydech firmy Remus - Tytanowy tłumik + y-rura. Zwiększenie momentu obrotowego na dolnych obrotach i niepowtarzalny dźwięk.

12. Filtr Powietrza K&N do modelu BMW 1150GS - powoduje że motocykl naprawdę fajnie się zbiera, szczególnie z niskich obrotów - w połączeniu z większymi dolotami przepustnic i wydechem akcesoryjnym efekt jest więcej niż zadowalający.

13. Tank BAG oryginalny BMW - mały z mapnikiem – w cenie

14. Dystanse podwyższające kierownicę - pozwalają na stojąco jechać komfortowo w terenie odpowiednio kontrolując motocykl.

15. Osłony dłoni Touratech

16. Ochraniacz wahacza Touratech

17. Halogeny ADV.

Dlaczego sprzedaję tak fajny i niezawodny motocykl???

Przyczyny są natury osobistej, i po 2 sezonach bardzo sporadycznej jazdy zdecydowałem, że nie ma sensu trzymać takiego motocykla w garażu – może jeszcze kogoś ucieszyć. Znam historię motocykla i jego poprzednich właścicieli.

Posiadam kartę pojazdu

Dow rej.

ODBIóR TYLKO OSOBISTY

PŁATNOŚĆ GOTóWKĄ PRZY ODBIORZE

W razie pytań – 501 776 933

Artur.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wydsje mi sie szykowany po sprzedaz choc nie do konca bo opony jakies takie nie do pary. Ale niby naped zmieniony, olej... Popros o dokladne zdjecia elementow eksploatacyjnych. Bedzie mozna lepiej ocenic.

Moze VIN to sprobujemy sie dowiedziec wiecej.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czesc Alik,

Co myslisz o tym szwajcarze z 2005 roku warty obejrzenia?

Pozdrawiam

Przyślij mi maila na pw, prześlę Ci foty bo byłam i oglądałam, a nawet jeździłam :)

Edytowane przez Kastankas

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kastankas, wrzuc to sie przygladniemy. ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kastankas, wrzuc to sie przygladniemy. ;)

Strasznie ich dużo nacykałam i nie za bardzo mam czas robić przesiew. Jak Gadabout będzie zainteresowany to pewnie wrzuci :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czesc Kastankas,

Mozesz przeslac kilka fotek na t.siwek@hotmail.co.uk jesli juz widzialas to moto to jakie sa twoje wrazenia i czemu nie zdecydowalas sie na kupno. bede wdzieczny za jakies info gdyz ten moto jest jakies 4h drogi ode mnie wiec zanim tam wyrusze wolalbym sprawdzic czy wogole warto. z gory dziekuje za pomoc.

pozdrawiam

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Poniżej masz info z VIN

Vehicle information

VIN long WB10175A65ZN86016

Type code 0175

Type F650GS (EUR)

Dev. series R13 ()

Line E

Body type

Steering

Door count 0

Engine 1-ZYL

Cubical capacity 0.65

Power 40

Transmision

Gearbox MECH

Colour EISBERGSILBER-MET. (925)

Upholstery NICHT GEMELDET (0000)

Prod. date 2005-06-27

Order options

No. Description

384 SU OWNER MANUAL ITALIAN

576 PA SPECIAL MODEL F650

Zdjęć jakoś nie mogę z pracy wrzucić, spróbuję w domu po południu...

Zależy czego szukasz, ja szukam GS jako drugiego moto i ze względu na cenę w okolicach 2000-2001 roku, najchętniej poniżej 10 tys. zł. ;) Oglądałam go z ciekawości, bo to ode mnie 30 km. Moto moim zdaniem do jazdy, a w szczegółach sam zobaczysz...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak konkretnie dodam, że jechało normalnie, na boki raczej go nie ściągało ale zaznaczam, że nie bardzo miałam się gdzie rozpędzić, żeby rzetelnie puścić kierownicę, więc nie ręczę. Na moich zdjęciach będzie jeszcze przed wymianą opony z przodu. Najbardziej zaniepokoił mnie brak przedniej półki nad kołem, a raczej pytanie dlaczego jej brak - tym bardziej, że ma ona właściwości stabilizujące dla przedniego zawieszenia. Jeden kluczyk (czego osobiście b. nie lubię). Wygląd ogólny normalny. Tarcze normalne, napęd nówka. Manetki nie grzeją. ABS zapomniałam z tego wszystkiego sprawdzić, ale podobno działa.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

. Najbardziej zaniepokoił mnie brak przedniej półki nad kołem, a raczej pytanie dlaczego jej brak - tym bardziej, że ma ona właściwości stabilizujące dla przedniego zawieszenia.

:shock: :shock: :shock:

To jest m.in. powód dla którego remontowałem swojego gs-a, a nie szukałem nowego

Edytowane przez Vengosh10

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A co o tej sądzicie http://allegro.pl/bm...2215485665.html

Ktos oglądał -jest tyle warta?

Nie widziałem ale na pewno nie jest tyle warta ;-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ale dywanik, Vegosh, dywanik... :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ale dywanik, Vegosh, dywanik... :)

A to sorry...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×