Skocz do zawartości

Recommended Posts

BOST-MOTOCYKLE z rzeszowa a foty wygladają jak w K&K Motocykle z Sedziszowa.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

BOST-MOTOCYKLE z rzeszowa a foty wygladają jak w K&K Motocykle z Sedziszowa.

Bo to to samo.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bo to to samo.

Ale nikt ich zdjęć nie nauczył robić. Kadry jak z... ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

rampi, foty od lat takie same ;)

dzieki temu latwo ich rozpoznac

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To podwórko jest już znane chyba wszystkim. :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Panowie, a abstrahując od wciągającej dyskusji o podwórkach i robieniu zdjęć ;-) może w samych motocyklach coś widzicie nie halo?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

kupilem tam DL650, Agata (ooek) kupila tam Gustawa, generalnie ok.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

kupilem tam DL650, Agata (ooek) kupila tam Gustawa, generalnie ok.

Śniadanie nad klawiaturą? ;)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Śniadanie nad klawiaturą? ;)

the-d-is-silent_o_1108472.jpg

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Panowie, a abstrahując od wciągającej dyskusji o podwórkach i robieniu zdjęć ;-) może w samych motocyklach coś widzicie nie halo?

Powracając do tematu, z krakowa masz nie daleko, bierz kase, jedz, zobacz, odpal, przejdz sie, przyladuj, zahamuj, zgaś, targuj. Jak bedzie wszystko ok to bierz,. W bieżącym miesieczniki "MOTOCYKL" jest fajna lista kontrolna ktora zawiera chyba wszystko o czym trzeba pamietac ogladajać używany sprzęt.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Trochę się boje pisać, bo mi jakieś łobuzy z forum motocykle podkupują ;-) Ale trudno.

Podkarpacie znowu mekką BMW. Dwa motocykle z UK - widzicie coś niepokojącego po zdjęciach?

http://otomoto.pl/bm...s-M3201286.html

Na zdjęciach wygląda nieźle.

http://otomoto.pl/bm...0-M3541902.html

Tu oczywiście kierownica i gumy manetek wymienione, więc pewnie motocykl leżał jak Najman na gali KSW. Ale skoro jedziemy, mozna obejrzeć.

Na coś jeszcze zwróciliście uwagę?

Już pisałem, że pierwszy motocykl jest wystawiony od zeszłego sezonu. W opisie wszytko cacy, nie wiem jak na żywo. Do tej pory nie został kupiony. Po za tym jak już napisano wcześniej ta firma z Rzeszowa inaczej się nazywała widać nawet link na samym dole ogłoszenia jest z poprzednią nazwą. Czyżby fiskus?

Drugiego nie widziałem wcześniej. Może jest "świeżynką" u nich w ofercie?

Trzeba jechać oglądać póki śnieg jest, ponieważ jak zejdzie, to łobuzy (nie tylko z forum) na potęgę będą podkupywać dobre sprzęty ;)

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

...

Trzeba jechać oglądać póki śnieg jest, ponieważ jak zejdzie, to łobuzy (nie tylko z forum) na potęgę będą podkupywać dobre sprzęty ;)

Tylko jak wtedy dokonac testow jezdnych wykluczajacych dosc czesto spotykana krzywizne? Ja bym odpuscil zanim sniegi nie znikna. Moze sie okazac ze zakup nie bedzie taka okazja za 2 tygodnie jak wyprowadzi sie go z garazu.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tylko jak wtedy dokonac testow jezdnych wykluczajacych dosc czesto spotykana krzywizne? Ja bym odpuscil zanim sniegi nie znikna. Moze sie okazac ze zakup nie bedzie taka okazja za 2 tygodnie jak wyprowadzi sie go z garazu.

jeżeli się nie da przejechać, a sprzęt będzie odpowiadał, to można podpisać umowę przedwstępną i zostawić zadatek. A jak śnieg stopnieje przejechać się i sfinalizować transakcję. Wiadomo, że trzeba poświęcić więcej czasu, no ale coś za coś.

Można też czekać zanim śnieg stopnieje, ale wtedy trzeba będzie się liczyć z większym popytem i mniejszą chęcią negocjacji ceny.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ładny, ale pewnie zaraz rozlegną sie głosy że to angol, że lampa nie ta i na pewno zgnity i jedzie sausage'em,

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Panowie, a abstrahując od wciągającej dyskusji o podwórkach i robieniu zdjęć ;-) może w samych motocyklach coś widzicie nie halo?

angol, lampa nie ta

Pamiętaj angole mają kierownicę tam gdzie pasażer siedzi to i lampa świeci nie w te stronę.

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pamiętaj angole mają kierownicę tam gdzie pasażer siedzi to i lampa świeci nie w te stronę.

manetki mają odwrotnie ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Drogo (dość) i nie do końca si... SAM (budzi watpliwosci co do legalnosci pochodzenia i stanu pojazdu, wazne przy odsprzedazy), 2008? (plastiki z wersji sprzed 2005), brak tylnego chlapacza (pampersa), przebieg 20 tys. przy motku tak wyposazonym budzi watpliwosci.

Nie skreślałbym go od razu, ale chyba za tą cenę są lepsze?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zarejestrowany jako SAM? Poskładany z kilku?

Dziób jest od wersji sprzed 2004.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jako SAM często zarejestrowane są motki mające administracyjnie niepewną przeszłość... Po ubezpieczalniach, z licytacji, pokradzieżowe... Niekoniecznie muszą być w jakimś kiepskim stanie technicznym. Sam nawet o mało takiego nie kupiłem, jednak przemówił głos rozsądku. Co innego komarek w jakiejś głuszy a co innego motor wyprawowy, podróżniczy.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dlatego czasem lepiej ciut dolozyc i miec spokojna glowe...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

khm - z własnego doświadczenia - nawet kupując motocykl (samochód) droższy, sprawdzony, forumowy - należy trzymać się zasady ograniczonego zaufania do kupującego.

Edytowane przez tomekm
  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

manetki mają odwrotnie ;)

i łańcuch z drugiej strony

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

i łańcuch z drugiej strony

O tego Ci chodzi ?

Wiedziałem że ten sprzedawca jakiś lewy silnik mi wciśnie :(

Wahacz odwróciłem i też śmiga :D

IMG_0928.jpg

Edytowane przez Grymol
  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×