Skocz do zawartości

Recommended Posts

Dorzuc pare drobnych i kup od Marcina. Ogłoszenia szukaj w dziale sprzedam

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Omawiany w tym temacie:

http://f650gs.pl/top..._20#entry146859

Motocykl z brzegu . mogę potwierdzić uszczelniacze wymieniane w zeszłym sezonie,części kupowane w inchcape wrocław. O ile Robert-właściciel nie wymienił jeszcze to opony nadają się do zmiany.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Motocykl z brzegu . mogę potwierdzić uszczelniacze wymieniane w zeszłym sezonie,części kupowane w inchcape wrocław. O ile Robert-właściciel nie wymienił jeszcze to opony nadają się do zmiany.

Rozmawiałem z gościem mówi że wymienił uszczelniacze. Umówiłem się na oględziny wiesz coś jeszcze o motocyklu lub właścicielu? Ponoć motocykl serwisowany w Środzie Śląskiej?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Znam właściciela, o motocyklu więcej słyszałam niż jeżdziłam wspólnie (ze względu na mój krótki staż).Chłopaki z racji że drugi jeździł na fazerze nie zapuszczali się w teren więc jeździli głównie asfaltami raczej bliższe trasy niż europejskie eskapady. O oponach tak jak pisałam miał zmianiać nie wiem czy to zrobił i ewentualnie na co wymienił. Moto na forum było już omawiane, część osób miała zastrzeżenia do przepalonych tłumików.. więcej grzechów nie pamietam.Jak coś mi się przypomni dopiszę

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Za 8000 to bym kupił (jeżeli oczywiście jest cały i rama nie trzyma się na trytki). Nawet jeżeli silnik będzie do wymiany to za 2500 można kupić na allegro w całkiem niezłym stanie. Nie widziałem jeszcze Dakara za mniej niż 10000

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Od paru miechów przeglądam allegro i oto. Przewineło sie pare gs'ów w na oko świetnym stanie od jednego ze sprzedawców. tu link do jednego z nich:

http://allegro.pl/bmw-f650-gs-dakar-2004-i3142453795.html

Miał może ktoś już doświadczenia z tym panem?

Co możecie powiedziec o tym motorze..?

Moto z włoch wiec na przebieg nie patrzeć ;-)

PS. Tak, byłem w przywitalni :twisted:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hmm z tego co kojarzę sprzedawca jest użytkownikiem tego forum więc może najlepiej zapytać u źródła ;)

Żółty gs oklejony czarnym karbonem którego miał w ofercie też kupił ktoś od nas z forum(sorry nie pamiętam nicka) także jak masz dużo czasu i przebrniesz przez tonę spamu znajdziesz odpowiedzi :beer:

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pierwszy to typowy angol z kapami machniętymi szprajem na szybko :-) (widać szczególnie na lewej stronie, która sprytnie jest sfotografowana z daleka). Na żywo wodotrysków wizualnych bym się nie spodziewał choć tecnicznie może być ok - do sprawdzenia. Drugi jest sfotografowany tylko z jednej strony co już budzi moje podejrzenia. Trudno na podstawie tych zdjęć cokolwiek wywnioskować.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

I jeden i drugi jak na swoje lata są przyzwoite na zdjęciach, plusem jest ABS, cena jak na ten rocznik nie najniższa.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dakrka z Brzegu - nie aktualny nawet nie zdążyłem obejrzeć... Kolega sprzedał wczoraj. Szkoda...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

moto z Anglii - warto się zastanowić nad kupnem z tego zakątku ... ja takie wykluczam.

Jeżeli mowa o wykluczeniu to od tego momentu nic się nie zmieniło ;) , ale zawsze możesz do Przywitalni wpaść - choć nie jest obowiązkowa jak nie jest obowiązkowe pisanie na forum ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

kotku, nie pouczaj - a pisać każdy może - wiem, że nie jest obowiązkowa, a zachowujesz się jak by była - więcej luzu ;-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×