Skocz do zawartości
farurej

moto dla leśnika podróżnika

Recommended Posts

Gratuluję :mrgreen:

Prawie jak mój..., to widzimy sie na Płukach? :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ładna sztuka. Gratulejszyn. :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

no gratulacje fajny sprzet a zabezpieczony do transportu ze dachowanie nie straszne :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Gratulacje, i żeby się sprawował :-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hehe, dzisiaj druga krótka przejażdżka po lesie i pierwsza gleba :mrgreen:

na szczęście delikatna, ale i tak szacun dla plastików

widzę, że dużo trzeba się będzie nauczyć ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

nie poruszałem tego tematu jeszcze, bo nie zdążyłem przejrzec wątku o oponach, ale skoro zapytałeś ... ;)

no właśnie lipne te opony trochę, tzn. tylna jest w bardzo dobrym stanie, ale nie wiem, czy w teren odpowiednia (patrz foto - metzeller, nie pamiętam modelu), przednia do bani, kwalifikująca się szybko do wymiany.

Pewnie przednią będę musiał dobra odpowiednią do tylnej, czy można pomieszać rodzaje, tzn. np. uniwersalna - tylna a terenowa - przednia? :?

Ja będę jeździć pewnie 60% szosa, 40% leśne drogi, może szybko podpowiesz jakie Ty masz opony; jako leśnik pewnie używasz odpowiednich.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

He he w teren to Metzeler zapewne Enduro 4 to niebardzo ;) chociaz jak już się nauczysz na nich jeździć.. to jak dopadniesz jakieś kostki... to nie ma na Ciebie leszcza :)

Kup komplet dobrych opon no i niestety przy Twoim off/on 40/60 to niestety musze znowu polecić Heidenau k60 chociaż serce boli bo Contonental TKC 80 Twinduro na 100% byłyby lepsze, ale patrze tu przez pryzmat ceny, umiejętności, i dobrego samopoczucia kierownika.

P.S. Mimo wszystko Dakar widzę wylizany :D :beer:

Zapisałeś sie już na Rajd Pałuk? :mrgreen:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Szykuje się gorąca dyskusja. Zadaj jeszcze pytanie o olej, klocki i żarówki ;) i kilka tygodni dyskusji mamy gotowe :D

60/40 to lepsze dużo będą jakieś fajne kosteczki :) częsty wybór - przód Continental TKC80, tył Mitas E09. Albo ostatnio "modne" Heidenau K60 Scout.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

DAKAROWY chyba nie długo zmieni swoj swoj nick na Heidenau albo Scout ;) :) tak często wspomina o tych gumach :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

heh, ja jeszcze zadam wiele pytań, bo niezbyt się na tym wszystkim znam, znudzicie się chłopaki, zaręczam ;)

czyli ciężko będzie coś dobrać do mojej prawie nówki tylnej, żeby od razu całego wypasionego kompletu nie kupować?

przy okazji, gdzie mogę znaleźć coś o Pałukach?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Ja będę jeździć pewnie 60% szosa, 40% leśne drogi
60/40 to lepsze dużo będą jakieś fajne kosteczki

Alik.. :roll: skoro ma być dyskusja.. to tu raczej kostki to niekoniecznie, bo szkoda ich na asfalt, no chyba że ktoś nie ma co z pieniędzmi robić :)

DAKAROWY chyba nie długo zmieni swoj swoj nick na Heidenau albo Scout :D :D tak często wspomina o tych gumach :D

Jak miałbym mieć nick Scout, skaut, czy jakiś harcerz czy inny druh, to wolałbym Czak Noris :D ;) :beer:

P.S. odnośnie Pałuka szukaj w wyszukiwace, tam znajdziesz prawie wszystko.. :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

przeczytałem właśnie co nieco o Waszych Pałukach.... jeśli nie chcę pogruchotanego Dakara, to chyba z rok sobie poćwiczę u siebie w lesie... rzeki???

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
heh, ja jeszcze zadam wiele pytań, bo niezbyt się na tym wszystkim znam, znudzicie się chłopaki, zaręczam ;)

czyli ciężko będzie coś dobrać do mojej prawie nówki tylnej, żeby od razu całego wypasionego kompletu nie kupować?

przy okazji, gdzie mogę znaleźć coś o Pałukach?

http://www.rajdpaluk.com/

Co do opon ja mam Metzeler Tourance, chyba masz podobne?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja mam komplet Metzler enduro Sahara 3 i daje rade. Koleś dokładał nowy komplecik do motoru, to i założyłem, a wcześniej były kostki TKC 80 .

Jak będziesz latał po asfalcie więcej jak w terenie to kostki nie kupuj.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×