Skocz do zawartości
farurej

moto dla leśnika podróżnika

Recommended Posts

Witam wszystkich,

mam małe pytanko do szacownych znawców tematu;

czytałem na forum, że przy zakupie Gs-a zwracać uwagę na metaliczny dźwięk przy odpalaniu i podczas pracy silnika. Wyczytałem gdzieś jednakże, że może być to normalne zjawisko, ponieważ Gs 650 to singiel i czasem tak ma. Zamierzam obejrzeć w niedługim czasie z zamiarem kupna konkretnego modelu:

http://otomoto.pl/bmw-gs-M2408321.html

i właściciel po moim zapytaniu w tej kwestii przyznał, że słyszał niekiedy coś takiego.

Przy okazji, można coś wyczytać z fotografii na temat tego konkretnego moto?

Pozdrawiam,

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tylne kierunki są chyba ze względu na płytę pod kuferek givi jakieś inne - widać "śrubkę" raczej nie oryginalne rozwiązanie BMW :D Ale ze zdjęć wygląda si. A cena - normalna.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Przy odpalaniu metalicznych dźwięków być nie powinno . Może to być objaw psującego się sprzęgła rozrusznika. Generalnie silnik w tym motocyklu pracuje dość "nietypowo" ale jezeli jest zdrowy to praca jest miarowa i bez "strzałów"

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

no właśnie, tak myślałem :D podpowiadacie wszyscy to samo, co i serce moje mówi... Dakar :D

będę więc szukać, gdyby ktoś coś wiedział to bardzo byłbym wdzięczny.... :D

Wiele osób tutaj na forum pisało, że warto inwestować w wersję z ABS, gdybyście Wy trafili na dobry egzemplarz "bez" kupilibyście?

dzięki serdeczne za odpowiedzi,

pozdr

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wiele osób tutaj na forum pisało, że warto inwestować w wersję z ABS, gdybyście Wy trafili na dobry egzemplarz "bez" kupilibyście?

Jak dobry i za dobre pieniądze to oczywiście brałbym.

Ps.Prawdziwi twardziele jeżdżą bez ABS :mrgreen:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wiele osób tutaj na forum pisało, że warto inwestować w wersję z ABS, gdybyście Wy trafili na dobry egzemplarz "bez" kupilibyście?

Jak dobry i za dobre pieniądze to oczywiście brałbym.

Ps.Prawdziwi twardziele jeżdżą bez ABS :mrgreen:

Dokładnie zgadzam się ze Zwierzem :D , gdybym mógł wybrać oczywiście wolałbym z ABS, chociażby dlatego, żeby ewentualni następcy nie marudzili przy zakupie, że go nie ma, osobiście go nie potrzebuję, bo nauczyłem sie jeździć bez ABS i oczywiście go nie mam.

Sam kupując Dakara chciałem miec wszystko z wyposażenia, najmłodszy rocznik, idealny stan i za nieduże pieniądze - udao się kupić stary dobry, zadbany ale bez ABS-u i w miarę rozsądnej gotówce, więc nie płaczę. Takich rzeczy to nawet w Erze nie mają :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ps.Prawdziwi twardziele jeżdżą bez ABS :mrgreen:

Dobra, to od teraz będę jeździł cały czas z odłączonym....i zacznę się golić brzytwą :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Prawdziwi twardziele nie jedzą miodu, prawdziwi twardziele żują pszczoły, dopiero poźniej jeżdzą bez Anty Baby Systemu :-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Prawdziwi twardziele nie jedzą miodu, prawdziwi twardziele żują pszczoły, dopiero poźniej jeżdzą bez Anty Baby Systemu :-)

To brzmi jak fakty z życia Chucka Norisa :D

...też nie mam ABS i jakoś nie płaczę:D ...znam za to gościa który ma ABS i zjeżdżając z góry zagotował płyn hamulcowy :D ...ale ciiiichooo :beer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mało wiem o pracy leśnika, ale jakoś tak to widzę.

USMC-mc-training.jpg

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie wiem czy zwróciliście uwagę ale ten RUS ma napęd naprzód wałem! :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie ma to jak napęd na wszystkie koła. Brakowało tylko śruby okrętowej.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak Paweł, dobrze sobie wyobrażałeś :D Tylko my jeszcze "fuzyję" na plecach nosimy.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Nie wiem czy zwróciliście uwagę ale ten RUS ma napęd naprzód wałem! :D

Tego RUS-a nazwijmy przerobionym Uralem.. żeby ktoś nie pomyślał, że się nie znamy.. :roll: :beer:

P.S. Co do filmików.. ja to widzę tak - jakiś eksperymentalny talent Wania, poczciwy Ural, ruskie techno, do tego rosyjska myśl techniczna i mamy HIT sezonu :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Przy pomocy Vengosha, któremu jeszcze raz bardzo dziękuję za życzliwość i fachową ocenę na miejscu, zakupiłem swoją maszynę :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×