Skocz do zawartości
andman

dakar 2007 bikemasterW

Recommended Posts

Witam czy ktoś ogladał interesował sie dakarkiem z firmy bikemaster.pl ??

Prosze o jakies opienie ew ocenę.

Dzięki

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jakiś link może.. :roll:

Jeśli to ten z Gdańska to poruszany był na forum, poruszany był temat tez tego sklepu/firmy jak zwał tak zwał.. odradzam na podstawie opinii innych odwiedzających.. poszukaj na forum gdzies na pewno o nim i tej firmie coś dokładnie jest.. ale niestety trzeba poczytać :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

czytam czta czytam i to chyba nie o tym mowa.. nie ma np stelazy pod kufry i innych plusów i minusów z ww posta:)

Mógłbyś zerknąć fachowym okiem na fotki na stronie ? może jednak nie jest taki zły :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Chodziło bardziej o sprzedawcę nie o tego Dakara, ale coś musi w tym być że go nikt przez tyle czasu nie kupił, do tego o ile pamiętam ktoś z forum go oglądał i nie był zafascynowany, ze zdjęć widać tylko ze opona tylna do wymiany, prawdopodobnie też napęd, brak błotnika małego tylnego na koło, jakaś nieoryginalna śruba na odważniku lewej manetki (ciekawe dlaczego)troche pordzewiały bo typowy angol i nie łudź się że ma 17 tyś km przejechane a 17 tyś mil i tyle :D Do tego chyba jednak dosć drogi jak na taki stan :roll:

Jak nie zobaczysz to można sobie gdybać :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie no bez przesady, cena wygórowana nie jest w końcu to 2007 ale fakt, z opinii użytkowników nie tylko tego forum wynika, że sprzęty, które sprowadzają trzeba dokładnie obejrzeć. Choć znam takiego jednego co u nich kupił i jest zadowolony ;-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

dzieki za zainteresowanie. jutro bede go oglądał .. i bede wdzieczny za kazde podowiedzi co do zdjec:)

pozdro

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Spójrz na wydechy, wydaje mi się, że lewy jest lekko wygięty ku dołowi (ale może to być złudzenie "zdjęciowe" :-D), poza tym Staraj się w razie czego stargować cenę lampy, moto jest z GB więc Będziesz ją miał do wymiany (nowa w BMW to ok 650 zł). Widzę też, że ma nieoryginalną kierownicę i nie ma gumek na podnóżkach.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie ma to jak fachowe oko kolegów ja nie zauważyłem tej kierownicy :D

ma jakąś "łatkę" na tłumiku od wewnętrznej strony.. tak ma byc ?:D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No właśnie, u mnie wydechy leżą równolegle a tu nie. Choć nie wykluczone jest, że GS-y od 2004 mają inaczej (tam prawy tłumik został całkowicie zaślepiony z tego co się orientuję) więc może stąd ta różnica :? .

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ten z bmw zostalam sprzedany. Ale jest jescze na stronie.

Kupilem tego of bikemaster wyglada ze wszystko jest ok. Procz kilku usterek ktore postaram sie naprawic, poszedl za 14.600 . Jak dla mnie bikemaster mimo opini jest dobry sklepem.. Dobry kontakt ze sprzedajacymi, negocjacja przez telefon . I jak widac da sie conieco wynegocjowac.

Aku byl wyladowany i po kilku rundkach probnych odpalaniach i innych manewrach siadl . Mam nadzieje ze to sprawa tylko ladowania. Wlasnie laduje zobaczymy jutro czy czasem nie jest zrabanr ladowanie czy cos..

Wydechy sa ok. Nie grzeja maenetki.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Oby Ci dobrze suy, graulacje! BTW jeeli bya wymiana kierownicy to nie dziwota, e manetki nie grzej.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Oby Ci dobrze suy, graulacje! BTW jeeli bya wymiana kierownicy to nie dziwota, e manetki nie grzej.

Dzieki wielkie zaraz robi się cieplo to przetestuję dokładniej :D

Jest szansa ze je naprawię? ( grzanie manetek) ??

Chciałbym dokupić jakieś kufry co proponujecie ( nie ma żadnych stelaży) kuypić oryginały czy jakies zamienniki ?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Z tego co wiem to będzie ciężko ponieważ w akcesoryjnych kierownicach jest problem z poprowadzeniem przewodów. Jest tu gdzieś wątek założony przez Miko, który również wymienił kierownicę na akcesoryjną i opisywał szerzej ten problem problem. Co do kufrów, to boczne polecałbym oryginały, centralny niekoniecznie oryginalny ze wzgl. na małą pojemność.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dzieki za wszytskie odpowiedzi koledzy :D

mam jeszcze pytanko. przy odpalaniu długo kręci zanim odpali i muszę dodawać gazu żeby zaskoczył... co to może być ?? (akumulator naładowany ... nowy)

te maszyny tak mają ??

pzdr

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Powinien odpalać bez żadnego gazu, ani przed włączeniem, ani podczas działania rozrusznika. Może jakieś kiepskie paliwo, albo świeca...

Włączasz zapłon, kill-switch, czekasz aż zgaśnie kontrolka temperatury i rozrusznik...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
(...)

WĹÄczasz zapĹon, kill-switch, czekasz aĹź zgaĹnie kontrolka temperatury i rozrusznik...

Może się nie znam... ale po co ten kill-switch? Ja osobiście nie używam. Zapłon, ssanie, palimy. W GS-ach bez ssania.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To ja się chyba też nie znam, co to jest kill-switch?

Kufry to osobna sprawa. Jeżeli oryginały to będzie ciężko i drogo :-) Jeżeli mogę podpowiedzieć to polecam GIVI albo KAPPA. Moża je zobaczć i kupić tu http://www.motobagaz.pl/ albo tu w edishop http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=16765034&gr_id=19002 albo tu buty_trekingowe http://allegro.pl/sklep/11738617_akcesoria-motocyklowe-buty-trekkingowe?shop_id=11738617&page_id=0&page_id=0&category=19002

Kufry to jedno druga sprawa to stelaże, w motobagazu mozesz zobaczyc jak to wyglada.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wracam do kiepskiego odpalania. Klasycznie szedłbym tropem 3 dróg potrzebnych do działania silników spalinowych: powietrze, paliwo i i prąd. Skoro aku nowe to jaką iskrę daje świeca. Czy filtr powietrza czysty (w GS-ach chyba są papierowe?) Czy paliwo świeże (motor zdaje się trochę postał skoro aku wymagało wymiany?)?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

albo filtr paliwa :?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
To ja się chyba też nie znam, co to jest kill-switch?

kill_switch.png

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×