Skocz do zawartości
ann

Witam wszystkich forumowiczów!

Recommended Posts

Ania 19lat, Ostrów Wielkopolski

Tak się składa, że wczoraj spełniłam swoje marzenie, a mianowicie kupiłam BMW f650 z 97' !!! (dla mnie wiek nie ma znaczenia, uważam, że ten rodzaj motocykla jest długowieczny, a poza tym ograniczenia finansowe...) Polowałam już na taki motocykl od roku, kiedy to przeczytałam o Annie Jackowskiej na jej blogu, a następnie pokusiłam się o jej książkę "Kobieta na motocyklu". Wczorajszego wieczoru przez przypadek natknęłam się na egzemplarz godny uwagi, który obecnie znajduje się w Berlinie. Będę jego 3 właścicielem. Za tydzień stanie już w garażu, na razie jednak nie moim, bo wymaga jeszcze paru kosmetycznych zabiegów. No i nadmienię też, że będzie to mój pierwszy jakikolwiek pojazd(odliczając rowery) a także, że egzamin na kat A dopiero mnie czeka ;D

Pozdrawiam

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Strzała Ania! Pierwsze moto i beemka i f 650 i w twoim wieku- lepiej wybrać nie mogłaś :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj :)

Dal nas też wiek nie ma znaczenia.. :twisted:

Bezawaryjnego użytkowania :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Strzała Ania! Pierwsze moto i beemka i f 650 i w twoim wieku- lepiej wybrać nie mogłaś :lol:

:) moja kobieca intuicja wygrała z namową chłopaka na yamahe xt600/660 , oczywiście to bardzo niezawodny sprzęt....ale to nie to.

Obiecuję wpadać tu częściej i opisać wrażenia z pierwszej jazdy :twisted:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj :-D, powodzenia na egzaminie, no i oczywiście miłego użytkowania nowego nabytku!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj.Dobry wybór.Co do PJ to nic nie stwarza takiej motywacji jak moto w garażu

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ojj tak Mirku, masz rację, zaraz dzwonie umawiać się na egzamin i lecę powtórzyć ósemki na plac ;D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj. XT Jest wzorem niezawodności- jeszcze trwalsza od F650, ale mniej komfortowa i dużo brzydsza :lol: Ja mojej F650 nie zamieniłbym na XT :lol: F-ka jest świetna na pierwsze moto :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj. Dokonałaś jedynego słusznego wyboru :lol: Powodzenia na egzaminie :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Gdyby to forumowicze xt660 przeczytali ;/ ... o gustach nie dyskutujmy. Kanapę miałam okazje testować jako plecaczek przez ostatni sezon i nie wypadła dobrze w moich oczach.

Co do jego niezawodności zgadzam się w 100%, radzi sobie wszędzie(tory SM, cross, teren-nawet na szosowych oponach:D) Teraz moja F-ka będzie musiała się polubić z kilkoma XT-eczkami bo będą nam towarzyszyć w motórzeniu.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Strzała! :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

witaj

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj i nieustannie rozśmieszaj Boga każdego dnia!!!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj , też sądzę że super motor , posiadam od niedawna , przedtem parę innych moto , w tym roku trzecia (3) przejażdżka i nie jeździłem jeszcze tam miękkim i przystosowanym do naszych paskudnych(fatalnych) dróg motorem, pozdro

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

SIEMANDURO !!!

Swietny wybór Ann co do moto! i wiek słuszny czyt Młody :lol:

a Anna Jackowska jest moja znajomą.. na fejsbuku :) hahaha

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×