Skocz do zawartości
ann

Witam wszystkich forumowiczów!

Recommended Posts

dobrze, że dodałeś , że na facebook'u ;D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wreszcie ktoś w moim wieku :)

Witaj i powodzenia na prawku.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Lewa w górę :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jakoś posklejało mi się w głowie i wydumałem, że tak jak Dr. House miał w zespole "13", tak w Twojej osobie przytrafiła nam się na Forum "19/14" czyt. "dziewiętnastka na czternastce". :)

Witaj, zdawaj egzamin i przez pierwszych 20 tys. km, niech Ci głowa puchnie od myślenia na drodze za siebie i za innych. Najlepsze doświadczenia motocyklowe, to te zbierane powoli, systematycznie i przede wszystkim nie na własnej skórze. Powodzenia :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Lewa...

PS.Cebularz wita bażanta :lol: :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Chłopaki, dzisiaj był mój dzień, zdałam !

Gratulacje :!:

Nie ma jak zacząć udanie sezon :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Na starcie zdemotywował mnie egzaminator :) "Taka filigranowa dziewczyna chcę jeździć na takim "dużym"(ybr250) motocyklu?" Już nie chciałam dobijać go faktem, że w moim garażu lada moment stanie coś o 3 razy większym pokroju...

Na szczęście nie dałam plamy i ku jego zdziwieniu nie mógł się do niczego przyczepić. Swoja drogą co to za dyskryminacja! ;P Czas by w końcu ktoś przerwał ten stereotyp o "chłopie-motocykliście" a co z babami?!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Spoko Ann! Lewa w górę i do przodu - egzaminator już Ci może wiesz co… ;) podrapać się po brodzie np. :D

Teraz wstrzemięźliwość czyli nie jeździmy do czasu pozyskania papierka. :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Gratulacje, życzę szerokości!!!! :beer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Czas by w końcu ktoś przerwał ten stereotyp o "chłopie-motocykliście" a co z babami?!

Baby do garów, bo jak chłop wróci z włóczęgi motocyklowej to będzie głodny. A chłop głodny to zły :mrgreen:

Żartowałem, jeszcze raz gratulacje :beer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

na szczeście mój "chłop" zabiera mnie na włóczęgi motocyklowe , a kiedy jesteśmy głodni czyli źli to stajemy razem przy tych garach :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Na starcie zdemotywował mnie egzaminator ;) "Taka filigranowa dziewczyna chcę jeździć na takim "dużym"(ybr250) motocyklu?" Już nie chciałam dobijać go faktem, że w moim garażu lada moment stanie coś o 3 razy większym pokroju...

Na szczęście nie dałam plamy i ku jego zdziwieniu nie mógł się do niczego przyczepić. Swoja drogą co to za dyskryminacja! ;P Czas by w końcu ktoś przerwał ten stereotyp o "chłopie-motocykliście" a co z babami?!

Cóż rzec...? Najsampierw, to GRATULACJE!!! :D

Co do egzaminatora...hmmm...znam takiego jednego, który zanim przyjmie białogłowę na kurs nauki jazdy motocyklem, robi egzamin wstępny. Kładzie moto na ziemi i prosi by białogłowa podniosła żelastwo i postawiła na kołach (ybr 250). Ta, która przejdzie ten test zostaje przyjęta na kurs. W innym wypadku daswidanija.

Wytłumaczył mi to w ten sposób, że jeżeli pannicy moto upadnie na egzaminie i nie będzie w stanie go podnieść, to i tak ma pozamiatane. Tutaj podpowiedź: nawet chucherko da sobie radę z moto większym niż ybr 250, ale trzeba wykorzystać mięśnie ud i grzbietu w połączeniu z martwym ciągiem. :)

Powodzenia ann :arrow:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Przechodziłam taki test kilkakrotnie ;) podniosłam bez problemów XTX , także dziekuje za radę ale prawdopodobnie zrobiłam to intuicyjnie (mówie tutaj o wykorzystaniu ud i grzbietu :mrgreen: )

I dziekuje wszystkim za gratulacje ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jest jeszcze w nieładzie, jak będziemy gotowi pokazać sie swiatu to chętnie się pochwalę ;D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Temat mojego BMW zamilkł, ale sytuacja okazała się bardziej skomplikowana niż miało to wyglądać w rzeczywistości.

Najpierw kupiłam efkę z 97' po kradzieży , o czym wspominałam, ale części były nie do dostania.

Niedługo jednak po tym znów pojawiła się okazja kupna 3 lata młodszej efki, no i jak tu nie skorzystać... Byłam w dość komfortowej sytuacji bo kilka brakujących części (szybka, płóg, stelaż) pasowało z 97' , problem rozwiązany!

BMW ma spory przebieg 55tys km, jednak jego poprzedni właściciele (Niemcy) poruszali się chyba wyłącznie po tych ich autostradach, bo jego stan wizualny i techniczny jest bardzo dobry.

Jedynym mankamentem były owiewki, 11 lat to trochę czasu, widać było drobne zarysowania, poza tym nie przepadam za kolorem niebieskim, więc postanowiłam zaryzykować i przemalowałam na czarny metalic-mat. Wiem jakie są opinię na temat nieoryginalności malowania, ale teraz wygląda po prostu lepiej i moim zdaniem zyskał tym, na swojej wartości ;)

Następna modyfikacją są ledowe kierunkowskazy z przodu i ledowa lampa stopu z kierunkami (od yamahy aerox).

W planach

- tuning wydechu (ok 350zł), teraz wydaje mi się za cichy

- żelowa kanapa (ok 400zł)

Jeżdżę od ok 3 tygodni. Jak do tej pory nie miałam z BMW żadnych spięć,pozycja bardzo wygodna, przyspieszenie ok, jedyne do czego trudno mi się przyzwyczaić po półrocznej jeździe w puszce to zmiana biegów z wysokich obrotów.

W najbliższym czasie postaram się wrzucić jakieś zdjęcia no i modyfikację lampy w odpowiedni dział.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hehe, czekamy. Odezwij się do Agis, ona szuka F650 - może pomożesz jej nieco ;) Jest z Twojego miasta.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×