Skocz do zawartości
ziomalski

Grube Dzień Dobry !

Recommended Posts

Czołem Dziewczyny i Chłopaki!

W wieku 34 lat zdecydowałem się że nigdy nie nie jest jeszcze za wcześnie i nareszcie mogę wsiąść na motocykl. W styczniu zostałem właścicielem ślicznego BMW F650GS z 2004r. (nie Dakar) i rozpocząłem starania zmierzające do uzyskania prawa jazdy Kat. A mieszając te wysiłki z nielegalną jazdą z kat. B w kieszeni kurtki motocyklowej i niespełna 600 tysięcznym doświadczeniem samochodowym :lol:

Generalnie - moja "Beata" (jak ją ochciłem) będzie głównie uczyła mnie motocykla. Nie ścigam się, chciałbym jeździć głównie po lekkim terenie ale z Warszawy muszę zazwyczaj dojechać kilkanaście-kilkadziesiąt km żeby złapać trochę gruntu więc średnio wychodzi 70% asfalt, 30% lekki teren. Chciałbym dojeżdżać też na niej do fabryki.

Chyba tyle na początek. Dodam jeszcze, że w ciągu roku spędzam średnio 4-8 weekendów w domu :lol: Cały czas jestem ciekaw świata i chcę go zobaczyć więcej jeżdżąc na F650. Jestem również czynnym instruktorem nurkowania, od kilku lat z różnymi sukcesami i porażkami szykuję się również do półmaratonu :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hello - ooo to niedługo się zobaczymy.

Dam znać jak zorganizuję jakieś podWarszawskie ujeżdżanie

pzdr i do zobaczenia :beer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie przejmuj się wiekiem :lol: 34 latka, to rzeczywiście ani za wcześnie, ani nawet za późno :mrgreen: Nie jest to próg możliwości, czego jestem żywym przykładem... :beer:

pozdrawiam :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj :lol:

Padi czy CMAS? Sam mam OWD i trzydzieści parę zejść. W końcu będzie trzeba podwyższyć uprawnienia :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Sam mam OWD i trzydzieści parę zejść.

Tyle samo zejść, co powrotów??? A tunel widziałeś za każdym razem? :D Toż Ty lepszy od Jezusa jesteś :lol: :lol:

I już nasze dr mają temat do habilitacji :D :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×