Skocz do zawartości
apsel

F650 GS z Bielska

Recommended Posts

Brak abs, brak grzanych manetek, brak swiatel awaryjnych no cóż taka wersja. Gumy manetek nie originalne no i jakaś dzwiwna czarna podkowa na noby-owiewce. Jedz, oglądaj chyba masz nie daleko.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Brak abs, brak grzanych manetek, brak swiatel awaryjnych no cóż taka wersja. Gumy manetek nie originalne no i jakaś dzwiwna czarna podkowa na noby-owiewce. Jedz, oglądaj chyba masz nie daleko.

Ta czarna podkowa powinna chyba być pod owiewką, a nie nad. ;) No chyba, że ktoś chciał być uważany za indywidualistę ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W tej wersji jest:

132.png

Tylko dlaczego miał to w wersji standardowej?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Brak ciężarków, nie oryginalne gumy i podkowa nie po tej stronie owiewki... Gleba i reszta później została niedbale poskładana?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Brak ciężarków, nie oryginalne gumy i podkowa nie po tej stronie owiewki... Gleba i reszta później została niedbale poskładana?

Być może.. ale niekoniecznie, motocykl warto jednak obejrzeć i wtedy oceniać. Takie jest moje zdanie, bo wiesz zdjęcia, to tylko zdjęcia, nie wiadomo kiedy były robione. :roll:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Moim zdaniem nie jest tak źle. Wątpliwość budzą tylko manetki i brak ciężarków. Co do tej podkowy, to u mnie służy jako amortyzacja i dodatkowe zabezpieczenie montażu śrub do szyby podwyższanej. Myślę, że w tym egzemplarzu podwyższnana szyba była zamontowana na osłonę (standardową), prawdopodobnie pękła i komuś nie chciało się zdemontować elementów jej mocowania.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

radlo, to nie zebranie partyjne, nie musisz tytułować "koledzy" :D Ja nie widziałem.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
radlo, to nie zebranie partyjne, nie musisz tytułować "koledzy" :D Ja nie widziałem.

Na zebraniu zatytułowałbym "Przyjaciele, towarzysze" :) Sory za OT.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

gadałem z gościem moto przywiezione z Rzeszowa od handlarzy zaglebia handlarzy i nie koniecznie najlepszych...olałem oględziny zresztą poczytaj na necie o Rzeszowie...i moto

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
gadałem z gościem moto przywiezione z Rzeszowa od handlarzy zaglebia handlarzy i nie koniecznie najlepszych...olałem oględziny zresztą poczytaj na necie o Rzeszowie...i moto

Max co jest nie tak z tymi handlarzami z Rzeszowa :?:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

wlasnie nie wiem co co kaman? ja kupilem kolo rzeszowa i calkiem dobrze sie z tym czuje.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Są gorsi niż Ci z Gdańska? Nie chcesz chyba powiedzieć, że są narodowości śląskiej?! :mrgreen:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

co do narodowości Śląskiej... to ostatnio słyszałem o zakamuflowanej opcji niemieckej... i troche jestem w szoku...

bo na Śląsku to granica była i brat do brata Polaka strzelał ale cóż...życie.. a Rzeszów super miasto fajni ludzie wszystko OK.. tyle że net już chyba z 10 lat jest i poczytać można o niektórych moto...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Max skąd ty urwał z 1904r co ty za farmazony klecisz, skup się na temacie i rzuć jakieś konkrety. Urwał ci się wątek czy masz jakiś problem etniczny?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
gadałem z gościem moto przywiezione z Rzeszowa od handlarzy zaglebia handlarzy i nie koniecznie najlepszych...olałem oględziny zresztą poczytaj na necie o Rzeszowie...i moto

Czy powiedział Ci jeszcze coś istotnego mnie mówił że jest pierwszym właścicielem w Polsce

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×