Skocz do zawartości
pawel88gawel

Powitać wszystkich.Dzieńdobry

Recommended Posts

A więc stało się, po kilku latach męczarni i katuszy ,udało się spieniężyć przeklęty motocykl DUCATI MULTISTRADA 1000 i "nadejszła"wspaniała chwila poszukiwania nowego moto, nie mam jeszcze sprecyzowanego wyboru ale wiele wskazuje na to że będzie to sprzęt od "faszystów",stąd też moją skromną osobę wpisuję na forum i witam wszystkich.

I niech mnie ręka boska broni przed zakupem jakiś wynalazków A DUCATI PRZEKREŚLAM RAZ NA ZAWSZE NEVER EVER,

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pierwszy :twisted: !

Witaj, co takiego działo się z Multistradą?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Drugi :twisted:

Witaj i gratuluję wyboru :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam Michał

w telegraficznym skrócie samo pasmo nieszczęść i niepowodzeń, może kiedyś przy duuuużej wódce gdzieś w polszy opowiem, napiszę że zaczęło sie od jednego głupiego kliknięcie KUPUJĘ na ebayu., tyle najważniejsze żę to już historia ,kaski za nią dostałem tyle że niewiem czy przepić czy BMW kupić hahaha,zobaczymy muszę się określić do czego moto będe urzywał .PZDR

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Chyba mi proponowałeś zamine za mojego DAKARA w zeszłym roku. Coś tak czułem że to jakaś mina będzie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Chyba mi proponowałeś zamine za mojego DAKARA w zeszłym roku. Coś tak czułem że to jakaś mina będzie.

No jest to wielce prawdopodobne że do Ciebie też to poszło, był taki okres że wszyscy z allegro dostali ode mnie info o zamianie .

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jako że zalogowałeś się na tym forum z numerem 1200 życze R z przodu i GS z tyłu :beer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Miło powitać osobę z takim doświadczeniem - szczególnie w beemkach boxerowych ;)

Singiel ma same zalety oprócz wad, więc na pewno będziesz zadowolony :) powodzenia w poszukiwaniach, chętnie pomożemy :)

a włoszczyzna na literę D - fuuuj. Dobre dla gejów, lesbijek i wyżelowanych picusiów na bulwarowe szpany :)

Moto Guzzi jeszcze ujdzie - to taki włoski ciągnik, podobnie jak duży GS

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Moj znajomy zawsze mówi, ze nie kupuje sie samochodow na literke F. A wiec najpierw mial same francuzy, a teraz ma Forda. Zycie jest przewrotne, wiec pewnie i tak kupisz jakiegos włocha znów, a i znów laski majtki przez głowę... :)

Powodzenia.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj, a tak na marginesie to u nos na slasku sie gado ze co niemieckie to nojlepsze:) przepraszam ze bez polskich znakow ale pisze na portugalskim kompie w portugali:)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×