Skocz do zawartości
Lvi

Damskie rzeczy BMW Airflow, Comfort Shell, Trailguard

Recommended Posts

Wszystkie rzeczy są NOWE!!!!

1, Spodnie City 2 XS (niebieski Jeans) 650 zł

2. Airflow (kolor szary)

- kurtka 36 1500 zł

-spodnie 38 1000 zł

- Buty 38 500 zł

- rękawiczki gratis

3. Comfort Shell

- kurtka 36 (kolor niebieski) 2000 zł

-spodnie 38 1500 zł

4. Trailguard

-kurtka 36 1800 zł

-spodnie 38 1300 zł

5. Kask enduro ( kolor biały metalik) 1750 zł

Kurtki są w rozmiarze 36 ale rozmiarowo są jak 38

Kontakt

00491731406536 (rzeczy są we Wrocławiu)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

wqrwiają mnie takie wrzutki na forum :evil: handlarzyna z niemiec sio na alledrogo albo jebaja

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Widzę, że jesteś z Wrocławia

Jeśli jesteś zainteresowany mogę podać Ci adres gdzie możesz wszysko zobaczyć.

Ja obecnie jestem w Niemczech i będę w Polsce kilka dni po 12 czerwca.

Te rzeczy nie były kupione na handel tylko dla mnie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
2. Airflow (kolor szary)

- kurtka 36 1500 zł

-spodnie 38 1000 zł

- Buty 38 500 zł

Wszystko pięknie gdyby nie te ceny :D :) :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Chcialem dodac wlasnie ze ceny jak na Batorym albo w Pewexie. :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To ja wyręczę DAkarowego i powiem LVi ...raz, dwa, trzy i .... najpierw przywitalnia. choć coś mi się zdaje,ze Lvi już tu nie zawita:) poza tym trochę dożo rzeczy jak na jednego użytkownika i wszystkie nowe. Ciekawe czy z rachunkami, hahahah....

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jeśli chodzi o przywitalnie to już sie z wami witałam w tamtym roku jako AdaK313 ale nie moge spowrotem sie zalogować bo podany moj mail jest juz nieaktywny...jeśli chodzi o ceny rzeczy z BMW to niestety są one drogie...ja na początku opuściłam po 300-400 zł ale ceny są do negocjacji. Nie wiem dlaczego Cie to dziwi że mam 3 komplety....akurat mogłam sobie pozwolić na zakup rzeczy na upalne (Airflow), ciepłe (Comfort Shell )i chłodne dni(Trailguard). Rzeczy były zamawiane u mojego znajomego dilera BMW z Łodzi ( Adama Chycińskiego) więc rachunki mam.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

I co łyso Wam teraz trochę :) ??

Wypadałoby Koleżankę przeprosić :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
2. Airflow (kolor szary)

- kurtka 36 1500

-spodnie 38 1000

- Buty 38 500

Wszystko pięknie gdyby nie te ceny :) :lol: :lol:

Osobiście chodziło mi o ilość zer :beer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Alik, z przepraszaniem nie miewam kłopotów, wiec zawsze zdążę to zrobić:lol: . A z drugiej strony jasnowidzem nie jestem i nie wiedziałem, że Lvi vel AdaK313 to ta sama osoba... kończąc temat, średnio się czuje w damskim kroju:), rozmiar za mały a koszta za duże - wiec ja odpadam z licytacji:)

Lvi pozdro...

ps. a swoja droga oddaje Dakarowemu to co do niego należy .... chciałem dobrze a wszyło jak zwykle :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

w sumie na początku mogłam o tym wspomnieć ....ale nie wiedziałam, że na tym forum panują tak rygorystyczne zasady :)

moj błąd...sorry

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Lvi wpadlas po prostu w srodek dyskusji na temat tego, jaka jest polityka PR w stosunku do osob nieudzielajacych sie na forum, ktorych jedyny cel wyslania posta jest merkantylny. Zdania sa podzielone a temperatura dyskusji chyba rosnie. :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
I co łyso Wam teraz trochę :lol: ??

Wypadałoby Koleżankę przeprosić :lol:

Alik błagam cie wpada dziewcze na foruma w zeszłym roku wrzutke fotki sprzetu w salonie robi pisze iż jeszcze nie jest jeżdząca i takie tam potem milknie na kilka m-c nagle zjawia się nowy nick wrzuta komercyjna i co mamy wszyscy wiedzieć że ona to ona i ma mi byc łyso ja i tak jestem w połowie łysy :)

ciągnie mi mmaajjkkeellemm :roll:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
I co łyso Wam teraz trochę :lol: ??

Wypadałoby Koleżankę przeprosić :D

Alik błagam cie wpada dziewcze na foruma w zeszłym roku wrzutke fotki sprzetu w salonie robi pisze iż jeszcze nie jest jeżdząca i takie tam potem milknie na kilka m-c nagle zjawia się nowy nick wrzuta komercyjna i co mamy wszyscy wiedzieć że ona to ona i ma mi byc łyso ja i tak jestem w połowie łysy :)

ciągnie mi mmaajjkkeellemm :roll:

albo lansikiem..., ciuszki etc... :lol: :mrgreen: :beer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie, no jasne, ze czesc winy lezy tez po stronie dziewczecia :) aczkolwiek przyznasz, ze no nie miala cieplego przyjecia. MoE gdbyby ceny byly o 1 zero nizsze :lol:

Swoja droga mysle, ze to kolejny przyczynek do dyskusji na temat dzialu Gielda.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Lvi, nie ma Ciebie długo na forum, na dodatek zmieniasz nick, bez jakiegokolwiek wyjaśnienia, a coraz więcej jest zalogowanych osób które robią ferment na forum. Więc nie dziw się "rygorom". Jeśli zarejestrowanych jest kilkaset osób, część mających kilka aliasów, to utrzymanie minimalnego porządku na forum jest wskazane. Tym bardziej, że spora część z nas zna się też osobiście i spędziła ze sobą czas nie tylko "wirtualnie". Ale to jedna dziesiąta wszystkich którzy zarejestrowali się na forum. Gdybyś napisała do adminów o problemie z logowaniem, napisała jedno zdanie wyjaśniające zmianę nicka, nikt by nie "stawiał Ciebie pod ścianą". A jak chcesz się przekonać jakie "rygory" są na innych forach, to powodzenia. Za np. zalogowanie się podwójnie na znanym mi pewnym forum wyrzuca się nie tylko z forum ale i ze społeczności. Szybko przekonasz się jacy jesteśmy tak naprawdę delikatni i cierpliwi na f650gs. Powodzenia i...zajrzyj częściej do nas.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×