Skocz do zawartości
sledziuj

Plastiki/paski na zbiornik paliwa

Recommended Posts

Witam! ;)

Mam do sprzedaży plastiki/paski przyklejane na bak w kolorze białym. Element często gubiony (warto kleić na dobry klej np. Poxipol ). Stan jak na zdjęciach, powłoka lakiernicza bez widocznych uszkodzeń.

Cena 10zł sztuka.

s1053994.jpg

s1053996.jpg

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

przyznaj się! chodzisz wieczorami ze śrubokrętem po mieście ? czy zmieniłeś swoje na carbonowe ? ;)

ps. ja swoich jeszcze nie pogubiłem 8-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ok złapałeś mnie ;)

Zmieniłem swoje na carbon 8-) bo jeden mi samoczynnie odpadł ;] ale dziś jak zobaczyłem ze znów odpadło to krew mnie zalała... Kleiłem na Poxipol i nie wiem jakim cudem to się stało.... Pewnie zahaczyłem poważniej wysokim butem.. eh...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

zastanawiałem się jak to może odpaść, już takie dziwne rzeczy z motkiem wyrabiałem :? twuuu odpukać się trzyma :D

a z przyklejaniem, to problem będzie z doboru kleju, nie wiem z jakiego plastiku są baki i paski, jeśli PP (polipropylen) to kiepsko, kleje potwornie drogie, z ABSem chyba będzie łatwiej, generalnie to chyba w tym wypadku klej będzie pełnił funkcję "upychacza" a główne trzymanie będzie pełniło zjawisko "na wcisk" ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

czerwonych byl potrzebował na jedną stronę, bo mam zgubione.

a te karbonowe to skąd masz i w jakim kolorze?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Mam jedynie czerwone od swojego z demontażu :(

Carbonowe kupowałem na Allegro w kolorze carbonu :D

chyba masz jedynie białe ;) bo czerwone biorę w ciemno :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jo bych chciał zakupić te białawe :twisted: jeśli jeszcze dostępne, daj znać czy jeszcze je masz ;)

P.S. Napisz jak zamontowałes te z allebiednie. :mrgreen:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mogę Ci sprzedać to małe bo już 2 carbonowe zdążyłem zgubić i zamontowałem na jedną stronę białe ;)

Ale byłem zły.... A kleiłem na poxipol i to w dużej ilości i odtłuściłem i zmatowiłem... Nie wiem jak to się odkleja... Chyba trzeba wkrętem zamocować :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No ja niestety potrzebuję konkretnie dłuższego (tego od góry) na prawą stronę (jesli to ma jakies znaczenie :roll: , jeśli je zamontowałeś to lipa (poczekam, aż kupisz następny komplet z alledrogo i znowu będziesz chciał je opchnąć) :mrgreen:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

mówiłem, że to niełatwe będzie to przykleić - bak jest z ABSa pewnie a cholerne paski też, lub co gorsza z polipropylenu albo jeszcze innego gównianego plastiku - tylko dedykowane kleje, żadne matowienie odtłuszczanie nie pomaga.... nawet trytytki się tu nie użyje ;) może bym próbował pasowanie na ścisk z taśmą dwustronną i grubą i cienka jakoś :?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Spoko już mogę sprzedać ;) cena: 50 zł + przesyłka :D

A tak na poważnie to jaka cena za ten prawy górny jakbyś sprzedał bo z tą ceną to popłynąłeśśśś :oops:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ok ok, bo już myślałem, że w firmie ze śmigłem w logo pracujesz ;)

A tak a propos, to w moim jest na środku tego plastiku - którego brakuje - wejście na śrubkę (czyt. gwint) - wy tez tak macie? :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak tak ;) Tam jest taki montaż. Na pasku bocznym jest plastikowa śruba, pasek oryginalnie jest zarówno wkręcany jak i przyklejany na silikonopodobny klej w kolorze czarnym :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dzisiaj tak szaleliśmy z Krzyzakiem po puszczy bydgoskiej, że zgubiłem jeden z tych plastików (mniejszy) ;). Czy ktoś wie gdzie można je dostać (na motoallegro nie mogę znaleźć)? Mam nadzieję, że nie będę musiał znowu odwiedzać salonu BMW bo cena mnie pewnie zabije :-?

pozdrawiam

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

na alledrogo może znajdziesz gościa który wykonuje te cuda z pseudo-carbonu... albo nawet z oryginalnego :twisted: i chce dużo złotówek - kto to sobie u nas takie sprawił??? ;)

zrób tak jak Peterka - tanio, szybko, trwale - Peterka do tablicy! prosimy o relacje :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
zrób tak jak Peterka - tanio, szybko, trwale - Peterka do tablicy! prosimy o relacje :D

Wkurzały mnie te odpadające plastiki dlatego

1. Znalazłem w garażu jakiś kawałek czarnego plastiku o gr 2mm

2. Przy pomocy nożyc do blachy nadałem pożądany kształt :mrgreen: brzegi musiałem przeszlifować papierem

3. Przykleiłem na kropelkę ;)

a wygląda to tak:

DSC00134.jpg

Sorry, że taki brudny :D

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No jest to jakiś sposób :-D ale ja zgubiłem dopiero jeden więc się waham czy skorzystać z Twojej rady czy zainwestować w nowy, w każdym bądż razie dzięki :beer: pozdrawiam

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak bedziesz kupowal... to ja potrzebuje ten duzy gorny - tylko bialy ;) podzielimy sie kosztami jak beda w miare normalne :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mam w garazu chyba dwa małe i jeden duzy, napiszcie na prv adres pocztowy to wam wyśle. nie pamietam w jakim są stanie, na pewno uzywane.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

o właśnie...

w ubiegłym tygodniu tez odpadł jeden dłuższy pasek z wacka, jedyne co mi przychodzi do głowy to butem go zahaczyłem. Może komuś zalega czarny i chciałby się podzielić?

Edytowane przez Marcin N

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×