Skocz do zawartości
slawekkepa

POZDROWIENIA Z KALISZA

Recommended Posts

Witam, właśnie kupiłem sobie BMW f650 CS, polowałem na GS, ale cena czyni cuda – trafił się tani CS – no to jest. Szukałem w Internecie informacji na temat CS i natrafiłem na to Forum, myślę że Wasze, bogate doświadczenie może mi się przydać – jeśli pozwolicie :) . Witam i pozdrawiam.

Sławek.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj!

Tylną piastę do CS-a mam opanowaną jakby co :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

dzięki za tak liczne przywitanie :), tylną piastę mam wporządku ( narazie !) jestem na etapie wymiany oleju - bo było mało na bagnecie - i kleje plastiki bo troche pourywane, ale fajny motorek że miło patrrzeć:)

2005 rocznik, 35 tyś.km, ABS, podgrzewane manetki, świeży import z Francji, po małej glebie, ale prosty.

Pozdro.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Powitać Kaliszfornię :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Sześć Cena Czyni Cuda :beer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

hejka, widzę że w Kaliszu jest kilku fanów beemki , a więc tak- mieszkam w Opatówku, pracuję w Skalmierzycach a śmigam gdzie się da 8-) , pare lat temu dosiadałem Fazera, potem dwa lata miałem Maxima 700, ostatni sezon pojeździłem SV 650, no i teraz zakupiłem F 650 CS. Oglądałem GS i Aprilkę a tu nagle wpadł mi ten wynalazek w ręce :lol: - zobaczymy, na razie się cieszę :lol: i zapoznaje z maszyną, czeka mnie jeszcze rejestracja, myślę że jesień będzie długa to pośmigamy.

pozdrawiam.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Do Kaliszforni mam nie daleko, tak więc do zobaczenia gdzies !

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×