Skocz do zawartości
AdamMielno

Kupię części do F650GS od 2007 roku.

Recommended Posts

Przywitalnia

Tu kierujemy pierwsze kroki by się przedstawić i przywitać

Serdecznie zapraszam

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Potrzebuję zegary,przednią lampę ,owiewki,tłumik,mocowanie zegarów i inne.tel.791805222

Potrzebuję koło dwumasowe do Golfa IV Tdi :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Adam a czego ja potrzebuje ale bez przywitania wstydze sie prosić :mrgreen:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jeszcze frytki do tego? Przypomina mi się jedna z rutynowych kontroli ze strony policji (zatrzymywali na wiosnę wszystkich, jak leci- dokumenty, trzeźwość)- "Dokumenty!". Anie dzień dobry, ani kim jest, ani stopnia, ani "pocałuj mnie w d**ę".

Chyba wychowano mnie w jakichś przedpotopowych normach, bo spotykam się z tym już prawie wszędzie- zlecenia, pytania o korepetycje, czy przedmioty allegro.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Potrzebuję zegary,przednią lampę ,owiewki,tłumik,mocowanie zegarów i inne.tel.791805222

Potrzebuję koło dwumasowe do Golfa IV Tdi :)

Sprzęgło pękło?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Sprzęgło pękło?

Nie, ale rzuca się precyzyjnie do celu :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

nie denerwujcie mnie kołem dwumasowym, bo przez takie coś wymianan sprzegła kosztowała dwa razy tyle i rozwiał się sen o zakupie butów w sierpniu

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

a skoro przy temacie części do GS

czy owiewki, czy też boczne pokrywy atrapy baku różnią się jakoś do i po 2003?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
nie denerwujcie mnie kołem dwumasowym, bo przez takie coś wymianan sprzegła kosztowała dwa razy tyle i rozwiał się sen o zakupie butów w sierpniu

Urzędasy, Panie. Unijne żabojady wymyśliły, że powyżej 100-110KM w ropniakach bez tego się nie da.

Ale polak potrafi i część warsztatów to już obchodzi, podobnie, jak DPF.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
a skoro przy temacie części do GS

czy owiewki, czy też boczne pokrywy atrapy baku różnią się jakoś do i po 2003?

Tak, inne są boczki, szyba, błotnik oraz lampa tylna i przednia. Ponadto inny kształt bagażniczka za siedzeniem. Chociaż znam motocykl gdzie do rocznika - 2003 "przeszczepiono" nowe boczki i błotnik tak więc sposób mocowania jest chyba taki sam.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tutaj widać fajnie różnice (na zdjęciu maszyna Krzyzaka 2004 r. i moja ze starym przodem 2000 r. - teraz jest 100x ładniejsza :))

20100606%252528001%252529.jpg

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Potrzebuję zegary,przednią lampę ,owiewki,tłumik,mocowanie zegarów i inne.tel.791805222

Potrzebuję koło dwumasowe do Golfa IV Tdi :D

Sprzęgło pękło?

No niestety :evil: jeszcze jedzie, ale tarcza się ślizga, chyba wymienię cały komplet żeby przez następne 250 tyś nic nie grzebać :|

Dodatkowo to był taki właśnie konkretny odzew na post zainteresowanego kupnem części - w tym samym stylu - ni stąd nizowąd (jakkolwiek by sie to pisało) bez przywitania się :)

nie denerwujcie mnie kołem dwumasowym, bo przez takie coś wymianan sprzegła kosztowała dwa razy tyle i rozwiał się sen o zakupie butów w sierpniu

Być moze nie ominie mnie zakup akurat butów, ale czegoś w podobnym stylu :|

Urzędasy, Panie. Unijne żabojady wymyśliły, że powyżej 100-110KM w ropniakach bez tego się nie da.

Ale polak potrafi i część warsztatów to już obchodzi, podobnie, jak DPF.

DPF zazwyczaj wycinają :twisted: a dwumase zastepuja sztywnym kołem (czy jak tam nazywaja) i wtedy podobno [problemu tez juz nie ma, ale nie smiem tego sprawdzac, tzn wiem, że to działa, bo mó braciak zarzucił sztywne koło ale czy ja wiem...? nie wiem :)

Tak, inne są boczki, szyba, błotnik oraz lampa tylna i przednia. Ponadto inny kształt bagażniczka za siedzeniem. Chociaż znam motocykl gdzie do rocznika - 2003 "przeszczepiono" nowe boczki i błotnik tak więc sposób mocowania jest chyba taki sam.

Będzie to samo mocowanie, poza chyba przednią szybą w kwestii ilości wkrętów. :roll:

Tutaj widać fajnie różnice (na zdjęciu maszyna Krzyzaka 2004 r. i moja ze starym przodem 2000 r. - teraz jest 100x ładniejsza )

Vengosh to Twoje zdanie :lol:

A obrazka nie widac :|

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×