Skocz do zawartości
Peterka

Sprzedam Dakara

Recommended Posts

Sprzedany..

Edytowane przez peterka

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Fajny:P. Ale mam jedno pytanie. Jak taka agresywna "kostka" zachowuje się na asfalcie? używałeś tej oponki głównie do szutrów i terenów? Czy na długie trasy też się nada?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Fajny:P. Ale mam jedno pytanie. Jak taka agresywna "kostka" zachowuje się na asfalcie? używałeś tej oponki głównie do szutrów i terenów? Czy na długie trasy też się nada?

Poczytaj tu viewtopic.php?f=2&t=736&p=33690&hilit=do%C5%9Bwiadczenia+z+oponami&sid=54aae738723f82cb381ff07ff1644fda#p33690 , na pewno coś znajdziesz w tym temacie :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dzisiaj wymieniłem filtr powietrza i klocki z przodu (tył prawie nowy) :beer:

Czy już pisałem, że do moto w cenie są stelaże pod kufry lub sakwy? Jak ktoś chce mogę dodać gratis nowe, czarne sakwy Crosso model Expert Big :D

Fotka z wypadu wakacyjnego w Góry Kamienne:

Zdj%2525C4%252599cie0436.jpg

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Promocja!

Cena 11500zł biggrin.png

Edytowane przez peterka

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kolego ten twój Gs to dużo wyższy od cywilnej wersji? Zdecydowanie szukam Gs-a ale nie wiem czy odpowiadał by mi w wersji Dakar. Mam 170 cm wzrostu. Szkoda że mam taki kawał drogi do ciebie bo byśmy przymierzyli;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nokian. Ty sie nie zastanawiaj tylko bierz. Druga taka okazja moze Ci sie nie trafic. Bedzie Pan zadowlony. ;)

Ja mam 174cm i nie widze problemu, a Peterka tez nie wyglada jak Kliczko (Peterka - bez urazy ;) ) i dosięga do ziemi bez obcasów.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Peterka zapomniales dodac m.in ze z tylu masz praktycznie nowa zebatke superspox ktora spokojnie przejedzie jeszcze ponad 20 tys km...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kurde, szukam gdzieś w pobliżu (łódzkie) żeby przymiarke do dakara zrobić ale nie ma:( . Latałem na Yamaszce dt 125 a to do niskich nie należała, wysokość siodła to bodaj że 890cm, tyle że lekka. Dakar ciężki i nie chciał bym parkingówek, jakoś tak wstyd by było hihihihi

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ciężki?

ciężki to jest Tiger 1050... no może nie jest megaciężki ale manewry przy użyciu koniuszków palcy nie są zbyt komfortowe przy tym monstrum

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Parkingówka może Ci się sdażyć, jeśli masz talent albo niefart, nawet na skuterze :lol:

Każdy wysoki motek w przechyle ciągnie do ziemi - grawitacja jest bezlitosna.

Dakara nie musisz się bać. To bardzo przyjazna maszyna mimo wysokości.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Kurde, szukam gdzieś w pobliżu (łódzkie) żeby przymiarke do dakara zrobić ale nie ma:( . Latałem na Yamaszce dt 125 a to do niskich nie należała, wysokość siodła to bodaj że 890cm, tyle że lekka. Dakar ciężki i nie chciał bym parkingówek, jakoś tak wstyd by było hihihihi

A skad dokladnie jestes...zle szukales bo z lodzkiego to ja w samej lodzi mieszkam i mam dakara wiec jest gdzie przymiarke zrobic. pisz na pw to jest szansa cos w weekend pomyslec, a jak nie week to poniedzialek. albo ja gdzies podjade albo podjedziesz do mnie. pozdro

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Peterka zdradzisz na co chcesz zmienic ? 8-) lzejsze czy ciezsze?

Kiedyś mówił o lżejszym - bardziej "krzaczastym" - Był z jakimś Lucem na Ukrainie czy cóś :lol:

Edytowane przez Jarek

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mówił coś o jakiejś pomarańczy czy coś :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

wspominal cos o nowym terenowym BMW czyli husqvarnie :D

btw husqv podobno ma wypuscic model terenowy z rotaxem bedacy nastepca te630. ja wciaz licze na jakis model enduro-adventure ciezszy ale z silnikiem 900cm3 (rozwiercony silnik z f800gs) z duzo lepszym niz w bmw zawieszeniem

Edytowane przez MTBiker

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pomarańcza :roll: - strasznie podoba mi się ten KTM Freeride ale musiałbym mieć i tak drugi sprzęt długodystansowy więc to raczej jako 2 moto. Niedaleko jest też do kupienia KTM 690R ale go MTBiker odradzał bo się psuje :mrgreen:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pomarańcza :roll: - strasznie podoba mi się ten KTM Freeride ale musiałbym mieć i tak drugi sprzęt długodystansowy więc to raczej jako 2 moto. Niedaleko jest też do kupienia KTM 690R ale go MTBiker odradzał bo się psuje :mrgreen:

A to już chyba nieaktualne :) Zobaczę dziś na warszawskim browarze czy Stoner ma smar pod paznokciami :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Niedaleko jest też do kupienia KTM 690R ale go MTBiker odradzał bo się psuje :mrgreen:

:P :P :P Jassssne a Stonerowi to nie odradzal bo go nielubi ?? :P :P :P

Zwracalem uwage na choroby charakterystyczne dla modelu i tyle

Edytowane przez MTBiker

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nieaktualne..

Edytowane przez peterka

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Moja obniżona kanapa - dodam że rocznik 2007 :)

Uważam że ujawnienie tego faktu powinno usprawiedliwić powrót do poprzedniej ceny :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×