Skocz do zawartości
Pawel

Vengosh z Cyklim wkładac slicki !!! :-)

Recommended Posts

Zrobi Wam się bliżej do siebie. Eh że ja nie mam autostrady nad morze. Co ja gadam, przecież do COX'a mam! Tyle że przez niemce :lol:

Z resztą sami zobaczcie

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zajebiście. Jeszcze niech dołożą trochę nowych tras poza asfaltem. :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Zajebiście. Jeszcze niech dołożą trochę nowych tras poza asfaltem. :lol:

Wystarczy pojechać krajowymi :lol: :lol: :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Szkoda tylko, ze za czas jakis beda platne

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Najważniejsze że o dobrą godzinę skróci się dojazd do Torunia!A ja wprawdzie na slicki nie zmieniam, ale testowałem w ostatnią sobotę jeżdżąc z Bawarką inny model BMW... :mrgreen:i w końcu za nią nadąrzałem :oops:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A ja motórem po autostradzie i tak jeździć nie będę, nuda! :-D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Eee, z wami to tak zawsze, człowiek wypatrzy coś ciekawego, ma nadzieje że błyśnie, dupa blada :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Paweł, ja z racji częstych wyjazdów często sprawdzam sobie http://www.skyscrapercity.com/forumdisplay.php?f=240 w miarę aktualne informacje o inwestycjach drogowych. Jak 17 września jechałem na Śląsk 10 godzin z Trójmiasta, w tym przez sam Toruń 1,5 godziny, to nawet sobie nie wyobrażasz jak tęskniłem za otwarciem tego 62 km odcinka!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
w tym przez sam Toruń 1,5 godziny, !

Była ciekawa audycja w radio? :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
w tym przez sam Toruń 1,5 godziny, !

Była ciekawa audycja w radio? :lol:

Był u "Ojca" na herbatce :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cox! :evil: jakbym Maybacha przed sobą zobaczył, osobiście pasażerowi parę liści (nie koniecznie herbacianych) bym sprzedał, bo mam osobiste powody! Słuchałem RMF drodzy parafianie, tfu! forumowicze! :lol: a korek, jak to w Toruniu, zachciało mi się na drugą stronę Wisły jechać przez miasto a nie przez Lubicz!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Cox! :evil: jakbym Maybacha przed sobą zobaczył, osobiście pasażerowi parę liści (nie koniecznie herbacianych) bym sprzedał, bo mam osobiste powody! Słuchałem RMF drodzy parafianie, tfu! forumowicze! :lol: a korek, jak to w Toruniu, zachciało mi się na drugą stronę Wisły jechać przez miasto a nie przez Lubicz!

Oj nie wiem nie wiem czy z tymi liściami to taka łatwa sprawa tam penie jakaś moherowa obstawa jest :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No co wy Rydzyk nie ma Maybacha sam słyszałem jak mówił w telewizorni, ze to pomówienia jakieś są i on nawet nie wie co to maybach :) czepiacie się faceta on lewituje w powietrzu a czarna sutanna może sprawia takie wrażenie wizualne i tyle. :D

Nie gadajcie tyle tylko zapisujcie ołówkami numer konta i wysyłajcie kasiore bo lewitacja kosztuje a i czarny materiał blednie i się przeciera na zakretach :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No co wy Rydzyk nie ma Maybacha sam słyszałem jak mówił w telewizorni, ze to pomówienia jakieś są i on nawet nie wie co to maybach :)

Oglądasz TV Trwam? :lol:.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pewnie ma nowa aplikacje na ajfona: +app ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×