Skocz do zawartości
lcoo

Witam forumowiczów

Recommended Posts

Witam maniaków GS-ów :lol:

Jak większość w tym dziale przymierzam się do zakupu GSa.

Mam na imię Łukasz wiek prze 30-ką ;)

Miałem okazję przejechać się cywilnym F650GS i jakoś tak fajnie się na nim jeździło :lol:, a że z racji, iż mieszkam w Wawie i nie wyobrażam sobie roku 2012 spędzając dziennie 100-200km w samochodzie(w mieście) lub ok. 200-300km po trasie postanowiłem przesiąść się na 2oo.

Mam upatrzonego GSa od znajomego z faktycznym przebiegiem 23000km, cena nie jest może niska, bo 14500zł za 2002 lub 2003r (dokładnie nie wiem), ale jest zadbany, nowe opony, klocki hamulcowe.

Mam nadzieję, że nie raz będziemy się widywać z forumowiczami na terenie.

Pozdrawiam.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Sześć :beer:

Gratuluję dobrego wyboru.

Wrzucaj fotki i ocenimy/pomożemy :lol:

W Wa-wie jest sporo naszych, na pewno Ci pomogą w ocenie na żywo motóra, cobys bomby nie kupił :lol:

P.S. Pierwszy ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Fotek na razie nie mam, ale może uda mi się jeszcze w tym roku pojeździć na tym GSie jak będzie przyzwoita pogoda i czas. GS garażuje 150km od Wawy, więc nie tak łatwo to wszystko zgrać, a właściciel GSa za granicą... ;)

Na chwilę obecną inwestuję w strój, a moto będzie wczesną wiosną.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pociągniemy temat w przywitalni... :lol: Jeździłem w niedzielę tym F650GS o którym pisałem w pierwszym poście, mimo chłodu zrobiłem 400km (a właściciel przez cały sezon 300km :P).Wiem trochę więcej o tym motocyklu: produkcja połowa 2002r, przebieg 25100km, stan wizualny: bez zadrapań, wgnieceń, motocykl nie miał przygód.

Opony Michelin 80%, nowe klocki, olej, filtr. Brak podgrzewanych manetek i ABS - nie widzę przycisku do ABS, ani tych "pasków" przy piaście koła, które to chyba są od ABS? Jest natomiast kufer centralny Givi, osłona i gmole silnika, jest też chyba stelaż pod kufry boczne. Moto jeździ bardzo fajnie, nic nie wycieka. I moje pytanie brzmi, czy warto motocykl z tym konkretnym wyposażeniem kupić za 14000zł? Najbardziej zastanawia mnie ten brak ABSu? W samochodzie zastosowanie ABSu nie podlega dyskusji, a w motocyklu?

Właściciel, to mój znajomy od którego kupiłem już nie jeden pojazd (albo mi go sprowadzał), więc mam pełne zaufanie, zresztą stan moto to potwierdza. Chce go sprzedać, ponieważ przymierza się do większego BMW:). Nie mam zdjęć tego motocykla.

Ceny na all... i oto... są delikatnie mówiąc różne.

Co sądzicie o takim zakupie? Warto za te pieniądze, czy to za drogo?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
lepiej rzuć to na wątek "zamierzam kupić moto" :))

MeJustine +1 :lol:

Przywitalnia nie jest najlepszym miejscem do rozważań o zakupie, a do tego dochodzi fakt, iż ci którzy Cię przywitali nie zawsze wracają do dalszych wpisów w przywitalni,a mogą mieć duże doświadczenie w sprawach o które pytasz.

Ja sam chętnie przeleję kilka myśli - ale może nie w przywitalni. Decyzja należy do Ciebie :P

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×