Skocz do zawartości
TomekPe

Cześć Wam

Recommended Posts

Niedawno udało mi się rozszerzyć zakres mojego kawałka plastiku :)

Od jakiegoś czasu zbierałem informację na temat różnych motocykli, pod kątem rozpoczęcia swojej przygody z zostawianiem jednego śladu. Oprócz rozmów, szperałem też trochę w necie. Tak też trafiłem na Wasze forum- obecnie jestem na etapie utwierdzania się w przekonaniu, że F650GS będzie dobrym wyborem.

Co prawda nigdy nie miałem przyjemności przymierzenia się do tej maszyny, ale mam nadzieję że to tylko formalność :)

Mam już część ciuchów, a budżet na sam motocykl przewiduję w granicach +- 12000, mam nadzieję, że wystarczy na jakiś model z >2001

(na bieżąco śledzę dział sprzedażowy i wiem że może nie być lekko ;/)

Przy okazji pytanie: jak jest z tymi zimowymi "okazjami"- rzeczywiście na początku sezonu będzie zauważalna podwyżka cen?

Śnieg ogranicza dodatkowo możliwość sprawdzenia takiego motocykla- pozostaje tylko wizyta w serwisie?

Jak jest ze sprowadzaniem z zagranicy? może ma ktoś doświadczenia ze sprowadzaniem ze stanów?

Będę wdzięczny za każdą wskazówkę.

Pozdrowienia z Warszawy

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj!

Taka rada ;)

Jesteś w przywitalni - tutaj się witamy i poznajemy. Jeżeli zależy Ci na uzyskaniu odpowiedzi na konkretne pytania to najlepiej poszukaj podobnego wątku w odpowiednim dziale i tam sobie pogadamy częściowo merytorycznie, a częściowo z przymrużeniem oka ( tak już tutaj mamy ), ale pytaj śmiało.

No to jeszcze raz witaj :)

Edytowane przez Jarek

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Lewa! Widzę że Jarka już poznałeś więc teraz to już tylko z górki :-P :beer: Pytaj i szukaj ......Może najpierw szukaj a potem pytaj :!: ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cześć.

Dobry wybór :)

W zimie taniej ale mniejszy wybór i ograniczenia w testowaniu, na wiosnę odwrotnie, więc zawsze coś za coś. Powodzenia!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj.

W tej cenie zdecydowanie polecam forumowego Dakara Peterki ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bardzo ładne powitanie. Powitano nowego Tomasza. :)

Za zgrabny i miły wstęp ma u mnie +1, chociaż nie wiem, co to +1 znaczy... ;) :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

racja, jest trochę wątków których jeszcze nie odwiedziłem- pewnie znajdę tam sporo ciekawych informacji... do zobaczenia w pozostałych zakątkach forum :)

PS: jestem z Warszawy

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Powitać kolejnego Warszawiaka :) - jak będziesz chciał jakiegoś GSa oglądać w okolicy, testować albo przejechać się dakarem w wersji street to wal na priv.

zdrówka

:beer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj;) a nawiasem mówiąc ze Stanów GS-a nie da się sprowadzić na zamówienie, sprowadzają przeważnie czoperki, rozpytywałem, nieopłacalny transport.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Powitać kolejnego Warszawiaka :) - jak będziesz chciał jakiegoś GSa oglądać w okolicy, testować albo przejechać się dakarem w wersji street to wal na priv.

zdrówka

:beer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj;) a nawiasem mówiąc ze Stanów GS-a nie da się sprowadzić na zamówienie, sprowadzają przeważnie czoperki, rozpytywałem, nieopłacalny transport.

Dzięki za podpowiedź- dostałem niedawno wstępną propozycję, jednak nie znam jeszcze szczegółów- jeśli będzie to warte zachodu, pewnie podzielę sie spostrzeżeniami

Edytowane przez TomekPe

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×