Skocz do zawartości
Marcin

Znow mi się nudzi - czyli inteligentny kontroler do światel dodatkowych

Recommended Posts

Tsa... To tak jak samodyscyplina cielesna i powstrzymywanie się od masturbacji - każdy wie, że to jest złe, że od tego rosną włosy na stopach i usycha rdzeń kręgowy - a jednak...

U nas mówią, że włosy rosną na dłoniach, ale skoro u was na stopach, to cóż zostało mi powiedzieć...co kraj, to obyczaj... :lol:

A o rdzeniu kręgowym to nie słyszałem, za to doszły mnie wieści, że masturbacja uszkadza wzrok i słuch... :lol: :lol: :lol:

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mygosia chyba niewysoka to pewnie z rodu hobbitów, stąd włosy na stopach :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zaczęło się od regulacji, a skończyło na masturbacji. Zimo odejdź!

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zaczęło się od regulacji, a skończyło na masturbacji. Zimo odejdź!

Popieram :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

U nas mówią, że włosy rosną na dłoniach, ale skoro u was na stopach, to cóż zostało mi powiedzieć...co kraj, to obyczaj... :lol:

A o rdzeniu kręgowym to nie słyszałem, za to doszły mnie wieści, że masturbacja uszkadza wzrok i słuch... :lol: :lol: :lol:

może w tamtych okolicach robią to nogami :-) taki fetysz

uszkadza wzrok i słuch powiadasz...

...Alik i ja nosimy okulary... :ugeek: :mrgreen:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

i depilujecie dłonie? ;)

nie, córki nam wygryzają podczas zabawy ;-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Marcin a o czujniku cofania nie myślałeś?? :)

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie, ale park assist jak w nowszych VW by sie przydal. Puszczam kierownicę i ładnie kopertka zaliczona ;D

A i Lane Assist co by utrzymywał mnie w środku podwójnej ciągłej ;) albo przy omijaniu korka zebym przypadkiem pasa nie zmienił.

I jakis asystent nerwowości. Wczoraj koleś jadący autem przede mną wyrzucił przez okno niedopałek. Praktycznie na moje moto. Zatrzymałem się, podniosłem, dojechałem do swiatel i wrzucilem mu go z powrotem przez otwarte okno ;D

Tak na poważniej to ja mam kilka pomysłów na usprawnienie moto, ale brakuje mi typowej wiedzy technicznej, a tutaj, jak widzisz, kazdy temat konczy sie prędzej czy później offtopem.

Edytowane przez Marcin
  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cóż zima długa możesz myśleć o systemach :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie, ale park assist jak w nowszych VW by sie przydal. Puszczam kierownicę i ładnie kopertka zaliczona ;D

A i Lane Assist co by utrzymywał mnie w środku podwójnej ciągłej ;) albo przy omijaniu korka zebym przypadkiem pasa nie zmienił.

I jakis asystent nerwowości. Wczoraj koleś jadący autem przede mną wyrzucił przez okno niedopałek. Praktycznie na moje moto. Zatrzymałem się, podniosłem, dojechałem do swiatel i wrzucilem mu go z powrotem przez otwarte okno ;D

Tak na poważniej to ja mam kilka pomysłów na usprawnienie moto, ale brakuje mi typowej wiedzy technicznej, a tutaj, jak widzisz, kazdy temat konczy sie prędzej czy później offtopem.

Marcin + 1 za akcję z niedopałkiem :)

Co do modyfikowania moto, to powiem ci tyle, że ja miałem kilka pomysłów w głowie. Część z nich weszła w życie część nie, a inne zostały zastąpione przez patenty służące do czego innego. Przykład: chciałem zmajstrować urządzenie, które wyłączy mi kierunkowskazy (prawy bądź lewy), po 5-6 mignięciach. Dlaczego? Bo zapominałem wyłączać i kilkarazy zdezinformowałem kierowców puszek, co mogłem ciężko przypłacić. Później zamontowałem brzęczyki, które sygnalizują mrugające kierunkowskazy i już nie muszę kombinować z automatycznym rozłącznikiem, bo piszczenie nie pozwala zbyt długo wytrzymać przy włączonych "kierunkach". ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jeszcze musisz zamontować wyłącznik brzęczyków, aby radość była pełna. :D

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Po co jak już mam. :) Brzęczyki wyłączam tym samym, co kierunkowskazy. :P ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ktoś mi przyprawił Maiordomusa...o so hozi?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisałeś za dużo postów i teraz musisz otwierać drzwi wszystkim nowym ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To powinno chyba być "Odźwierny"... :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×