Skocz do zawartości
Ramoneska

Witam wszystkich!

Recommended Posts

Witam forumowiczów, chcę zwiększyć wiedzę o F 650 i może pomożecie dobrać ładny egzemplarz dla piękniejszej połówki :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Powitano :)

Lwówek Śląski - piękne tereny. :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj,

Jestem pewien, że sprzedający "wyjadacze" coś doradzą.

Ostatnio panuje forumowa wyprzedaż zwana pomorem.... która tak naprawdę jest zaprzeczeniem kryzysu, bo sprzedający zmieniają na lepsze / większe. :) :-D

Powodzenia!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj,

Jestem pewien, że sprzedający "wyjadacze" coś doradzą.

Ostatnio panuje forumowa wyprzedaż zwana pomorem.... która tak naprawdę jest zaprzeczeniem kryzysu, bo sprzedający zmieniają na lepsze / większe. :) :-D

Powodzenia!

Nie zgodzę się, niestety nie zmieniam na większe, chyba, że zdarzy się cud/totolotek.

Witaj. Matrixowy był ładny, nawet z niższym siodłem, ale się spóźniłeś.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie zgodzę się, niestety nie zmieniam na większe, chyba, że zdarzy się cud/totolotek.

no sorry Logan - pewnie źle zrozumiałem między innymi Twój post: http://f650gs.pl/topic/1264-bmw-f650-95/page__p__19399__hl__logan__fromsearch__1#entry19399

Bardzo polubiłem to moto, wjeździłem się w 2 kółka, ale ten singielek jest za słaby i za głośny dla mnie- jednak bardzo dużo przejazdów mam z pasażerką i Twin będzie dla mnie dużo lepszym rozwiązaniem.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam i polecam moje Xcountry z 2007r. za przyzwoita kwotę bo chyba bym zmienił na dakara. Xcountry jest lżejszy od f650 w sam raz dla płci pięknej.

0ea0f6f152b6eab8gen.jpg

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

no sorry Logan - pewnie źle zrozumiałem między innymi Twój post: http://f650gs.pl/top...h__1#entry19399

Bardzo polubiłem to moto, wjeździłem się w 2 kółka, ale ten singielek jest za słaby i za głośny dla mnie- jednak bardzo dużo przejazdów mam z pasażerką i Twin będzie dla mnie dużo lepszym rozwiązaniem.

A zwróciłeś uwagę na datę? sporo się w międzyczasie pozmieniało, o czym kilkukrotnie napominałem ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Logan, nie idźmy w przywitalni w OT. Przyjmuję, że w "międzyczasie" coś się pozmieniało, że już o tym pisałeś (a ja przeoczyłem) i że to było pół roku temu więc względnie dawno.

Podtrzymuję dla odmiany, że moje wrażenie jest jakie jest - wymiana sprzętów "w górę" na R1200, na DL1000, itp. i nawet jeżeli jeszcze nie kupione, to trwa polowanie...

I oczywiście wszystkim Wam, zmieniającym / szukającym - powodzenia!

Remol - jeszcze raz witam :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Sześć :beer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hmm, no to Cię powitam 2 razy bo postów nie można teraz kasować ;)

:)

Edytowane przez Doodek

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×