Skocz do zawartości
Ramoneska

Kupię F 650 do 7tyś.

Recommended Posts

Jak w temacie, szukamy F 650 do kwoty ok 7tyś, miło widziana doinwestowana (szyba, manetki itp )

To są motki bez manetek? :D
  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Och czepiacie się szczegółów, manetki, oczywiście chodziło mi o grzane....:) Chyba, ze stan naprawdę dobry i wtedy można doposażyć, ale wiem ile to kosztuje....

Były jakieś znaczące różnice pomiędzy F 650, a wersją ST, wizualne widzę, ale technicznych nie znam.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ja swoją fkę na allegro mam na dniach wystawiać w cenie 7000

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Och czepiacie się szczegółów, manetki, oczywiście chodziło mi o grzane.... :) Chyba, ze stan naprawdę dobry i wtedy można doposażyć, ale wiem ile to kosztuje....

Były jakieś znaczące różnice pomiędzy F 650, a wersją ST, wizualne widzę, ale technicznych nie znam.

Przyzwyczaisz się ;)

Co do różnic: Zegarek zamiast temperatury oleju, 18' zamiast 19' przedniego koła. Coś jeszcze?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
. Coś jeszcze?

Kontrolka temperatury w ST jest oznaczona ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ja swoją fkę na allegro mam na dniach wystawiać w cenie 7000

Podaj, może jakieś szczegóły, fotki i podobne tematy :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Właśnie ten....umawiałem się z gościem od dwóch tygodni, a dziś zadzwonił, że jednak nie sprzedaje zostawia w domu dla ojca.

Może ściemnia, skoda bo bliziutko.

Szukam dalej, ach cenna informacja kolor nie może być czerwony !!! ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Szukam dalej, ach cenna informacja kolor nie może być czerwony !!! ;)

Dlaczego nie czerwony? :ugeek: Czyżby temat z serii:

- mój ojciec miał 4 stłuczki nie ze swojej winy, za każdym razem winna była kobieta w czerwonym samochodzie

- ja miałem dwie stłuczki z nie swojej winy. Czerwone auto zaparkowało mi na tyłku - raz kobieta, raz facet ok 60-65l. Wczoraj miałbym kolejną - babka zapomniała popatrzeć na znaki i przecięła przez skrzyżowanie ze STOPem bez jakiejkolwiek reakcji, na szczęście wystarczająco wyhamowałem i miałem jak odbić.

- na trasie Katowice-Sosnowiec, jak jeździłem malaczem na uczelnię to nauczyłem się uważać na czerwone samochody, szczególnie z kobietą albo dziadkiem za kierownicą. W pierwszym semestrze regularnie odwiedzałem pobocze po zepchnięciu przez taką kombinację.

- moja luba miała jeden wypadek ze swojej winy. Pech chciał, że prowadziła firmową yariskę. Jaką? Czerwoną :mrgreen:

- kumpel kupił jakieś 6-7 lat temu ładne czerwone audi a4, nówka z salonu. Ładne było póki nie przesiadł się do innego auta, a audi dał żonie - teraz jest czerwono-niebiesko-białe, co stłuczkę wymienia to błotnik, to maskę, to drzwi na jakieś z demobilu.

....

mógłbym tak bez końca. Może jakbym sobie wymyślił, że np. niebieskie auta+kobieta/dziadek to jeszcze większe fatum, ale nie da rady. To są fakty :mrgreen: "Zaraziłem" tym kilka osób i o ile z początku pukały się w głowę, to teraz w pełni się z tym zgadzają, choć to po prostu dziwny zbieg okoliczności ;)

Edytowane przez ArturS

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dobrze, że nie trzeba tego przepisywać 5 razy i wysyłać ;)

Jeden nie lubi czerwonego, a inny czarnego - ja brązowego.

Motek ma być dla kobiety więc może musi pasować do butów, albo nie gryźć się z kolorem paznokci ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ale i podobno najbardziej awaryjne :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dobrze, że nie trzeba tego przepisywać 5 razy i wysyłać ;)

Jeden nie lubi czerwonego, a inny czarnego - ja brązowego.

Motek ma być dla kobiety więc może musi pasować do butów, albo nie gryźć się z kolorem paznokci ;)

i w tym cały ambaras !

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Temat zamknięty

Zakupione F 650, 96r, czarny z Belgi,jak dla mnie stan bardzo dobry. Dziękuję wszystkim za podpowiedzi i pomoc.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

×