Skocz do zawartości
kolan0

bmw f 650 gs

Recommended Posts

Hohoho, Twój motocykl nie raz był opisywany na forum. Fajnie że wpadłeś, rozwiejesz wątpliwości

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

no wlasnie zauwazylem. Wczoraj dopiero przeczytalem te posty i normalnie brak słow... ludzie pisza o moto ktorego na oczy nie widzieli...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Opowiadaj, opowiadaj, więc... ;)

I dużo zdjęć, szczegołów, a może znajdzie kupiec ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

a co tu opowiadac. moto z policji w sumie jak go kupilem to mial jakies 11-12 tys km ja zrobilem na nim okolo 10 tys. robione byly 2 palastiki bo byly popekane.. dokupilem siedzenie 2 osobowe i podnozki ( zona trula dupe ze siedzi sama w domu...) w sierpniu 2011 przed wyjazdem nad morze wymienialem zebatki klocki filtry olej od tego czasu moto ma zrobione jakies 3 tys.. do moto dorzucam tankbag held enduro turano ktory idealnie pasuje do gs 650. opony metzeler tourance jakies 90%,

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cóż mam rzec kolan0? Sam napisałem, że przebieg wydaje się mały, ale w kontekście (właśnie to sobie uświadomiłem) przebiegów jakie mają Pleśniaki pokazane dzisiaj przez Komira i Pleśniak mygosi, to przebieg w policji rzędu kilkunastu tys. km. wydaje się realny. Czy motonga sprowadzałeś sam, czy kupowałeś od handlarza w Polszcze? To dosyć istotna informacja, bo handlarze w kraju łanów pszenicy i bocianich gniazd mają takiego stajla, że jak widzą używany sprzęt, to zaraz kręcą liczniki do tyłu...

Podoba mi się ten biały zadupek. :) Nie rozumiem tylko dlaczego zwykłego GS-a Niemce zowiewkowali na Dakara... ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

LEff - co innego jest służba w wojsku i ćwiczenia terenowe [nie ma wojny, nie ma intensywnych akcji], a co innego w policji :)

Przynajmniej tak to sobie kombinuję ;)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

LEff - co innego jest służba w wojsku i ćwiczenia terenowe [nie ma wojny, nie ma intensywnych akcji], a co innego w policji :)

Przynajmniej tak to sobie kombinuję ;)

Dobrze kombinujesz, ale nie do końca. Policyjne ganiają głównie po asfaltach, a Bundeswehra także po poligonach. Poza tym nie bardzo orientuję się, na co teutońskie przepisy dot. pracy policjantów na 2oo pozwalają, a na co nie. Bo np. od października do kwietnia mogą mieć przymusowy postój w garażach. :D Teraz tak sobie gdybamy mygosiu, ale w rzeczywistości wiemy tyle, co nazwa ulubionego posiłku much... :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

moto przwiozl mi kolega ktory jezdzi do niemiec do roboty, i to nie jest handlarz... raz kupilem drag stara od handlarza i dziekuje.. nigdy wiecej... Św leff jesli chodzi ci o plastiki to powiem ci ze 2 znajomych tez ma gs 650 z 2002 roku i maja te same plastiki...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

bylem na paluku 2011r a raczej na akcji "pustynna burza"

Mamy chyab Ciebie nagranego B)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kolan0.... kilka GS- ów widziałem ale żaden po 23 000 nie miał tak usmażonego tłumika.... i Naprawdę nie wiem co trzeba robić i jak się starać aby do takiego stanu go po 20 tyś doprowadzić. Ja w spoim po 40 tys wypolerowałem ( a przed polerką wyglądał o niebo lepiej niz twój ) i po 11 tys przejechanych jakiś delikatny nalocik się pojawił.... W policji motocykle nie robią za ozdobę a i nie leża po pracy w błocie i solance.... Dla mnie stan jak na rocznik ok. ale przebieg sporo zaniżony. :drinkbeer:

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

[...] Dla mnie stan jak na rocznik ok. ale przebieg sporo zaniżony. :drinkbeer:

Jedynki z przodu przecież nie widać ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

tomekwino masz nr VIN WB10172A52ZH81737 przebieg mozesz cobie sprawdzic w serwisie. a jesli chodzi o tlumiki to zauwazylem ze te gs maja to do siebie ze sie tak przebarwiaja... 2 moich znajomych tez maja te roczniki co prawda przebieg maja okolo 30 tys i tlumiki tak samosie zachowuja. w ogole nie widzialem zeby w innych moto tlumiki przebarwialy sie tak jak w gs 650... a inna sprawa jest taka ze ja mam do dupy fotki.. ok sa przebarwione ale nie az tak ja to pokazuja zdjecia. przyjedz zobaczysz.. pozdrawiam aaa a jesli chodzi o motocykle w policji to miej pod uwaga to ze moto nie jezdzi sie caly rok nawet policji... u nich tez moto zimuje... policja nie jezdzi motocotylkami na kazde zgloszenie, to nie jest tez moto poscigowe nie oszukujmy sie to jest tylko 650. od poscigow sa inne motocykle..... predzej obstawiaja jakies imrezy, skrzyzowania ulic i takie tam pierdoly. pozdrawiam.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pasta to polerowania stali, filcowe kółeczko na wietrarę i godzina roboty a wydechy będą podziwiać nawet kolesie w skórzanych kurtkach bez rękawów, grożni tacy :-) Harlejowcy :-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

(...) np. od października do kwietnia mogą mieć przymusowy postój w garażach. :D

W Polsce policja ma garażowanie dopiero jak temperatura spadnie poniżej 80C.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

tomekwino masz nr VIN WB10172A52ZH81737 przebieg mozesz cobie sprawdzic w serwisie. a jesli chodzi o tlumiki to zauwazylem ze te gs maja to do siebie ze sie tak przebarwiaja... 2 moich znajomych tez maja te roczniki co prawda przebieg maja okolo 30 tys i tlumiki tak samosie zachowuja. w ogole nie widzialem zeby w innych moto tlumiki przebarwialy sie tak jak w gs 650... a inna sprawa jest taka ze ja mam do dupy fotki.. ok sa przebarwione ale nie az tak ja to pokazuja zdjecia. przyjedz zobaczysz.. pozdrawiam aaa a jesli chodzi o motocykle w policji to miej pod uwaga to ze moto nie jezdzi sie caly rok nawet policji... u nich tez moto zimuje... policja nie jezdzi motocotylkami na kazde zgloszenie, to nie jest tez moto poscigowe nie oszukujmy sie to jest tylko 650. od poscigow sa inne motocykle..... predzej obstawiaja jakies imrezy, skrzyzowania ulic i takie tam pierdoly. pozdrawiam.

To oczywiście tylko moja opinia dot. przebiegu po oględzinach ze zdjęć i przeliczeniu 2200 rocznie to malutki przebieg. Zawsze mogę sie mylić a motocykl mógł nie jeździś sezon lub dwa. Aby sprawdzić po Vin, trzeba pojawić się z dowodem rejestracyjnym... Ewentualny kupiec zawsze moze to uczynić. Uważam iż sztuka warta zainteresowania.

PS. taki to żywot, mam samochód ( raczej Pani żona ma do pracy ) z 2001r z przebiegiem obecnie 98 000. Też nikt mi pewnie nie uwierzy, bo serwisu ASO nie widział od 2004r, w którym to go z resztą kupiłem z przebiegiem 28 000 8-).

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ja mój sprawdzałem w serwisie po numerze VIN bez dowodu rejestracyjnego, zanim go kupiłem

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ja mój sprawdzałem w serwisie po numerze VIN bez dowodu rejestracyjnego, zanim go kupiłem

Procedury procedurami, a człowiek człowiekiem ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

tłumiki się opalały i to różnie, u mnie przy 20tys też prawy był podobny, lewy mniej ... ale kwestii plastików to nie rozumiem, w polizei na pewno nie zmieniali ich dla lansu czy jaj, poza tym zobaczcie ile kosztują te w tym malowaniu w bmw :o na 100% z fabryki nie wypuszczali GSów w malowaniu Dakarów :? to chociażby marketingowo nie ma sensu...

rozumiem książka serwisowa aso bmw niemieckiego, z wpisami od kupna z salonu jest? polizeie kupowały raczej w salonie i serwisowały w aso?

nie ma co debatować, trzeba by go obejrzeć ;) ktoś z nas kto jeździ GSem któryś sezon, rzuci okiem i wszystko będzie jasne ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zwróćcie uwagę, że kolega sprzedający napisał, że kupił motocykl ze zdartymi oznaczeniami policji i okleił go sam, jako dakar, bo takie najklejki znalazł na Allegro.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×